Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cały czas czekam na męża i buszuję po sieci...
sprawdź pocztę 🙂

trochę ogarnęłam mieszkanie, ale tylko trochę bo jak się schylam i ogólnie bardziej ruszam to mi podchodzi...


moja połówka czeka w Opolu na brata który przyjedzie pociągiem. Więc jeszcze sporo czasu pobędę sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobitki, ja już się doczekać nie mogę kolejnej wizyty. Na pierwszej jeszcze nic nie było widać bo to dopiero był 4 tydzień. We wtorek wybieram się na następną wizytkę 🙂
Kończę 6 tydzień, jak narazie jestem cały czas głodna pomimo że cały czas coś wciągam...ale od czasu do czasu pojawiają mi się jakieś dziwne odruchy wymiotne 😞 mam nadzieję, że na tym się skończy.... 🙂No i tak jakoś przy gwałtownych ruchach brzuszek mnie troszkę pobolewa 🙂 ale jestem dobrej myśli 🙂 Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie. Dołączam do waszego grona. Jestem w 6 tc. To moja druga ciąża, ale pierwsza w UK.Mam trochę obaw, tym bardziej, że to początek a już coś się dzieje nie koniecznie dobrego (mam plamienia). Jutro jadę na usg. Będę wiedziała co się dzieje. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cesc dziewczyny mam nadzieje ze forum nie umiera ale chwilowo milczalo. Przynajmniej z mojej strony. Niestety mdlosci wciaz nie pozwalaja mi w 100% funkcjonowac ale mam nadzieje ze wkrotce sie to skonczy i bede mogla czesciej tu zagladac.

Paula ja tez prowadze ciaze w UK i do tej pory nie mialam ani jednego badania ani wizyty. Dopiero za tydzien mam pierwsze USG. A tak a propo to skad jestes?

Toja czy ty jestes z Opola?
Bo ja tez chwilowo jednak za granica.

Pozdrawiam wszystkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...