Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już też bym polatała po sklepach...i nakupiła ciuszków,ale jeszcze sie boje 😞 Mi już też coraz trudniej sie schylać... 🙂 Jak tak dalej pójdzie to mi mąż będzie musiał buty wiązać 🙂 🙂 hihi
Dzis mam cały dzien dla siebie,mąż w pracy,chyba wybiore sie do siostry:P
A wy jakie macie plany na dzisiaj??pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

właśnie nałożyłam sobie farbę na włosy,trochę sprzątania a potem do pracy niestety 🤨 do 22...wracam wykończona zawsze a na drugi dzień na 6 rano...ciekawe ile jeszcze wytrzymam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na l-4 od ósmego tygodnia ciąży i tak szczerze mówiac to strasznie mnie to dobija,ta codzienna monotonia... 😞 ale musze niestety,bo miałam zagrożoną ciąże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na zwolnieniu można zwariować ja w 15 tyg.dostałam skurczy i leżałam 2 tygodnie aż mnie wszystko bolało...teraz już wszystko w porządku i nie mogę się doczekać kolejnego USG no ale to dopiero w czerwcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na usg 3d 10 czerwca,wiec to bedzie jakis 24tydzien niecały,tak mi sie wydaje.A to prawda ze na to usg mozna isc dopiero po 20tyg?moja kolezanka miała od poczatku ciąży usg 3d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia90 napisał:
powiem ci ze moj lekarz mowil mi ze usg 3/4d bo to jest 2 w jednym robi sie w II trysmestrze od 18 do 23 tygodnia i potem w III wydaje mi sie ze to sa zaleznosci od lekarza 🙂



Ja własnie nie wiem jak to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do USG 3D to chcialam isc wczesniej ale nie chcieli mnie nawet zapisac bo powiedzieli, ze nie wczesniej jak w 20 tygodniu.Mysle, ze nie jest to szkodliwe dla maluszka a chodzi bardziej o koszty i rozpoznanie calkowitej anatomi po 20 tygodniu juz wszystko ladnie widac a pojsc wczesniej zeby tyko dzieciatko zobaczyc to juz lepiej troszke poczekac zeby lekarz dokladnie powiedzial co i jak 🙂))
A co do zakupów to mam juz cale mnostwo akcesorii dla maluszka a tyle jeszcze przede mna i m,ysle sobie, ze jak mialabym tak to kupic na raz to bym zbankrutowal 🙂)) Buziaczki dla was dziewczyny i dla waszych brzuszkow:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odebralismy dzisiaj komode dla maluszka 🙂 Sliczna...
Niedawno skonczylismy ja skladac.Niby zwykla komoda a ile roboty...
od razu wpakowalam do niej rzeczy malucha.Ale frajda jak tak sie na to wszystko patrzy.Juz nie moge sie doczekac az dzidzius bedzie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mam wolne 🙃 🙃 i jadę z mężem na wycieczkę 100 km od Gdańska,jezioro,las...odpocznę sobie:laugh:
pozdrawiam was wszystkie...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!ja dopiero wróciłam z miasta...i objadam sie truskawkami,bo miałam na nie straszna ochote juz w styczniu hihi 🙂 jak jeszcze ich nie było 😞 pooglądałam ciuszki dla maluszka i strasznie mnie korciło żeby coś kupic...ale sie pochamowałam,bo mój mężulek to troche jest przesądny i prosił mnie żebym wytrzymała chociaż tak do 6msc 😞 no cóż spróbuje 🤨

Witam Cie niurka!fajnie ze do nas dołączyłaś,bo cos tak mało nas na termin pazdziernikowy 🤨
Jak tam twoje samopoczucie??

Natalia85 jak tam po wizycie u stomatologa?było strasznie? 🤢

Pozdrowionka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!co porabiacie dzisiaj?Ja na razie leniuchuję bo potem do pracy...witam Niurkę :laugh:
Macie jakieś plany wakacyjne??Ja wyjadę nad jeziorko mam nadzieję...trochę z dala od cywilizacji i smogu 🤪
A jak tam wasze brzuszki,rosną?Mój jakby zatrzymał się w miejscu 🤔 mam nadzieję że jest wszystko w porządku-w piątek idę di gina ... zobaczymy

MIŁEGO DNIA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Wczoraj byłam u nowego lekarza...jest super..odpowiedziala mi na wszystkie pytania,badala tak,ze nic nie czulam poprostu fajowo.
Jedyny menkament ...na usg trzeba sie zapisac i isc do szpitaala je zrobic wiec musze poczekac do sobotki by zobaczyc maluszka-ale ogolnie ciesze sie,ze zdecydowalam sie na zmiane.
Wczoraj padalo u nas troszke sie wkorzyłam,ze jak juz sie wybiore gdziesik na dluzszy czas to zawsze pada ;/
Dzis troszke lepiej...w sobotke wkoncu przenosze wypialnie by miec miejsce na łozeczko mojego kruszka-okruszka bedzie czekalo..
Ciuszki tez bym chciala pokupywac,ale nikt mi nie pozwala 😞
Witam nowa kolezanke i pozdrawiam was wszytskie 🙂 🙂

Ps.nadrobilyscie dyuskusje jak mnie nie bylo cale 4 strony do przodu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj brzuszek tez jakby stanal w miejscu...martwie sie troche,bo wczoraj mialam okropny napad zlosci.Bardzo krzyczalam 😞Potem niunia juz sie nie odezwala wieczorem i dzisiaj ez nie 😞 Moze sie wystraszyla mojego krzyku??? Jestem teraz zla na siebie i na osobe ktora mnie tak wkurzyla.Do lekarza ide dopiero 27 maja mam nadzieje, ze dzisiaj ja poczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia a masz tak że dzidzia dłużej nie daje znać o sobie?
Na początku brykała bardziej a teraz jakby się ukryła tak że czuję rzadziej...trochę się martwię 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...