Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja dzis przezylam trwoge niesamowita strasznie sie wystraszylam dzwonilam po wszystkich do poloznej lekarza 2 lekarza mama przyjechala do mnei nie czulam ruchow od wczoraj malej 😞 szlam rano szybko na usg ale okazalo sie ze spi i godzine temu wstala hehe nic na nia nie dzialalo mleko llewy prawy bok, cola czekolada AAA takiego stracha mi narobila 😮 😮
Maxara zgadzam sie chyba ja ino z pazdziernika bede meic laseczke heeh patrzcie ile chloptaskow ma kolo siebie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂Wlasnie wrocilam z badan...Mialam dzisiaj robiona krzywa cukrowa...Bleee ochyda. Nie spodziewalam sie, ze tego jest az tak duzo. Radze na badanie zabrac ze soba pol cytryny i wcisnac sobie do kubeczka. nie jest juz takie slaodkie. Da sie przezyc...
Malemu tez nie smakowalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!! 🙂
Jak tam u was mija dzien???bo u mnie wlecze sie strasznie...a tak ogólnie to tęsknie za pracą bo już sie nudze w domku...ale wiem że to dla dobra mojego i dzidzi... 😉 Natalio już ci robili badania na krzywą cukrową???słyszałam że to około 28tygodnia wykonuja to badanie?? 😲

Niunia ja też tak miałam ostatnio że nie czułam ruchów malenstwa przez cały dzien...przestraszyłam sie...ale znalazłam na tego małego łobuziaka sposób...właczyłam muzyke i zaczął brykać... 🙂
Słyszałam że do 32tygodnia dziecko w brzuszku ma jeszcze nie uregulowane godziny snu...i czasami potrafi drzemac przez cały dzien... 🤔

Gratulacje Madziu... 🙂To bedziesz miała drugą córeczke?? 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Madziu to widze ze ty tez bedziesz meic dziewczynke 🙂 kucyczki i te sprawy hehe no Mlainko ja wystraszylam sie strasznie ae okazalo sie ze spi a muzyka nawet jej nie obudzila dlatego mialam takiego stracha ze szkoda gadac;( no ale na szczecie wszystko sie oki zaczelo


Ja w sobote mam 21 tydzien :P a balonik rosnie i rosnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie brzuszki.....Ja właśnie wróciłamod mojej pani dr.Wszystko ok,ale też się trochę martwiłam,bo wczoraj i dzisiaj Maluch prawie się nie wiercił....ale jak usłyszałam jego serduszko to mi przeszło....Pani dr.mówiła mi,że takie Maleństwo to bardzo dużo teraz śpi....nie ma jeszcze unormowanych pór snu i czuwania....i żeby się tym nie martwić....za kilka tygodni powinno być lepiej.....Madzia gratuluję córeczki....heheheh.....ty masz dwie Dziewczynki.....a ja prawdopodobnie dwóch chłopaków....Ja mówie do mojego M,że "jak się ma foremki na cegiełki....to pustaków nie będzie"heheheheh....ale ciesze sie z dzidzi....nieważna płeć.....i tak dla każdej z nas będzie ....najpiękniejsze.....i najcudowniejsze.....Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!!
tak szybko przybywa postów że zawsze kilka stron muszę nadrobić:laugh: :laugh: Fajnie że w tej męskiej społeczności dwie dziewczynki będą hi,hi...mi od początku ciąży wszyscy "przepowiadali" chłopca no i jest Bartuś 🤪
Byłam wczoraj u lekarza rodzinnego i dostałam 30 dni zwolnienia,odpocznę sobie.A na USG wyszło że synuś mój ułożył się miednicowo i do tego łożysko mam na przedniej ścianie 🤨
Mam nadzieję że zdecyduje się odwrócić bo inaczej czeka mnie ciężki finał eh...
Aaa przyjechały mebelki dla dzidzi 😆 będę mogła poukładać jego ciuszki...
pozdrawiam brzuszki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kobitki,
wczoraj odwiedziłam lekarza po miesięcznej przerwie....z malutką wszystko dobrze....
wszystko rozwija sie prawidłowo....nogi ma dłuższe o ponad 2 tygodnie ciekawe po kim???!!!! Czyli będzie dłuuugoooonogaaaa Julcia Hihihihi....Mam zdjęcia i filmik z nagrania USG 3d Mała jakoś tak mało chciała pozować do zjęcia i filmiku, zakrywała się łapkami...no ale zawsze coś jest rewelacja!!!!!!!
Ja na plusie mam już 4 kg ale i tak chyba nie jest źle Poza tym czuję się dobrze...choć cały czas jestem jakaś taka senna.
Wariuję troszkę z zakupami dla malutkiej...wszystko jest takie słodkie...no ale worek pieniędzy na to wszystko by się przydał!!!!!

Pozdrawiam
Dorota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszki.......strasznie duszno dzisiaj...nie ma czym oddychać....czyli nie pomyliłam się ze stwierdzeniem,że pazdziernikowe dzieci to we większości chłopaki.....Może dołączą jeszcze jakieś dziewczynki.....Moniczek,a Ty co masz w domu?chłopaka czy dziewczynkę?bo my np.mamy problem z imieniem dla chłopaka....dla dziewczynki od razu wymyślił,że Lena....ale jak się okazało,że chłopak to ja już nie mam pojęcia....na pewno musi być orginalne,bo ja nie znoszę jak 5 dzieci w klasie ma tak samo na imie.....W domu mamY Kacpra,ale 11lat temu to było barzdzo orginalne imie....Teraz mam kilkanaście typów i niewiem:Malkolm....Tymon.....Igor.....Remigiusz.....Wiktor....Wincent.....Bruno.....Jordan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxara ja w domu mam syna Tomka i córkę Olkę...imiona dla dzidziusia wybierały dzieci i od początku wiedziałam że albo Agnieszka albo Bartek , mąż kręci trochę nosem na Bartka ale mam nadzieję że nie będę musiała zmieniać:laugh:
Duchota dziś jak nie wiem co...fatalnie się czuję 🤢 ojoj
A co tam dziś u was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuszatki 🙂)
tak jakos ostatnio na was trafic nie umie.....
oD 2 dni mam dziwne uczucie tak jak by mala maiala za malo miejsca w brzuszku doslownie takie uczucie, ale to napewno ze rosnie i potrzebuje miejsca dzis musz zrobic sobie zdjecie brzusia bo robie co 3 4 dni ... ile dziewczynki macie w pasie ??
bo ja 82 🙂 wczoraj mierzylam juz zxaczynam sie zaokraglac a u nas takie upaly
dziewczynky polecam fajny perfum bo nei wiem jak wy ale mnie od neiktorych odrzucilo "flowerbomb"Rudolf ralf cos takiego 🙂 polecam 😘 😘 😘
Ide pod prysznic bo kurcze jetst 8 :20 a tak grzeje juz mi po oknach ze rozplynac sie da 🤢 a co bedzie popoludniu ☺️
aha zapomniaa bym wczoraj jak lezealam to wpadlo mi cos do glowy imie Amanda alejeszcze troche czasu mamy :laugh: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!ja własnie wstałam... 🙂 🙂 🙂
Nie moge zjesc sniadanka,a jestem bardzo głodna...ale ide na badania...i nie moge nic przekąsić 😞 😞 😞
Ja jeszcze sie w pasie nie mierzyłam,ale będe musiała to zrobic:laugh: aż sie boje,bo mój brzusio ostatnio rosnie jak na drożdzach...:P też mam takie dziwne wrażenie że dzidzia ma za mało miejsca w brzuszku 🤔
U mnie dzis zimno i nie ma słonka...znowu taka dołująca pogoda 🥴
A co do perfum to ja używam calvina claina i ten zapach jako jedyny mnie nie drażni 😉

Ja dla mojej dzidzi wybrałam imie albo Benjamin albo Marika,ale to jeszcze nie jest przesadzone...bo mój mąż troche ze mna na ten temat dyskutuje:P pomysliymy jak sie dowiem czy to chlopiec czy dziewczynka...bo jak narazie to małe nie chce sie ujawnic,za każdym raem podczas badania usg,odwraca sie 😮 ale moze za dwa tygodnie sie uda:P ale sie rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...