Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!!!ja dzis nie mogłam wejsc na strone brzuszka...dopiero teraz mi sie udało... 😞 u mnie ok...przyjechała mojego męża siostra i przywiozła mi ciuszki dla maluszka...nazbierało sie troche tego i bede musiała zrobic duże pranko 🙂 🙂 🙂 jak oglądam te ciuszki to już bym chciała spotkac sie z moim dzidziusiem 🙂 wiem ze musze poczekac jeszcze 3miesiace... 😉

Pozdrowienia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam.....A u mnie jak narazie straszny upał i duchota.....Nie sposób wytrzymać.....W drodze do Kościółka myślałam,że się rozpuszcze.....ale podobno popołudniu znowu ma lać.....Tragedia z tą pogodą.....Dla nas to dobrze,bo się tak nie męczymy z brzuszkami na upale....ale biedne dzieci....tragicznie im się wakacje zaczęły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:laugh: dopiero udało mi sie wejsc na brzuszka.... 🤨 u mnie niedziela mija leniwie...zmeczona jestem po nie przespanych nocach...budze sie co chwile i chodze co chwile do ubikacji 😞 😞 😞 wy tez macie podobne problemy...???pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka....Strasznie Was Brzucholki dzisiaj wywiało....Pewnie się relaksujecie na łonie rodziny....jak każdy.....Ja też strasznie zle spałam w nocy,bo burza była,a pózniej sie o 4 obudziłam i nie mogłam zasnąć.....A z siusiu to Malinka tak jak u Ciebie.....Drałuje na dół ,bo mi się strasznie chce,a tam pare kropelek.....tak to już jest....Pozniej jak nam brzuszki większe urosną to znowu będą problemy ze swobodnym oddychaniem....a pózniej jak przed porodem opadnie brzusio....to znowu siusiu 10X w nocy.....a wogóle to mamy prze......,że całe lato w zaawansowanej ciąży przed nami....oj będzie ciężko....wiem co mówie....bo mam już pazdziernikowe dziecko w domu.....No ale cóż.....taki nas Ciężarówek los....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Widze, ze wszystkie cierpimy na nieprzespane noce 😞Jak nie moge spac tak po prostu...
Do toalety w ciagu nocy ide tak dwa-trzy razy.
Ach dziewczyny trzeba to przetrwac, bo to tylko okres przejsciowy.Niedlugo wszystko wróci do normy.Tylko dlacvzego ten czas tak sie ciagnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was 🙂czas sie dłuży...to fakt,ale już jestesmy bliżej niż dalej 🙂 🙂 teraz musimy wykorzystywac nasze ostatnie miesiace wolnosci bo pozniej już będziemy odpowiedzialne za małą istotke 😉 jejku wiecie jak moj malec sie wierci...napina sie...ostatnio tak sie przekrecił że z jednej strony miałam twarde wybrzuszenie a z drugiej nic(może to była jego pupa:laugh: )aż sie wystraszyłam musiałam chwilke pochodzic i dopiero sie obrocił 🤨 brzuszek mi sie tak dziwnie obnirzył...mam nadzieje że to nic złego... 😲 za tydzien wizyta u mojej gin. 🙂 już nie moge sie dczekać 🙂 a jednoczesnie boje sie czy wszystko jest ok 😞
Co dzis porabiacie?? 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!NO coś nie mogłam wcześniej na stronkę wejść,sle czytam że to problem globalny... 😉
Ja też ze spaniem mam kłopocik,jakoś tak się wiercę i nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji.Wczoraj to miałam jakiś zły dzień bez powodu...poryczałam się .U nas dzisiaj trochę słońca,bo wczoraj to zimno było 🥴
Do gina w połowie lipca dopierp.ale mam nadzieję że wszystko gra...mały po brzuszku buszuje...
Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj sie poryczałam...mój mąż mnie zdenerwował...w sumie to nic złego nie zrobił,ale ja na niego nakrzyczałam... 😞 nie wiem co sie ze mna czasami dzieje 😲 😲 jakis diabełek we mnie wstepuje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewczynki...mi wlansie teraz udalo sie wejsc na stronke;/ ... u nas upal jutro ma byc 32 stopnie!!:/ ufff rozplyne si ehehe 🙂 ja od tygodnia miewam dobre sny smieje sie przez sen heheh snilo mi sie raz ze napadlam na sklaep z slodyczmi z kolezankami potem ze jechalam autobusem 🤨 z M i koolezankami i byli fajni kolesie a jedna sie schylila i pekly jej dzinsy na tylku hahahah moja Fasolina wierci sie i to pieknie ...W nocy spie ale budze sie co 2 3 godziny na sisiu ...I TAK SIE LASKI UCIESZYLAM BO WKONCZU Z MOIM M USTALILISMY DATE SLUBU :P 🙂 🙂 Wuitam nowa wsrod nas dorotke ja tez tak mam na imie:P i wedlug usg 4d mam termin na 30 pazdziernika...
No wlasnie wedlug jakiej daty sie sugerujecie?? wedlug usg czy miesiaczki? bo ja mam usg 30 pazdziernik a miesiaczki 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Niunia,widzę że zdecydowaliście się na tę "lepszą" drogę życia 🤪 GRATULACJE!!!
Ja trzymam się terminu od OM zresztą u mnie to tydzień różnicy wynika z USG 🙃 Zresztą i tak to nasi lokatorzy zadecydują kiedy zechcą opuścić ciasną kołyskę heheh :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Dorotko.....śliczna Dzidzia.....ja tylko żałuję,ze nie mam ani jednego zdjęcia Dzidzi....bo moja gin chyba nie ma sprzętu żeby to wydrukowac.....a ten face u którego robiliśmy dodatkowe usg i mówi wszystkim,że syn....to on nam powiedział,że już nie da rady,o Dziecko za duże....a to 18 tydzień był...a ja myślałam,że 20....heheh....też mam różnicę ok.8 czy 9 dni....ale nie ma się tym co sugerować,bo usg wskazuje z marginesem błędu właśnie ok 8 dni w jedną lub drugą stronę....także nawet najdokładniejsze usg nie powie nam na 1000% ile Maluch ma dni....to jest tylko orientacyjnie.....Także Dziewczynki....po 37 tygodniu....DZIDZIUŚ JEST DONOSZONY I MOŻNA RODZIĆ......tylko,że może się to stać nawet do 42 tygodnia.....te 5 tygodni to chyba najdłuższe 5 tygodni w życiu.....hehehe.....pozdawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dzięki kobitki za miłe słowa....
Takie zdjęcie to naprawde rewelacyjna pamiątka 🙂 no i oprócz tego mam jeszcze filmiki, jak mała sobie fika 🙂
a co do fikania, własnie tak sobie czytam...a mała wariuje! brzuchol lata mi we wszystkie strony....czasami to takie dziwne uczucie ...ale wiem, że z małą wszystko w porządku 🙂
Ja termin mam liczony od ostatniej miesiączki ...30 październik 🙂 choć po ostatnim usg wyliczono mi na 28 października 🙂

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam do Was pytanko...Czy używacie może jakiegos balsamu brozującego do ciała???jak tak to jakiego???ide w sobote na wesele a jestem blada jak sciana... 😞 😞 😞
A w dodatku są podzielne opinie...co do używania tych balsamów...jedni mówią że można inni że nie można w ciąży i już sama nie wiem 🤨 🤨 🤨 a wy co myslicie na ten temat???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja smarowalam sie raz kremem brazujacym ale lekarz mnie ostrzegal ze moze sie po nim pojawic wysypka i wysypalo mnie na nogach ino...jak cie nie wysypie to mozesz sie smarowac ino nie taki co ma witamine A ...
Ufff... cos jest z tym brzuszkiem nie umie wrzucic zdjec!! 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowałą,bo przecież musisz się nasmarować cała...równomiernie...żeby śmiesznie nie wyglądać....a większość nawet balsamów nie jest obojętna dla Dzidziusia.....Moja gin.powiedziała mi nawet żebym kupiła oliwke do smarowania...a z kosmetykami do pielęgnacji dle ciężarnych się jeszcze wstrzymała,bo nawet one nie są obojętne....Słyszałam,że niektóre kobiety w ciąży są tak przeczulone na tym punkcie,że skórę natłuszczają masłem...ewentualnie oliwką z oliwek...bo to w 100%naturalne.....Nie wiem....zdecyduj sama...ale jeśli już to kup jakiś bardzo delikatny balsam koloryzujący lub jakiś naturalny kremik do ciała np.z masłem kakaowym.....myśle,ze to nie zaszkodzi....hhehehheeh.....sama jestem biała jak trup...ale jak słoneczko wyjdzie to może sie troszkę poopalam...ale nie leżąc plackiem ,tylko w ruchu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczęta!!!
Wczoraj w końcu wyszło słońce i pojechaliśmy na spacer nad morze...a moje trzy wariaty się kąpały :laugh: brrrrrr...
Malinka,balsamy brązujące pobudzają wydzielanie melaniny (naturalnego barwnika skóry)co może spowodować że zostaną Ci potem plamy...może jednak nie ryzykuj.Spróbuj za to użyć balsamu z delikatnymi drobinkami ,skóra będzie ładnie się mienić i nikt nie zwróci nawet uwagi że jest blada...
Matko,jaki mam problem ze spaniem...nijak nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji żeby zasnąć 🤨 a jak już zasnę to ...chce nam się siku 😆 i tak w kółko...
Pozdrawiam brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !!
Ja dziś nie umiałam wejść na Brzuszek :/ coś ta stronka się otwiera jak chce ...U nas straszny skwar jest 10 40 a tu 31 stopni !! 🥴 nie wiem jak ja dzisiaj przeżyje jutro mam lekarza jestem ciekawa jak tam moja mała foczka hehe jest tak cieplo ze jej sie nawet kopać nie chce nie dziwie się 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa wysoka temperatura to koszmar...ja miewam takie bóle głowy że aż mi niedobrze 🥴

no a przebudowa stronki ech... uczy cierpliwości he,he 🙃

Niunia,daj znać jutro po wizycie czy wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...