Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi dopiero wczoraj pierwszy raz spuchły od początku ciaży....pewnie przez te upały i tez zauważyłam ,że jak 20 min do góry potrzymam to mniejszy obrzęk się robi....mi Mama dzisiaj kupiła maść.....dla kobiet w ciąży....nie wszystkie maści sa niestety dla nas wskazane.....cóż jeszcze trochę musimy pocierpieć.......jeszcze kilka tygodni.....zleci szybko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha Dziewczyny dzisiaj urodziła moja szwagierka.....jednak chłopaka urodziła....a przez 38tygodni była dziewczynka....Julka.....heheheh.....ale to jej 5 dziecko....ma 2 synów i 2 córki....płodną ma siorę mój Małżonek....on pewnie też płodny....ale ja mu się nie daję wykazać:laugh: taka franca ze mnie.....A najlepsze jest to ,że pojechała do szpitala o 3.30 nad ranem....a o 5 urodziła.....Ja też tak chcę......Wymiarów narazie nie znam....ale ona małe dzieci rodziła wszystkie....żadne nie dobiło 4 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!ale tu pusto... 😞 dzien do niczego...pogoda straszna,ale chociaż nie jest duszno,jeden plus 🙂 dzidzia dała mi w nocy ostro popalic...kopała jak szalona hihi 🙂 nie dała mi spać 😞 nic mi sie nie chce... 😞 mój sie wczoraj na mnie obraził...zgadnijcie o co...hihi 🙂ja nie wiem jak on wytrzyma bez tych spraw po porodzie...hi 🙂 a i podobno 6tyg. przed terminem tez juz nie mozna sie kochac...?słyszałyscie o tym?? 😲
Pozdrawiam 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALINKA NIE PRZEJMUJ SIĘ....a niech się obraża....trochę mogą sie pomęczyć....tak jak my......hheheh......po porodzie przez 6 tygodni trzeba się powstrzymywać.....w 9 mies ciąży też już się powinno zbastować....ale za to przed samym porodem może małe co nie co dużo pomóc.....wszystko zależy od tego jak się czujesz....bo ja sobie siebie raczej nie wyobrazam baraszkującej w 9 mies.....z synem jak byłam w 7 mc to powiedziałam,że na razie przerwa alem mój Mąż tez był takiego zdania,bo bał się,że Dziecku mozemy coś zrobić.....a mi to było na rekę....teraz też tak jest.....raz na miesiąc:laugh: a teraz w 7 mies to już chyba nic z tego....tak mi się wydaje....ale może się mylę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pusto cos tutaj... 😞
Ja zaraz ide spac...bo jakas zmeczona jestem... 😞 wogóle cos mi ta ciąża nie służy...brzuszek ciężki sie zrobił i ledwo chodze... 😞 nogi bolą...jeszcze 75 dni... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka tylko się nie daj w nocy!!! 😉 .....bidulko męczysz sie.....ja to jestem the best.....normalnie dziewczyny energia mnie rozpiera.....ja się w ciąży czuję tak ,że góry mogę przenosić.....dziś chciałam na grzyby jechać....ale sama się boję,bo róznie bywa...a rodzinka sie wypięła,bo niby siły nie mają po górach łazić.....ja się naprawdę rewelacyjnie czuję od 1 dnia ciąży....nie wiem czyja to zasługa...czy organizm taki....czy witaminy?nie wiem....ale oby tak dalej....mogę się tak do końca czuć super....brzusio w miarę mały też mi nie przeszkadza....nawet moja waga +11...nie czuję jej....nie wiemn może to moje pozytywne nastawiemnie....wam też tego życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja czuję sie tak sobie. Czasami boli mnie brzuszek.Mały nie daje w nocy spać, A mój wygląd słonia już mnie dołuje 😞 Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale dośćjuz mam grubych nóg i okrągłej twarzy...(brzuszek mi nie przeszkadza, bo wiem, ze tam jest dzidzius)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam dosyc mojego wyglądu...twarz mi sie narazie nie zmieniła(poza tym że jestem blada)ale nogi mam grube i wielgasny brzuszek...a najgorzej boje sie rozstępów...które niestety zaczeły wychodzic wszedzie...smaruje sie cały czas i brzydko mówiąć h...to daje... 😞 Chce dziecka najbardziej na swiecie...ale ciąża mnie już dobija...P Brzuszek boli a poza tym mam dziwne upławy... 😞 brałam ostatnio na nie tabletki i nic nie pomogły... 😞 aj musze troszke ponarzekać... 😞
Chciałabym już wejsc w moje ukochane ciuszki...hihi 😞 narazie nie ma szans 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie na forum zrobiosię strasznie pusto 😞 Co porabiacie babeczki??? Ja dzisiaj na 14:40 idę do lekarza i jak zwykle bardzo si boję, chociaż teraz jwst już troszkę inaczej, bo mały kopie całe dnie i to dość mocno więc wiem, że na pewno żyje.I tak myślę o tym czy jest drowy i czy szystko ok.

U nas zapowiada się upalny dzień a wczoraj było tak fajnie chłodno...no trudno trzeba będzie jakoś to znieść.

Pozdrawiam i buziaczki...odezwę się później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski....Natalia koniecznie daj znać co Ci lekarz powiedział.....Dziewczyny nie dołujcie się.....teraz wieloryby pod ochroną.....chociaż jak wczoraj w kościele nikt mi miejsca nie ustąpił....to zaczynam w to wątpić....a rozstępy wychodzą u 80%kobiet i to zależy od skóry....jedna się smaruje kremami a 200zeta i jej wyjdą....a druga niczym i nie wychodzą.....ja też mam kilka sztuk po 1-szej ciąży ale prawie niewidoczne....Teraz od początku jadę na oliwce i narazie nic nie mam...ale to pewnie dlatego,że tyle co się miała naciągnąć to się juz naciągnęła.....chyba,że zobaczę po porodzie,bo teraz mam już chorobę lustrzaną.....Ja idę za tydzień do gina....i badania jeszcze przede mna w tym tygodniu....krew i mocz.....Ja zaraz zmykam do sklepu....fajna narazie pogoda jest....chłodzik....miłego dnia Wam życzę i piszcie coś....jak się czujecie i chwalcie się co nowego kupiłyście Bajbusom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczynki mnie nei bylo 2 dni w domu bylam u tesciow 🙂 moj pojechal zas w delegacje /.... co do wygladu to sie nie doluje ciesze sie ze wkoncu cos porzytylam :P naraze 12 kilo na plusie 🙂 dzis farbowalam wloski ale wyszedl kolor ciemniejszy niz powinnien ;/ no ale coz damy rade nei bede truc maluszka od wczoraj w nocy tak buszuje ze ja pitole heh pewnie dlatego ze upaly przeszly i teraz nadrabia 🙂 🙂 dzis jak moj jechal o 3 rano w delegacje to obudzila sie mala tez i tak szalala a moj do niej oamietaj ze tatus cie kocha az mi lezka poszla... w srode mam wizyte u ginka zobaczymy co pwoie mi na moje wynikii... dzis jakos bolal mnei brzuszek i to tak na dole jak by mnei rwalao ale przeszlo po chwili 🙂 i to fakt ze u nas pusteczki jak nei wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez bola krzyze...i nawet biodra jak chodze...i brzuszek mi tak mocno uciska na pecherz 😞 😞 😞 a malenstwo tez kopie jak szalone... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej jjj no dziewczyny robicie sobie jakies jajca?? normalnie pusto tu jak cholera ... u mnie zas upaly sie zapowiadaja taka jestem spiaca ale mala mnie obudzila na sniadanie wiec jako Mamuska musze ja nakarmic hehe 🙂 🙂 nawet nei wiecie jak ja jzu ja chce miec przy sobie...aha wc zoraj po drodze do reala weszlam do sklepu z wozkami i spodobal mi sie tam austin kolor pistacjowy 3 kolowy fajny a jaki leciutki!!1 gora 6 kilo wazyl i fajnie sie prowadzi 3 w 1 , fajny kosz duzy na zakupy osobna spacerowaka i do tego buda i takie gadzeciki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=668463236

fajny wózeczek Niunia...

W końcu wróciłam...byłam na wycieczce w miasteczku westernowym,pod Grudziądzem,aaallleee było fajnie:P
Przed wyjazdem byłam u gina i się zdenerwowałam...położna przez 5 minut nie mogła znaleźć tętna mojego szkraba,ja na tej kozetce to już chyba zielona się zrobiłam ( a wszystko przez to moje łożysko )
No ale wszystko okazało sie dobrze,dzidziuś rośnie i kopie a usg mam w połowie sierpnia

Miłego dnia mamusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj podglądałm mojego maluszka.Śliczny jest...ma taka słodką buźkę 🙂 Waży już 1430 gram.Prawdziwy mężczyzna z niego 🙂
Najważniejsze, ze wszystko ok z nim i ze mną. Bardzo Go kocham i czuję, że żyje tylko po to aby go urodzići wychować.To cudowne uczucie wiedzieć,że ktoś Cie potrzebuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale super Natalia...ja już nie mogę się doczekać USG żeby zobaczyć swojego synka...a tak w ogóle to z dnia na dzień coraz bardziej nie mogę się doczekać kiedy go przytulę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...