Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂 No ja mam termin na 8 października ale coś mi sie wydaje, że będzie wczesniej bo już mi sie powoli zaczyna pchać - dwa razy w szpitalu a teraz leżenie mnie czeka no i biorę Fenoterol 😞 hmm nie za fajnie kurcze zważając jakie piekne lato mamy 😞 Ja bedę miała chłopaczka (Tymka) 🙂 Ps. Powiedz mi jak ty to robisz że widać u Ciebie suwaczek? 🙂)) ja juz dwa razy zamieściłam i nie widać 😞 dobra wracam do łóżka kisić sie heh bo mnie już mężuś męczy. Pozdrawiam cieplutko



http://www.suwaczek.pl/]

    • Odpowiedzi 4,6 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    jak tworzysz suwaczek to do skopiowania masz kilka opcji...więc musisz wybrać tę na forum...z reguły powinno być widać - spróbuj...
    Współczuję Ci tego leżenia ale jak trzeba - bądź dzielna - 🙃 dobrze jak Tymuś jeszcze trochę posiedzi w brzuszku...
    Trzymaj się cieplutko - pozdrawiam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    NO bardzo jestem ciekawa czy tym razem uda mi sie to zrobić 🙂 dziękuję za podpowiedź 🙂 NO z jednej strony takie leżenie nie jest złe bo wreszcie ktoś (mężuś) skacze koło mnie heh 😁 no ale na dłuższą metę męczące...a jeszcze całej wyprawki nie mamy, kończymy remont mieszkanka, tylko tego jest że nie wiem czy zdążymy 😞 pozdrówki




    http://www.suwaczek.pl/cache/687dbaa313.png?html
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam Mamy....Agaort widzę,że mamy ze sobą wiele wspólnego...po pierwsze rok urodzenia:P wspaniały rocznik zreszta....a po drugie imie dla Dziecka....ja też na swojej liście mam Tymoteuszka...a Twój to Tymoteusz czy Tymon?.....no i zazdroszczę Ci,ze Ty jak urodzisz to nie będziesz miała jeszcze 30(listopad)...a ja juz mam(od lutego) 😠 ....a to pierwszy Dzidziak?czy juz masz?powodzenia do końca ciąży i wytrwałości w leżeniu
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    NO hej 🙂 no rzeczywiście dużo tych wspólnych rzeczy 🙂 Mój to Tymoteusz 🙂 moje pierwsze dziecko to jest a co bedzie potem to sie jeszcze zobaczy 😉 popieram stwierdzenie, że rocznik 79 to najfajniejszy rocznik ;D a wiesz co jeszcze nas łączy? Nowy Sącz to rodzinne strony mojej mamy 🙂 dokładniej Rożnów 🙂

    http://tmp3.glitery.pl/text/214/38/3-glitery_pl--9385.gif
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam...u mnie dziś też jakby chłodniej 🙂 całe szczęście...Ja idę na USG za tydzień więc dopiero się dowiem ile urosło moje dzieciątko...czeka mnie jeszcze wymiana okien bleee nie lubię remontów,ale mam takie przeciągi że muszę to zrobić heh...Do tego wyprawki szkolne dla dzieciaków,pieluchy dla małego hehe chyba zamieszczę ogłoszenie "szukam sponsora" haha 🤪
    Pozdrawiam serdecznie mamcie i brzuszki...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej!!!u mnie dzis pada...teraz chwilowo nie...ale niebo jest zachmurzone...ogólnie to na dworze zimno i ponuro...normalny człowiek by sie załamał taka pogodą ale nie ja(kobieta w ciąży)hihi 🙂 nareszcie nie jest duszno i głowa mnie nie boli 🙂 🙂 🙂
    Ja teraz mam wizyte u lekarza w czwartek wiec dowiem sie jak tam moja niunia urosła:P
    U mnie dzis wymieniaja kaloryfery...wiec jest niezłe zamieszanie... 😲
    Ogólnie to pomalutku koncze zakupy dla dzidzi...mam jeszcze wiele rzeczy do kupienia...ale nie szaleje...mąż nie dawno dopiero znalazł prace...tak wiec z pieniązkami dopiero dochodzimy do ładu... 😮
    Pozdrowienia 🙂 🙂 🙂

    Make a pregnancy ticker
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja chyba sie tez wybipore teraz prywatnie na usg jak mi moj lekarz nie zrobi 12 .08 na wizycie...BO jestem ciekawa jak tak moja Niuńka 🙂 malinko ty wiesz juz co bedzies zmiec? bo narazie na październikowych mamach sa 2 coreczki moja i madzi o ile dobrze pamietam( a w ciazy mam skleroze jak cholerka 😞)
    Nawet nie wiecie jak ja chce pazdziernik 🤪 🤪 🤪 🥴 ale jeszcze troszke niedawno dowiedzialam sie o ciazy a tu juz takie salta w brzuszku 🙂 chodz dzis moja Niunia jest spokojna i zauwazylam ze uwilebia Sumptuastic:P Bo ostatnio mnie cos tak na niego naszlo a na Tiesto to tak podskakuje hehe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U mnie też wreszcie pogoda, która najbardziej mi teraz odpowiada 😉 nie pada ale fajnie wieje i wreszcie nie jest duszno 🙂 aż mi lepiej 🙂 Mieszkanko juz prawie po remoncie, zostało wielkie sprzątanie i wprowadzka - już nie mogę sie doczekać 🙂 wreszcie zacznę szykować pokoik dla Tymusia 🙂 pozatym wybieram sie dziś na pierwsze zajęcia w szkole rodzenia... ale fajnie 🙂 pozdrawiam mamuśki 🙂

    http://tmp...8/3-glitery_pl--9385.gif
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Niunia jeżeli czujesz jakiekolwiek obawy to dla swojego spokoju jedź niech choćby zbadają tętno...Moja mama jak mnie w brzuchu nosiła to spadła ze schodów ale czując moje kopniaki stwierdziła że jest ok...jak widac nic mi nie jest ale do dziś
    się śmieję że jestem "stuknięta" 🤪
    Ja ostatnio nie czułam dość długo ruchów i poszłam do położnej żeby mi zbadała tętno dzidzi,co prawda bylo wszystko w porząddku ale ja się uspokoiłam a tak to bym się martwiła...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć Dziewczyny....a ja się dzisiaj relaksuję i odpoczywam,bo w końcu jest normalna pogoda i jest czym oddychać....Powodzenia w szkole rodzenia....mam nadzieję,ze się z nami podzielicie wrażeniami i coś mądrego nas nauczycie:laugh: Niunia jak masz obawy to jedz do szpitala....Ja tez w 6 mc spadłam ze schodów,ale jak dzidziuś sie ruszał to stwierdziłam,że nie jadę.....Ja już odliczam dni do wielkiego spotkania....nie mogę się doczekać.....mam nadziej,że 😉 zdążymy z remontem i zakupami
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja tez mam obawy czy zdążę z remontem,bo dopiero teraz mamy na ten cel kasę 😲 mam nadzieję że nam szybko pójdzie...
    No i będę mogła kupić resztę wyprawki i wózeczek a potem zostanie pranie i prasowanie i...czekanie na synka 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej 🙂 ja właśnie wróciłam z mieszkanka.. ale jestem dumna z mężusia 🙂) prawie wszystko sam zrobił aż już chcę tam mieszkać 🙂 a jak zobaczyłam dziś jakie misie ponaklejał na ścianie w pokoju Tymusia to aż łezki mi sie pokazały 🙂) bomba.. a w szkole rodzenia było fajnie (szkoda tylko ze z mężem jest tylko jedno spotkanie bo nie mam miejsca 😞 ) ale musi przyjść ze mną na naukę kąpania bo u mnie w szpitalu pierwszą kąpiel dzidzi robi tatuś.. ale fajnie 🙂 w czwartek będę sie uczyła rodzić i oddychać haha 😁 no to miłego wieczorku życze mamusie 😁 buziaki

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej Dziewczyny 🙂

    Kurcze musze tu czesciej zagladac, bo wy sie rozpisujecie ze hoho.Mam pytani czy wy tez czujecie taki ucisk w brzuszkach???
    Jest to bardzo nieprzyjemne uczucie.Jakby brzuch mial zaraz peknac.Najwiekszy ucisk czuje pod biustem. Jak leze jest wszystko ok gorzej jak wstane to znowu to samo sie robi 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej!Natalio85 ja tez czuje taki ucisk pod biustem...położna mi mówiła że macica rosnie i dusi na żebra...i dlatego to tak boli że aż czasami brak tchu... 😞 nic z tym nie mozna zrobic niestety... 😞
    pozdrawiam 🙂
    🙂 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    cześć kochane mamunie ...

    Natalio nasza macica nadal rośnie uciskając wszystkie inne narządy i tak jeszcze do 36 tygodnia 😉 a potem już będzie lepiej.Jeżeli czujesz ucisk i ciężko ci się oddycha to jest jeszcze jeden plus 😉 bo to znaczy że dzidziuś jest prawidłowo ułożony hi,hi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło co 😉

    Ja dzisiaj jadę kupić dzieciakom obiecane rowery 🙃
    pół roku już marudzą heheh

    pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    czesc dziewczynki wlasnie wrocilam z szpitala ... wczoraj bylam i zatrzymali mnei na obserwacji...rOBILI mi co 2 godizny ktg mialam usg i badania wszytsko w jak najelpszym porzadku 🙂 nie upadlam na brzuch ino sie potklena i upadlam podpierajac sie na rece ale balam sie ze lozysko moglo cos sie stac.. dla swietego spokoju pojechalam ... i z as wyszlo z usg ze termin mama na 30 wiec wydaje mi sie ze urodze bardziej w okolicach 30 bo usg 4 d tez mi wykazalo na 30 wiec dzis mamy 27,5 dni i moja malutka wazy 1100 gram 🙂 lekarz pwoeidzial ze ladna z niej sztuka hehe
    A polozne sie smialy bo tak nei lubi moja ktg caly czas kopala obracala ...No ale na szczescie wsyztsko okej jestem spokojna 🙂 Bardzo jestem zadwolona z opieki jaka mi zapewnili zaangazowali sie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...