Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja z tym popedem to tak roznie...ale czemu nie...moze cos sie ruszy wkoncu... 🙂 fakt ze przed ciaza to było lepiej pod tym wzgledem bo teraz to taki ze mnie słon... 😞
a dzis bedac w markecie uslyszalam jak jakies dziewczyny obgadywaly moj brzuch...mowily ze jest ogromny... 😲
az mi sie cisnienie podniosło.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt to były jakies anorektyczki i paniusie...to nie jest miłe jak cie obgaduja... 😞 ale to juz koncoweczka... 🙂 no i wszyscy sie mnie pytaja:a ty jeszcze nie urodzilas>???ale mnie to denerwuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ostatnio mnie tak mały strasznie ciśnie na dół i mam wrażenie ze mam ciągle pełny pęcherz 🥴 .. Nawet niekiedy mnie to pobolewa,np teraz.... Wy też tak macie?
I musze jakieś tabletki brać na to żeby przedwcześnie nie urodzic bo w końcu mam na 29 października a juz mi sie szyjka strasznie skraca i mam skurcze( te twardnienie brzuszka). Wszystkie znajome co maja podobny termin do porodu to juz w szpitalu leżą a ja ciągle w domu musze leżec 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
i jak samopoczucie????
U mnie koszmar...znajomi mowia,ze juz spuchlam wiec zberaja sie we mnie wody...moj nosek nawet zmienil ksztalt ;/
W nocy bolalo mie biodro i kregoslup.. 😞 mam juz dosc..kiedy ja sie wyspie tak noemalnie 😞
Dzis ide do lekarza zadecyduje juz o dacie sciagniecia pessara -mam nadzieje...a potem to juz chyba szybko sie wszystko potoczy.

Odezwe sie jak wroce../
Pozdrawiam Was serdecznie laseczki 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
madziu daj znac jak po lekarzu ... 🙂 trzyamy kciuki zeby jak najszybciej sciagneli pesser 🙂 i ulzyc ci w cierpieniach ale juz nie dlugo
ela co do cisnienia w dol to moja Amelka jest pup[a w dol i mam uczucie ze mi rozrywa biodra mam coraz czesciej skurcze boje sie ze nie wyczuje momentu ze to juz a ja niemoge czekac 2 godzin jak przy porodzie sn tylko mamjechac gora za 30 godziny a nie cjche tez wyjsc na panikare
maxarko mi ginka mowila ze zgage pod koniec sie ma jak dzidzia jest ulozona np miednicowo lub pupa w dol - tak jak ja bo jak jest glowka na dole to nie
moja dama znalazla sobie wypinanie glowki w zeberka chyba ja to bawi :laugh: ale mnie neistety nie
i uwaga uwaga zglaszam ze meisci mi sie cala reka rozwniez piesc pod zebrami brzuchol opadl!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny jeszcze 2w1!!!

ale się rozpisałyście hi,hi...tyyyyyle do przeczytania...
No niedawno każda z nas robiła teścik a dziś głównym tematem jest poród 🤪 ...ale minęło co?
A niedługo będzie tak 🙃 :
http://www.youtube.com/watch?v=_V0OJy5GOXs

hi,hi

Ja to każdego dnia wyczekuję na jakiś znak...ogarnęła mnie chyba obsesja 😉 😉

Miłego dnia życzę...

I meldujcie się po wizytach u lekarzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!ale dzis jestem nie wyspana...nocke jak zwykle przechodziłam,ciezko sie ułożyc bo mały strasznie sie wypina...i kopie mnie w klatke piersiową łobuziak... 😉
Oj jak mi jest dzis nie dobrze...a zjadłam tylko sniadanie... 😞 mam nadzieje ze po porodzie objawy ciążowe miną... 🥴 bo prawie codziennie mnie męczą... 😞
Ja to bym wolała rodzic w dzien...ciekawe jak to bedzie... 😲
Ja juz tez mam obsesje na punkcie objawów porodu...codziennie wyczekuje na jakis znak...a to przyjdzie pewnie jak burza z nienacka.... 🤨 Zostało mi 5dni do terminu... 😲 ale sie boje... 😞 jeszcze nigdy nie miałam takiego cykora... 😞 mam nadzieje ze nie przenosze...i dzidzia zechce wyjsc do soboty... 🥴
Pozdrowionka 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Malinka zegar Ci tyka...Trzymam kciuki żeby szybko poszło...Ja to już śnię że np odchodzą mi wody hi,hi:P
A dzisiaj z kolei to spałam jak zabita - jakby mnie ktoś wyłączył...cuuudnie bo pewno długo się tak nie wyśpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...