Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
c o do parcia na pecherz to mam okropne chodz ostatnio sie uspokoilo troche 🙂 pupka tez swoje wazy a dzidz jest bardzo nisko gdyz nawet zauwazylam jak sie golilam w lusterku ze wargi mi sie rozeszly sromowe sorry za dosadnosc ale na serrio mam nadziej ze to wroci do normy ... jasne listopadowka sie rozpakowala??!!!!111111 🥴 🥴 a my
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jak tam Pazdziernikówki....Natalko co u Ciebie?Malinka jak Ty ?Ruszyło cos....Moniczka nie ma dzisiaj coś!!!Ja juz mam po tym wszystkim takiego cykora,ze sie cały czas obserwuje i w majty zaglądam!!!ale nicccccc!!!!Jutro mam wizytte i jak mi tam pogrzebie to pewnie ruszy wszystko z kopyta....i bedzie tak jak z Kacprem.....Apropo.....natalko,bo Ty też Kacpra bedzieszmieć....my na niego od urodzenia mówimy Kapelo....albo Pelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂
No ja niestety nadal w dwupaku...i na nic sie nie zapowiada...wiec znowu kolejny dzien z depresja... 😞 dosłownie mam dosyc... 😞 wiecie ja to juz tak sie czuje jakby ta ciaża trwała wieki i miała sie nigdy nie skonczyc... 😞 mam dosyc brzucha...nawet w nocy nie mam jak sie przytulic do mojego męża...no bo jak jak brzuch przeszkadza... 🤨 dzisiaj mały tak dawał czadu w nocy...ze myslalam ze mi przez powłoki brzuszne wyjdzie...a najbardziej spodobało mu sie wkładanie nóg pod moja klatke piersiową... 🥴
Oj zmeczona jestem bardzo...juz nie pamietam kiedy spałam cała noc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam .....Ja tez melduję sie w 2-packu.....Malinko to niedobrze,ze Mały taki ruchliwy....bo poród zblizajacy zwiastuje właśnie to,ze Dzidzia sie mniej rusza....no ale jakby nie było to jeszcze pare dni wytrzymaj....A ja znowu to jakaś pechowa jestem....Przez całą ciażę nie miałam żadnej najmniejszej infekcji....no nic kompletie....a teraz na sam koniec sie załatwiłam....mam taki katar,ze zwariuje...i w gardle mnie piecze od psikania.....poraddzcie cos co można w ciazy wziąśc i skutecznego,bo oszaleje.....A dzisiaj mam jeszcze wizyte u gin to mnie jeszcze zgrzebie pewnie i będę rodzić w nocy z tym przeziebieniem.....k.......m.....ja już mam tez dosc tego brzuszyska!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie.....widze,ze tu się za wiele nie działo....Ja juz po wizycie....byłam badana....robiła mi usg....i zadnych sladów porodu nie ma....ale jak nic sie do 15 nie ruszy samo....to na 8rano własnie 15 w czwartek mam być na izbie przyjec....i pewnie oxytocyna w ruch pójdzie....ale przynajmniej wiem ,ze nie przenosze....i 15 już na 100% bedę miała Dzidzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Jak widac ja dalej 2in1 😉 Cisza....Maly sie wierci wiec wiem, ze dzisiaj nic z tego....Jutro ide na kontrolne KTG zobaczymy czy juz jakies skurcze sa.Moze po prostu za duzo o tym mysle i maluszek nie chce wyjsc??? To tak samo jak spozniala mi sie miesiaczka.Im wiecej myslalam o tym dlaczego jej nie ma to barziej sie denerwowalam.Jak robilam tyest i wychodzilo negatywnie to przewaznie na drugi dzien juz mialam. Musze przestac myslec ciagle kiedy urodze to moze cos sie ruszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ja tez juz mysle o porodzie niby jeszcze 28 dni do planowanego terminu ale nigdy nic niewiadomo...

Pozatym wszystko mam juz naszykowane,lozeczko stoii i czeka,torby spakowane tylko patrzec jak dzidzie beda rwac sie do wyjscia...

Natalio a jak ogolnie samopoczucie ,bo ja sie czuje b.dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kupki to ja tez potrafie nawet pare razy dziennie,wczoraj mialam lekkie skurcze ale chwile i przestaly az mowie do swojego M zeby lepiej niepil piwka bo mial zamiar bo to nigdy nic niewiadomo,czekam na wiesci jak juz mamusie pazdzirnikowe sie rozpakuja wszystkie 😉bo u nas jedna listopadoweczka juz urodzila SN ale w 35 tyg.dzidzia zdrowa tylko musi lezec jeszcze w inkubatorku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie! Trochę mnie nie było - ale to dlatego że już jest po wszystkim 🙂))))))))))) mój najpiękniejszy synuś jest już na świecie 😁 Tymuś urodził sie 2 tyg przed czasem ale czyli 24 września o godz 13.15 ważył 2.450 i ma 50 cm - kruszynka ale cudowna i zdrowa....

Mam nadzieję, że Wam wszystkim też pojdzie wszystko dobrze... pozdrawiam cieplutko i mykam do mojego Aniołka 🙂)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agaorto Gratulacje 🙂!!!!!!!!
cZyli co jak co to my juz mamy pierwsza pazdziernikowe dzidzie:P -tradycja podtrzymana 😁
A JA DZIS W NOCY FATALNIE JAK ZWYKLE POBUDKA O 3 20 NA PRAWDE COS W TEJ GODIZNIE JEST ...
MARZI cesarke robi sie szybciej 🙂 a 37 tydzien to dzidzia juz donoszona ...
dziewczyny na stronce glowej jest pomoc dla kamilki czerwcoweczki 2009 dobrze ze ja nei rodze jednak sn bo mnei tez kazdy pytal jak urodze jak jamama tak waskie biodra i przez to uszkodzili jej coreczke:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...