Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kobietki właśnie weszłam zobaczyć co u Was słychać a tu nadal cisza wszystkie jeszcze 2 w 1 😉 😉
Oj nie dobrze nie dobrze ale cóż Wy możecie na to poradzić 😞 😞 😞

Dalej trzymam za Was kciuki i mam nadzieję że już niebawem coś się ruszy 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ja dalej 2w1...hihi 🙂 musze sie dzis przyszykowac do konca do szpitala na jutro... 🤨 jejku cały czas czekam az mnie cos samo ruszy bo tak by było lepiej ale nic sie nie dzieje niestety... 😞 a jeszcze mam głupie wciski bo my z moim mamy konflikt serologiczny...i slyszalam ze takie ciąże powinny byc wczesniej rozwiazane...a ja juz po terminie... 😞 a ta moja gin to mi nawet ostatnio usg nie zrobiła ani nic...i ja sie boje o małego... 🤨 to czekanie mnie dobija...czuje sie taka bezradna wobec tego co ma byc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....U mnie dalej nic 😞 ......Jeszcze równy tydzień mam!!!.....Malinko po porodzie podzadza Ci przeciwciała....bo w 1-szej ciazy konflikt raczej nie daje o sobie znac....chodzi o to żeby zabezpieczyc Cię na przyszłośc....Jeśli bedziecie mieli drugą Dzidzie -to juz bedzie bezpieczna....NIE ZAPOMNIJ DO SZPITALA ZASWIADCZENIA Z GRUPA KRWII!!!WY TEZ DZIEWCZYNY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem happy:laugh:
wczoraj wieczorem zaczelam miec takie skurcze ze chcialam umrzec:P ale odstepy pomiedzy nimi byly dosc dlugie i nieregularne,i bardzo sie wystraszylam bo poleciala mi krew 😞 dzisiaj wyczytalam ze to czop mi odchodzi, juz od wczoraj... skurcze nadal mam, i nadal sa nieregularne ale czuje ze to Bartus juz sie pcha, widocznie mu sie znudzilo:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nadiu zazdraszczam 🙂 ui zycze szybkiehgo i najlmienjbolesnogo porodu 🙂
ja sie popakowalm do szpitala ale mam stracha kurcze torbe mam wypchana po brzegi moj Marcin przywiezie mi od malej jak sie urodzi 🙂
jestem ciekawa czy na cesarke mozna isc z osoba towarzyszaca jak przy sn hmm....??... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia u nas przy cesarce nie moze byc nikogo...uwazaja ,ze to normalny zabieg ,operacja wiec nie mozna nikogo wpuszczac procz odkarzonych ludzi...ze srodowiska medycznego...taka kicha bo ja tam wolalabym kogos miec ....
Tylko p[rzy normalnym porodzie,ale to wczesniej tzreba ich poinformowac...
Odebralam dzis wyniki...mam sladowe ilosci bialka w moczu...czy ktoras z mamusiek wie co to znqaczy??Bo zaczelam panikowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY NIE SĄDZĘ ZEBY POZWOLILI KOMUŚ BYC PRZY CESARCE 😞 ....A co do tego białka w moczu to powinnaś to Madziu skonsultować z lekarzem.....bo jeżeli nie jest go zbyt duzo to jeszcze ok....natomiast jeśli dochodzi do tego wysokie ciśnienie i obrzęki ....no to należy sie jak najszybciej skontaktowac z lekarzem,bo to moze swiadczyc o gestozie....a w takim przypadku nie ma chwili do stracenia i niemal natychmiast robia cesarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...