Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie!!!

U mnie 39 tydzień się zaczyna, gin powiedział że jak wytrzymam do poniedziałku to będzie dobrze i może w poniedziałek ( ma dyżur) coś przyspieszymy. Nie wiem co mam mysleć z jednej strony chciałabym już mieć to za sobą z drugiej wiem co mnie czeka i to mnie przeraża. Rozmawiałam z mężem że jeśli zapromonuje w pon. (bo mam dzwonić)szybsze rozwiązanie to chyba jednak się zdecydujemy ja czuję się coraz gorzej czasami wręcz fatalnie boję się ze nie dotrzymam do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to w takim razie WITAJ W KLUBIE!!!!Ja też jutro ide do szpitala i pewnie mi od razu kroplówe zaaplikuje...heheh...czasem żałuje,ze u Nas w Polsce robia dla "swoich" pacjentek szybsze rtozwiązaniee....Wolałabym naturalnie,ale skoro mi kazała przyjsc i w karcie ciazy to nawet zapisała-to nie mam wyjscie....Moniczek ja nie bede mieć zadnego znieczulenia....bo u Nas w szpitalu tego nie przaktykuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to w takim razie WITAJ W KLUBIE!!!!Ja też jutro ide do szpitala i pewnie mi od razu kroplówe zaaplikuje...heheh...czasem żałuje,ze u Nas w Polsce robia dla "swoich" pacjentek szybsze rtozwiązaniee....Wolałabym naturalnie,ale skoro mi kazała przyjsc i w karcie ciazy to nawet zapisała-to nie mam wyjscie....Moniczek ja nie bede mieć zadnego znieczulenia....bo u Nas w szpitalu tego nie przaktykuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie smuć się z tego powodu 🤪 🤪 🤪
ja to od zawsze sceptycznie do tego podchodziłam heh...wolę czuć co się ze mną dzieje a co...
w razie co to napisz żebym się nie martwiła...
ciekawe co u Madzi bo jakoś zniknęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Witam..a Madzia sie snuje...jak wieprz...
postanowilam w niedzielke zglosic sie do szpitala bo juz nie wyrabiam..mam ogromne parcia w dole brzucha i niewiem cholera co sie dzieje...choc z tego cow iem w niedziele robia cesarki tylko w indywidualnych przypadkach wiec niewiem ile polezae a zalezy mi by szybko wrocic do domu bo maz w Danii a corcia bedzie u rodzciow wiec martwic sie nie powinnam a jednak jestem sytuacja przerazona...

Brzusio sie stawia caly czas tez tak macie??
ja chyba jako ostatnia sie rozpakuje ale prawidlowy termin mam na 30 wiec nie powinnam sie dziwic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak samo.. mam termin na 29 dopiero a tak bym chciała zeby już było po wszystkim 😉
A przy tym twardnieniu brzucha tak mnie krzyz boli że nie umiem wytrzymać i nawet nie wiem jak sie wtedy połozyc;(
A cały czas mam te skurcze chociaz nieregularne są. A teraz pod koniec jeszcze mam inna lekarke 😠 a ona taka dziwna jest i wogóle nie potrafi badać, nigdy nic nie mówi i dokładnie nie bada. A ostatnie usg miałam w sierpniu 🤢 i sie martwie o małego czy wszystko w porządku jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cudnie...fajnie ,ze masz spokojne dziecie mam nadzieje,ze to sie nie zmieni..a co do Niunia to widac po niej,ze dosc mocna jest wiec ciesze sie,ze daje rade...bo ja to umieralam po cesarce i wspomnienia tego mnie tak przerazaja by teraz tak nie bylo.
Nocki mam dziwaczne non stop sie budze..wczoraj wieczorkiem bolalo mnie podbrzusze...jasna cholerka momentami mam juz serdecznie dosc ciazy wczoraj powiedzialam mojemu M ,ze jesli choc raz pomysli o dziecku to sie z nim rozwiode hehe...masakra piła łancuchową ;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodam,ze mam ostatnio dni slabosci ryczec mi sie chce gdy patzre na siebie w lustrze a pech chcial,ze mam same olbrzymie w domu gdzie cala sie widze....
tym bardziej gdy pomysle,ze moj bedzie dopiero 31 pazdziernika i bede sama...do tego czasu... 😞 😞 😞 😞
rodzice pomagaja ale rodzice to nie maz...mam nadzieje,ze wiecie o co chodzi i troszke mnie rozumiecie ..
Kombinuje by isc w niedziele ale co wymyslic by zadymki nie bylo i wzieli mnie na CC..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witammmm!!!!Pewnie w szoku jestescie widząc mnie tutaj.....No wiec byłam na izbie przyjeć.....dr.mnie zbadała i mówi,ze nie nadaje sie teraz do porodu....szyjka długa ,twarda,brzuch wysoko....duża ilośc wód ,ale czystych z jakimiś kłaczkami(nie wiem o co chodzi 😮 ).....rozwarcie minimalne na jeden paluszek....tak wiec mam sie zameldowac dopiero w nastepny czwartek i mierzyć ciśnienie,mocz konntrolnie i liczyć ruchy....a położna mi tam powiedziała,ze wino czerwone ...chłopa do wyyra....i tyle,ze to pomoze......no trudno....trza sie turlać dalej....Ja sie ciesze ,ze nie wzieła mnie na żywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zresztą gin na wizyty mnie juz nie zapisuje tylko na ktg chodzę ale skurcze specjanie mi nie wychodzą. W domu złapie mnie od czasu do czasu ale niereguralne.
Może to zasługa dużej ilości mg i luteiny którą brałam do konca 37 tygodnia. Mam cały czas niedobór mg a brałam 2x po 2 tab. tylko od 32 tyg juz miałam skurcze teraz mi się ustabilizowały a może zanikły 🤢 i już ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja w nocy tez spać nie mogę ciągle się budzę przekręcam z boku na bok, oczywiście łazienka kilka razy do tego mój mały dwulatek też się wierci więc wstaje go przykrywać żeby nie zmarzł bo noce zimne.

A wyglądam jak zonka hipcia brzuch jak piłka ale buzka okrągła jak pyza 😠 mam nadzieję że szybko stracę zbędne kg po 1 ciązy zostało mi 3,5kg więc teraz się boję ale zawziełam się i po porodzie idę do dietetyczki i mam zamiar do wiosny zrzucić zbędny balast :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 🙂 🙂 Wy juz koncowka a ja tak z ciekawosci chcialam wiedziec co tu piszecie :P
Mam pytanko czy skurcze czuc jak bole okresowe?
Ja tak mam od 3dni 😞 a wizyte mam dopiero w sobote dzwonilam do ginka ale jutro go niestety nie ma bo ma wolne.
A tutaj w szpitalu no coz szkoda mojego zachodu bo mi nic nie poradza na to Irlandia jest nieco inna pod tym wzgledem.
Czy ktoras z Was brala luteine i pomoglo to przy bolach wlasnie takiego rodzaju?
Bo ja bylam na duphastonie do 19stego tygodnia a teraz nic nie biore tylko jeden magnez dziennie wiecej niestety nie moge bo dostaje biegunki odrazu 😞
Pomozecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie brałam ani teraz ani w poprzedniej ciaży....jedynie magnez....a co do skurczy to jest podobny ból do takiego jak przy okresie...no i brzuch twardnieje....ale na pocątku skurcze są bardzo słabe,nieraz nawet bezbolesne....W pierwszej ciazy nic nie czułam...a miałam juz rozwarcie na 4 palce.....dzisiaj byłam w szpitalu i jest na jeden palec i tez nic......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tylko takie bole jak na okres ale brzus jest miekki. ech moze to wiazadla a ja znow panikuje 😞 to przez to ze mialam ciaze zagorozona i plamienia na poczatku to teraz kazdy bol a ja juz nie wiem co robic...Jejkus jak ja bym chciala juz miec ta Dzidzie na raczkach...Jeszcz 19tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki niewiem czy pamietacie juz kiedys (dosc dawno) tutaj zagladałam i pisałam troszke teraz wchodze oznajmic ze jestem juz szczesliwa mamusia 🙂 moj maluszek ma juz dwa tygodnie (jakos nie mialam czasu tu wczesniej zajzec i napisac) 😞 aha Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym Mamuska!!!:* pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...