Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A mówią że malinki, winko, gorąco kąpiel,dużo ruchu i poród murowany. Tak mówią...

Ciekawe co mi jutro gin powie mam dzwonić około południa umrę chyba ze strachu na jego reakcję. Jak będzie mi kazał przyjechac do szpitala to pojadę zobaczymy może rozwarcie już mocno poszło może szyjki nie ma ... może...
Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natalia jakie mleko dajesz maluszkowi, ja kupiłam w razie co Bebilon jakby jakieś problemy wystąpiły, pierwszego synka karmiłam 6 mies i dopiero wtedy przeszłam na modyfikowane i do dzisiaj pije Bebiko.

Tym razem początkowe Bebilon bo mówią ze lżejsze dla malucha i nie ma zatwardzenia

Daj znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 ja juz w domku...niestety bez syneczka...mnie wypisali a on wyjdzie najprawdopodobniej jutro... 😞 smutno mi bez niego..ale jade pozniej go nakarmic... 🙂 dziekuje wam za gratulacje... 🙂 i rowniez gratuluje wam dziewczynki waszych pociech... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia27 napisał:
Natalia jakie mleko dajesz maluszkowi, ja kupiłam w razie co Bebilon jakby jakieś problemy wystąpiły, pierwszego synka karmiłam 6 mies i dopiero wtedy przeszłam na modyfikowane i do dzisiaj pije Bebiko.

Tym razem początkowe Bebilon bo mówią ze lżejsze dla malucha i nie ma zatwardzenia

Daj znać

Ja karmie Bebiko1.Maly dobrze je toleruje nie ma wzdec jak narazie.Oby tak pozostalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO...a tu dalej pustki...chyba reszta kobitek rodzi.... 🙂 🙂 🙂 🙂 wkoncu... 🙂 🙂 ja zaraz jade do synusia dac mu cyca... 🙂 a pozniej będe czekac na jego wyniki badan bo od nich zalezy czy dzis wyjdzie... 😞 😞 trzymajcie kciuki... 😲

pozdrawiam was gorąco... 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.....No to wyglada na to ,ze sama sostałam na polu bitwy....MADZIA WCZORAJ URODZIŁA!!!!!.....Mam już dosc tego brz 😮 ucha!!!!.....Natalka pasuje Ci Dzidzi....super fotka z Syneczkiem....Malinka napewno dzisiaj będziesz mieć Maluszka już w domku......Moniczka Kacperek spadł duzo na wadze i musi dłużej zostać w szpitalu....właśnie czeka na obchód i decyzje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!! byłam u gina w szpitalu i .... na tym koniec.

Mam poczekać rozwarcie mam na 3cm szyjka bardzo podatna tylko rodzić ale skurczy brak.
Mam przyjść w czwartek na KTG i USG bo mały duży chłopak jest pewnie ponad 4kg będzie miał.

Pierwszy synek miał 4 kg i nie polecam takiej głowki w obwodzie 37 cm rodzić. Dlatego się boję że drugi jeszcze większy.

....................... i czekamy dalej

Maxara nie jesteś sama 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara urodzila o 10 05 waga 400 i 57 cm 🙂
u as dzis bla polozna mala ladi przybiera na wadze ja dostalam zrypke ze za duzo latambo cesarka to operacja i mama lezec i przkladac d bo nadwrezyam eisnie ale nic mnei nie boli w ten sam dzien smigalam jak popetana p szpitau haahah 🙂 mala armebutelka golm to super mala sie juz zaklimatyzowalam jak bede na dluzej to wrzuce foti mjej slicznotki# 🙂
ide rbic malej butle,, od dzis bede brala te tabetki c natalia na zanikniecie oarmu zjedej strony to super bogdzie na spacerze w zimie nakarmie cycem mala ?? 😮 ie ma teg zlego c by a dobre nie wyszlo aha mal wazy juz 3150 a w niedizle rano miaal 2900 wiec pmysle ile oa mi je 🙂 🙂 a pampersy t ida ja woda juz sonczsmy 2 paczki i dzis zaczelam 3 a mam y dzis rowy tydzien) 1 jest szczesliwa dla mie ja z mim mamy rcznice co 13 i mala pojawila sie 13 : bziaki laski uciekam polecec z tym odem na brzuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara urodzila o 10 05 waga 400 i 57 cm 🙂
u as dzis bla polozna mala ladi przybiera na wadze ja dostalam zrypke ze za duzo latambo cesarka to operacja i mama lezec i przkladac d bo nadwrezyam eisnie ale nic mnei nie boli w ten sam dzien smigalam jak popetana p szpitau haahah 🙂 mala armebutelka golm to super mala sie juz zaklimatyzowalam jak bede na dluzej to wrzuce foti mjej slicznotki# 🙂
ide rbic malej butle,, od dzis bede brala te tabetki c natalia na zanikniecie oarmu zjedej strony to super bogdzie na spacerze w zimie nakarmie cycem mala ?? 😮 ie ma teg zlego c by a dobre nie wyszlo aha mal wazy juz 3150 a w niedizle rano miaal 2900 wiec pmysle ile oa mi je 🙂 🙂 a pampersy t ida ja woda juz sonczsmy 2 paczki i dzis zaczelam 3 a mam y dzis rowy tydzien) 1 jest szczesliwa dla mie ja z mim mamy rcznice co 13 i mala pojawila sie 13 : bziaki laski uciekam polecec z tym odem na brzuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze ze maxara urodziła tak sie biedna denerowała. Gratulacje dla mamy.

Co do mnie od wczoraj wieczorem moja wydzielina nabrała brunatnego koloru więc chyba konic bliski strach się bać.

W czwartek mam iść do gina na USG zobaczyć jak maluda urosła i na KTG.
Boję się ze chłopak będzie duży termin mam dokłanie za tydzień więc moze jeszcze trochę czasu jest, a maluch rośnie 3 tygodnie temu miał ponad 3kg wieć ponad 4kg moze mieć. Przy czym zaznaczam że pierwszy synuś miał 4kg a drugie podobno większe jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!pusto tu troszke... 😞 ja tez jestem teraz bardzo pochłonieta synkiem... 😉 a w południa odsypiam zarwane nocki... 😲 mam problem bo mój maluszek nie najada sie mlekiem z moich piersi...i mam coraz mniej pokarmu wiec byłam zmuszona go dokarmic(w szpitalu jak leżał to też go dokarmiali)
Dałam mu Nan1...narazie dobrze je przyjął... 🙂 no i przejde raczej na butelke bo co zrobic...dziecka głodzic nie będe...mam wyrzuty sumienia... 😞 teraz Gracjan spi... 🙂 dzis w nocy dał mi tak popalic ze ledwo żyje...dobrze że mąż mi pomaga ale jutro juz wraca do pracy wiec bede musiala sobie radzic sama... 😞 tesciowa jest bardzo chetna do pomocy ale juz mnie wkurza bo we wszystko sie wpierdziela i komentuje... 😞 mam jej dosyc... 😞

Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...