Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malinka a jak go karmisz to podczas jednego karmienia z jednej piersi ?? .... bo nie powinno się zmieniać. dziecko się troszkę zaczyna denerwować po jakimś czasie ale to podobno dlatego że ten bardziej wartościowy pokarm leci wolniej i nim się właśnie dopiero dziecko najada. pzdr ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malinka ja mojej daje bebilon imunofortis mala je jak opetana...dzis rano jak yszlam spod prysznica zaczelo mi krwawic z blizny poo cc bo mi spuchlo po lewej stronie z nadwyrezenia miesnia mowi polozna a szpitalu ze to krwiaczek ... ale szystko ok przystawiam riwanolem jutro bd zas u nas polozna we niedziele idziemy na 1 spacer 🙂 mala spi mi na rekach wlasnie 🙂 zdjecia rzucuilam na watek ktory mi zalozyyscie - dziekuje slicznie 🙂 i na nk" 😉 powrzycam iecej jak bd czas::laugh: mam sie oszczedzac z rtym brzuchem ale ja czuje sie tak dobrze ze nie umie np tak dzinie stawav jak pokazyali mi szpitalu 😮
ale mloda ma zgona:laugh: dzis wstala ino 2 razy w nocy na butle o 1 i o 5 :P :P ale i tak jade caly czas na redbullach moj raca pitaek z delegacji- mial miec olne ale jakis kolo mial ypadek i musial za niego skoczyc 😞
w poniedzialek ide do fryzjera bo wygladm jak typow mamuska trzeva sie odmlodzic
muzsze ogranac dom chodz mi sie nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej pozostałe pazdziernikóweczki!!!

Mam nadzieję że sama nie zostałam 😲

Dzisiaj byłam u gina mały waży wg USG 3900 g
rozwarcie mam na 3cm, główka bardzo nisko.

Lekarz twierdzi, że do soboty powinno wszystko dojrzeć, mam też do niego zadzwonić aby umówić się na wizytę, ale już w szpitalu. 🥴 Moze będzie koniec 🙃
Zresztą sam się nie spodziewał że donoszę do terminu a termin przypada na 27.10 czyli wtorek.

Pozdrawiam wszytskie mamusie i przyszłe mamusie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!zagladam na forum ale jakos nie moge znalezc czasu zeby cos konkretnego napisac...Gracjanek jest cudowny a najwiecej wojuje w nocy... 🤔 i troszke nie dosypiam a w dzien nadrabiam... 🙂 teraz lezy i czeka na kąpiel... 🙂
Ja ogolnie mam problem z tesciowa bo mi sie ciagle we wszystko miesza...i dyktuje mi co mam robic a dzis jak jej odpowiedzialam swoja opinie to sie na mnie obrazila... 🤢
Mam doła bo mój mąż zamiast stanac za mna to nic sie nie odzywa taka z niego dupa,nie rozmawiam z nim i jest mi przykro ze jestesmy razem a on ciagle sie boji i słucha swojej mamusi... 🥴
A jak tam wasze brzuszki po porodzie>>>???
Mi została jeszcze oponka z przodu...ale ogolnie to juz zle nie wygladam i waze 59 kg czyli nie jest zle... 🙂 zostało mi jeszcze około 6kg do zrzucenia ale sie tym nie przejmuje bo mineło dopiero 11dni po porodzie wiec mam czas... 🙂
Powiedzcie mi jak tu wrzucic zdjecia bo nie umiem... 🤨
Pozdrawiam mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki!!!!!Ja już tez jestem szczesliwą Mama.....Urodziłam bardzo szybko i to mi wynagrodziło to długie czekanie.....We wtorek wstałam siusiu o 5.30 i odeszły mi wody podczas wstawania z łóżka......a nic nie zapowiadało porodu,bo bóli w nocy żadnych nie miałam.....jedynie co godzine chodziłam siusiu....No więc po odejściu wód posiedziałam jeszcze do 7 w domu....wysłałam syna do szkoły i pojechalismy do szpitala.....na izbie przyjęc rozwarcie było na 3 palce....o 8 wyladowalismy na sali porodów rodzinnych.....trochę bólu....ale już o 10.03 było po wszystkim....jestem przeszczęsliwa,bo szybki poród,Mąz był ze m,na...czego mu do końca zycia nie zapomne....on tez jest strasznie szczesliwy,ze w tym uczestniczył.....razem uczestniczylismy....CÓD NARODZIN-POLECAM....Aha -mały taki jak sobie wymarzyłam-wymiarowy 3400 i 57 i przepiękny.....znowu do MĘŻA PODOBNY TAK JAK TEN STARSZY.....w sumie to identyczni sa jak kopia starszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć świeżo upieczone mamcie...
Jestem deczko zabiegana bo mój z tą kulawą ręką...wszystko na mojej głowie 🙃 ...
Wróciliśmy z Bartusiem do domku na 4 dobę...czujemy się świetnie,a synuś to po prostu aniołek - taki grzeczny...
Poród szybki z pomocą męża więc było do zniesienia 😉

Pozdrawiam was serdecznie!!!Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Jestem zabiegana i na nic nie mam czasu.Teraz maluszek śpi to znalazłam chwilke zeby napisac.
Po porodzie schudłam od razu 13 kilo to nie jest tak zle.Brzuszek jeszcze mam, ale mialam bardzo duzy w ciazy i tez po cesarce dluzej sie dochodzi do siebie 😞
Tak cofnelam sie kilka stron do tylu i poczytalam jak wszystkie narzekalysmy kiedy w koncu urodzimy....Teraz nareszcie wszystkie mamy juz swoje malenstwa przy sobie....
Jestem bardzo szczesliwa.Mimo, ze nie znamy sie osobiscie to przez ten czas bardzo sie z wami zrzylam i kazdej po koleji kibicowalam....Dziekuje, ze wspieralysmy sie przez ten dlugi okres oczekiwania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...