Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

ooo 😞 nikogo nie ma...
Mój Bartuś miał dziś gorszy dzień,a właściwie wieczór...jakoś trochu marudał ale pojęcia nie mam dlaczego,i zasnął na dodatek na rączkach:P - jak nigdy...ale za to jaka frajda ...
A to my dzisiaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jeszcze raz : [img size=324]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/14_03_10_1722.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...no dolecielismy calo i zdrowo...maly troszke przy ladowaniu sie rozplakal ale na szczescie zaraz mu przeszlo...dzis tez marudny i wogole ja zmeczona spalam trzy godzinki tylko a on...marudzi no ale mam nadzieje ze w nocy da nam pospac... 🤨 musi sie pewnie przyzwyczaic do nowego miejsca no i jeszcze te zabki...dziasla popuchniete...jeden juz sliczny wychodzi coraz bardziej...no i dzis juz zostalam nim ugryziona 🤪 🤪 🤪 moniczko sliczna fotka... 🙂 🙂 🙂 buziaki dla was dziewuchy...i dla waszych malenstw 🙂 🙂 🙂 🙂 w miare mozliwosci bede sie do was odzywac... 🙂 papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Malinko super,ze dolecieliście.....i że wszystko ok......super,że o nas steruszkach nie zapomniałaś....Ja właśnie siedziałam pod drzwiami i nasłuchiwałam czy Mały już spi i tak sobie o Was myślałam...wchodze na brzuszka,a tu od Ciebie wiadomość....Pewnie Cie myślami sciagłam
Natalko no spania to my Ci z Moniczkiem mozemy tylko pozazdroscić......Super chłopak z tego Kacperka....ja na mojego Kacpra od urodzenia mówie Pelo......Kacpelo i tak zostało 🙂
Moniczek my się też doczekamy!!!!Mój coraz ładniej zasypia....Musze jeszcze wymyślić co w nocy robic.....bo jak sie obudzi to go biore do łóżka...bo mi sie wstawac nie chce....Jak miałam kołyske kołó łóżka to wstawałam....a teraz mam na końcu sypialni....to az 3 metry i mi sie nie chce takich hektarów zasuwac:laugh:
No i co jeszcze?....aha.....Nawał pokarmu mam....cycki jak armaty....sika mleko.....To już 3 taki nawał odkad karmie....Pewnie małemu wzrosło zapotrzebowanie....to i produkcja w mleczarni ruszyła 😮
Aha i jeszcze Wam opowiem co ja idiotka w nocy zrobiłam.....No wiec...Mały jak Wam pisałam śpi ze mna....i jak sie przebudzi to ja mu cycka w buzie na drugi bok przekładam i spimy.....do nastepnego razu.....no...a zeszłej nocy budzi sie....ja patrze na zegar.....6....no wstaje jak zawsze....WITAM KRUSZYNKO!!!!!on sie cieszy....ja swiatło zapalam....pampersa biore...przewinęłam go....poduchę kłade...jego na półsiedząco...właczam mu program o zwierzatkach....jak automat normalnie....jego sadzam....o kurcze cosi mi nie pasuje....nie ma zwierzatek.....patrze na zegarek....O K....1.30......pomyliły mi sie wskazówki...no albo rozespana nie dopatrzyłam....no to gasze światło....telewizor.....SPAC GÓWNIARZU....ale jemu sie nie za bardzo widzi....pewnie sobie myslał WALNIĘTA TA MATKA....no ale udało sie ....spimy do 5.30....pózniej godzina zabawy tym razem o właściwej porze i spimy do 7.30....pózniej go Tatus wział...a ja do 9 piulkałam 😉 .......Normalnie ja jak maszyna pracuje przy tym Dziecku .....a on ma tak wszystko poukładane i każdy dzien niemal identycznie wyglada......
Buziaki Mamusie i Szkraby
Oklas dzis dla Moniczka....za śliczne zdjecie....a jacy zakochani na nim jesteście....A Bartus to chyba do starszego Synka podobny...tylko nie wiem czy cała Mamusia czy Tatuś.....bo ja na razie nie mam żadnego dziecka podobnego do siebie....Obaj to skóra z Krzyśka zdjęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki...My już na nogach od ponad godzinki....Ale jestem zmęczona...
Malinka super, że już jesteście na miejscu...Dobrze, że Gracjanek zniósł podróż dzielnie...
Moniczek zdjęcie pierwsza klasa sliczne. I ten twój syneczek cdeńko malutkie....
Maxara nieźle Ci się pokręciło 😉hihihi Mi się to jak narazie jeszcze nie zdarzyło, ale pewnie to kwestia czasu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć...

mój skarb postanowił wstać o 5.30 🤔 -ja się zastrzelę 🙃 hahaha...oczy na zapałkach a on sobie gada i się bawi...ciekawe kiedy się zmęczy i postanowi zdrzemnąć 🤔 ???

No ale w nocy spał po 2 godziny to i tak nieźle 🙂

Malinka to dobrze że podróż w porządku,teraz tylko aby się przyzwyczaić do nowej sytuacji.Trzymam kciuki i życzę powodzenia!!! 🤪 🤪 🤪

Natalka Kacper też ranny ptaszek hihi...i to ciekawe zjawisko że po nocy jesteśmy zmęczone ☺️ ciekawe jak długo jeszcze te nasze szkraby nas tak pomęczą hehe

Maxara no to ładnie zarządziłaś hahahahahahah 🤪 ...ale ja też w nocy to nieprzytomna jestem a jak karmię Bartka to nad nim przysypiam ☺️ a jak się ocknę to mi głupio bo sobie zawsze wyobrażam że może mi wypaść z rąk 😞 ...

Madziu kochana a co u Ciebie??? Odezwij się...miejmy nadzieję że z dziewczynkami w porządku...

No i Niunia zapracowana znów nie ma czasu żeby zajrzeć 😞 ...

No pozdrawiam poniedziałkowo -- zaś cały tydzień przed nami 😎 ...dużo siły i pogody ducha dziewczynki na każdy dzień 🤪 🤪 🤪

Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...uspilam malego na podworku i mam spokoj 🙂 spi juz prawie dwie godzinki 🙂 plusy tego ze jest ogrodek u mojej siostry... 🙂 a my szukamy jakiegos mieszkanka dwu pokojowego... 😉 mam nadzieje ze szybko cos znajdziemy bo maly cos mi w nocy plakal dwa razy i to bardzo mocno nie moglam go uspokoic... 😞 a teraz chyba odsypia...nie wiem co mu bylo,czy to nowe lozeczko,miejsce,otoczenie czy zabki czy brzuszek.... 😞 moj pojechal do pracy a ja caly dzien sama w domu z gracjankiem,ale na szczescie szczegolnie nie daje mi popalic...wykorzystalam twój pomysl maxaro z wozkiem,woze mlodego po calej chacie:P i nie musze go nosic hihi dobre to jest :laugh:oklask dla ciebie za pomysl 🙃
My tez juz na nogach od 6...pozniej zrobil sobie maly drzemke o 8...spal do 10...o 12 wystawilam go na dwor i spi jeszcze 😉 czekam na siostre bo jest w szkole(uczy sie angielskiego)a potem ruszamy do miasta.. 🙂 kurde spac mi sie chce... 😞 uciekam 🙂

papa 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć.....Malinko no to super....Widac Kochana,ze jesteś wkońcu wesoła...uwolniłas się co?......no a szcześliwa Mama to i Dziecko szcześliwe....Wierze ,ze teraz juz bedzie lepiej....Trzymam kciuki i pomodle sie za Was......
No i zazdoszcze pogody....bo w Anglii t pewnie juz wiosna pełna gębą 🙂
Malinko to łóżeczko tam już masz dla Gracjanka?.....super....szybko sie zakwaterowaliście....No i co z mlekiem?cowgate dajesz?bo wiem ,ze w miare dobre....no i hippa siostra kupowała tez.....i pampersy tam takie tanie i ciuszki piekne.....ale Wam zazdoszcze....ja sie wybiore na wakacje moze?
A w jakim Ty mieście jesteś?
Buziaczki dla mojego Kochanego Gracjanka 😘 i Mamusi tez 😘 ....a dla Taty oklask(na Twoje konto),że zmądrzał hihihihi....i wybrał rodzinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!!My na nogach już od 5:50.a co tam....Wczoraj Kacprek poszedł spać o 19 to porządzić trzeba z rana. No i oczywiście jedno karmienie o 4 nad ranem.Kochane moje Maleństwo ta się przytula do mnie w nocy...
Malinka cudownie, że jesteś z rodzinką odzyjesz i wyciszysz wewnętrznie.
Maxarka dziękuję za oklask 🙂Dla Ciebie równiez ode mnie i mojego łobuziaka 🙂
Monia jak nasze bobaski mają spac skoro swiat taki ciekawy????szkoda dnia!!!!Powiem wam, ze już sie przyzwyczaiłam do tak wczesego wstawania. To dobrze, bo niedługo do pracy wracam i bede musiala rano wstac zeby wszystko ogarnąć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item950134105_smoby_cotoons_projektor_lampka_nocna_pozytywka.html
Zobaczcie kupiliśmy takie cueńko mojemu szkrabowi, bo mowilam, ze zasypia juz w łóżeczku????Zobaczymy czy zda egzamin...
Oj ktos zrobil kupke....idziemy sie z tym uporac....hihihi 🙂
Wpadnę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aitam...troche sie nie odzywałam,ale mialam urwanie glowy...ciezko samej wsyztsko ogarnac 😞

Dzsi ide z Zuza do kontorli niby juz wsyztsko ok,ale slychac ,ze mala charczy wiec juz niewiem czym to ejst spowodowane musze chyba isc do tego pulmonologa aby ja zbadal...miala po kaszlu katar ale sobie z nim jakos radze...Tasia chodzi juz do przedszkola..i mam nadzieje,ze znow nie zachoruje.

W niedziele zebraly sie u mnie moje psiapsiołki...bylo nas w sumie 5 taki babski wieczor...peklo pare winek...i wczoraj to sie troszke leczyłam...ale powiem Wam,ze bylo mi to potrzebne odreAGOWALAM WSYZTSKO..PORYCZALAM..POSMIAŁAM SIE..ONE ZAJELY SIE DZIECMI A ja odpoczełam psychicznie od tego wszytskiego..MIŁO,ZE mam takie osobki...ktore wspieraja gdy nie jest zbyt fajnie ...


Zuza w czwartek konczy 5 misiecy...a ja w ten dzien zdaje egzamin..ciekawe czy przynieise mi szczescie...

Co do uzradzenia do nu spuer sprawa sama bym kupila 😉 😉 ale narazie mam kase na najwazneisjze wydatki ..licze,ze szybko minie czas do wyplaty i bede mogla troche poszlaec :P

Pozdrawiam Wam ...i caluje "Nasze" maluszki...

Odezwe sie po lekarzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,hej...

Natala niezły z Ciebie ranny ptaszek 🙂 ... Bartek co prawda też o 6 wstaje ale biorę go do łóżka i jeszcze przymulam,a on to różnie - albo przyśnie albo gada i się bawi.

Malinkasuper że się już rozlokowaliście :P i tak jak Natalka pisze na pewno odżyjesz 😁 cieszę się strasznie...

Maxara ja fajnie masz że możesz Olisia wystawić na dwórek,zdrowo tyle czasu na powietrzu,ja to nie dość że w bloku mieszkam to jeszcze na trzecim piętrze i zawsze czekam aż mój wróci z pracy żeby wyjść na spacer bo wózek ciężki...ech.Wiosną to będę kombinować żeby się wytaszczyć na dwór 🤔 ...

Madzia taki babski wieczór potrzebny od czasu do czasu 😉 ja też ostatnio na takim byłam - hihi super sprawa -
Trzymam kciuki za egzamin żeby Ci dobrze poszło 🙂 i żebyś się nie denerwowała...

Idę troszkę się pobawić 🤪 z moim szkrabem bo piszczy hihi...

miłego dnia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój aniołek skończył dziś 5 miesięcy... 🤪 🤪 🤪 jak ten czas galopuje hahaha [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/16_03_10_0944.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto latek Bartusiu... 😘 😘 😘 😘

My juz na nogach od 6...i znowu siedze sama w domu... 😞 a wczoraj mialam akcje z malym...bo nie mam dla niego wanienki jeszcze...i postanowilam ze wykapie go w wannie...i on jak zobaczyl te wielka wanne i duzo wody to w krzyk tak sie przestraszyl... 🤨 🤨 🤨 no to ja dawaj wody do miski i musialam go myc w misce ale tez sie bal i plakal...kurde i co teraz...musze chyba isc kupic mu wanienke...a jezeli to nie pomoze no to mam problem... 😞 bo gracjan ogolnie to lubial kapiele... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto Lat dla Naszego Bartusia 😉

Własnie wrociłam od lekarza.....z zuzia wszytsko dobzre...juz nie kaszle,nie katarzy..osluchowo dobrze i jestem szczesliwa 😉

Wziełam odrazu skierowanie na zbadanie kontrolne bioderek i na mofrologie...no i wazy juz 6700 hiihihi wkoncu ładnie przybrała 😉
Odrazu mi lepiej...dzis wkoncu sie szczerze smieje 😉


🙂 🙂 🙂 🙂:P


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze życzonka dla Bartusia 🙂
Malinka a może wykąp się z Gracjankiem???Ponoć dzieci to kochają....Ja jeszcze nie próbowała, ale mam zamiar w niedalekiej przyszłości...
Madziu cudownie, że Zuzanka już zdrowiutka i to najlepszy powód do radości...Oklask dla was, że tak to ładnie przetrwałyście....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no to super wieści - oklask za przetrwanie 🤪
W końcu uśmiech na Twojej buzi :P

Dziękuję za życzenia dla Bartulka - buziaki przekazane :P a grzeczny był dzisiaj jak aniołek 😉 A teraz sobie śpi po kąpieli 🙃 No zawiozłam dzisiaj papiery do sądu i teraz będę czekać na termin rozprawy...a nerwy to mnie zjedzą.A najgorsze jest to że to ja zajadam stres a d..a rośnie 😞

Natalia słyszałam że takie wspólne kąpiele z maluchami są bardzo pożyteczne dla psychiki szkraba...ja chcę zacząć jak już będzie stabilnie siedział.

Szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie 😞 Wyobraźcie sobie takie spotkanie - to byłby dopiero babski wieczór hehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Buziaki dla Was kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje ;0
Nie ukrywam,ze rozmyslałam o tym jakby to bylo gdybysmy sie wszytskie spotkały...mysle,ze by sie dzialo hihi..

Co do kapieli to ja to praktykowałam z Natalia...bo tez plakała jak wsadzałam ja do wanny i op jakims tygodniu juz sie oswoiła z "oceanem"
Teraz tez bardzo bym chciała ,ale mam neistety prysznic ..niebawem bede spac u rodzicow bo tata ma 60 lat wiec wezma ja do siebie do kapieli... 😉 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my już po usypiaiu.....Przedwczoraj 6 razy krzyczał....wczoraj 4....a dzisiaj raz tylko do niego poszłam.....Kumaty Szkrabuś!!!!!
Malinko może nie kupuj juz wanienki.....tylko sa takie siedzonka do dużej wany ....zaraz Ci linka dam....Ja też mam zamiar Oliskowi gdzieś za miesiąc kupic.....bo już ie w wanience nie miesci...a i tak wkładam ja do wanny,bo tak chlapie ,ze szok i też uwielbia plutku plutku....
Moniczek to ,o której Ty usypiasz Bartusia....Bo siódma dopiero....a Ty godz temu pisałaś,ze śpi? 😮
.....Ja to najpózniej o 16....16.30 usypiam Oliska....bo pózniej byłby problem
Madziula super,ze Zuziaczek zdrowa....
Natalka masz dla Kacperka oklaska.....za pomysł z kąpielą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zamawiam tą żabke....super sprawa,bo siora w Anglii ta co mieszka ma i Jamie sie w nim dalej uwielbia kapac....a w styczniu 2l skończył
http://www.allegro.pl/item953644164_smoby_interaktywne_krzeselko_do_kapieli_zabka.html
Aha zapomniałam Wam napisać.....jaki Oliś mój jest KOSIANY....Bawi sie z Tatusiem i jak juz marudzi to ja do niego mówie:"chodz juz do mamusi Kruszynko ....no chodz...."....a ten łapki wyciaga i sie cieszy....jakie to słodkie.....spróbujcie z Waszymi Smykami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...