Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne te sprzęty do kąpieli 🤪 🤪 🤪 podoba mi sie coś takiego !!!
Maxaro ja go tak od urodzenia przyzwyczaiłam że się kąpie po 17 no bo inaczej to ryk straszny.No i o 17.30 dostaje cycusia i idzie spać - najczęściej już do rana do 6 z przerwami oczywiście na karmienie 😁 Rzadko się zdarza że się wybudza tak o 19 żeby się jeszcze pobawić ale po co najwyżej godzinie dalej idzie spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha
No to super masz.......
W lecie moze być gorzej jak słoneczko zajrzy w okna i upał bedzie.....ja to sie juz boje....Tego lata jak z brzuszkiem chodziłam....to zaraz rano zamykałam okna i rolety zaciągałam żeby mi skwar nie naszedł....i póznymm wieczorem otwierałam....teraz pewnie Oliskowi też tak bede robic
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane mamulki 🙂
My dzisiaj mieliśmy okropną noc...Misio zacął wrzeszczeć niewiadomo czemu...dostał butelke trochę się męczył z zaśnieciem o 3.30, ale jakoś zasnął.Dostałam dwa razy w oko z tej malutkie piąstuchny, myślałam, że będzie, limo, ale ok 🙂
Fajne te krzesełko do kąpieli...ja dostałam meila, że w2czoraj kurierem wysłał mi tez projektor.Dzisiaj chyba powinien dojść.Jestem ciekawa jak to podziała na mojego bobaska...
Teraz siedzi koło mnie i patrzy jak piszę do brzuszkowych ciotek 🙂 Ja mam nadzieję, że się spotkamy może jak szkrabiki będą większe...ale byłaby impreza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!
U nas odpukać spokój i cisza.Bartek się rozgadał coraz nowe dźwięki składa 🙂 UWIELBIAM jak on tak gada hihi to takie rozkoszne.Wszamał na śniadanko kaszkę i teraz się bawi...
Natala a może Kacprowi jest np.za ciepło albo za zimno i dlatego nie może zasnąć.U nas jak była za wysoka temperatura w pokoju to Barti też był niespokojny,a dzisiaj musiałam dodatkowo kocykiem przykryć bo było za chłodno...
Maxara ja to też obawiam sie o lato...hmm mam słoneczne mieszkanie i w dzień to jest koszmar.Ale nic to wezmę namiot i zjadę na Twoje podwórko hahaha...A tak na serio to chcemy juz w tym roku wyjechać ze szkrabem na wakacje.Ciekawa jestem jak zniesie podróż ,pewnie trzeba będzie dużo postojów robić bo chcemy aż do Zakopca jechać...No i nie wiem czy zmienić mu fotelik czy pojechać w tym leżącym - mam dylemat...
Dzieciaki wysyłam na 10-cio dniowy obóz to odsapnę 😉 i wtedy mogę ruszać w Polskę hihi...
A wy coś planujecie na lato?

Pozdrowienia serdeczne na miły dzień !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wkitam..dzis przez noc Zuzanka jakos caly zcas cos gadała bylo troszke nie spokojna...a dzis rano miala 38 temperatury teraz spi..niewiem czemu bo ogolnie kataru nie ma...gardełko tez ok...hmmm...ale czytalam z,e u niemowalkow to tak ejst ...dalam jej syropek na zbicie i slodko spi...

A co do wakacji...planuje jechac do anglii do psiapsiolki...ale neiwiem czy wypali bo sama z dwojka sie nie zabiore aniewiem kiedy maz bedzie mial wolne by jechasc..w lipcu mamy wesele...a w sierpniu planuje jechac gdzies odpoczac byczac sie cale dnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....
No ja jak o Zakopanym usłyszałam....to mi zaraz do głowy przyszedł ten pomysł żeby moze urzadzić dzieciakom jakieś zapoznanko?:P ......Super by było jakbyśmy sie spotkały.......
Mój Olis teraz śpi na dworze.....tzn nie do końca,bo mi sie nie chciało butów i reszty ubierać i go na werandzie uspałam.....jak zresztą prawie zawsze:P
Madziu niepokoje się o Zuzie.......kurcze biedactwo....mam nadzieje ,ze ta tamperatura to zabki....a nie powrót z "rozrywki"...... 😞 .......Oklask dla Was !!!
Moniczek ja nie wiem jak bedzie z wczasami,bo mój Mąż zawsze ma w wakacje najwiecej pracy....więc jak już to z Oliśkiem sama....albo tylko weekend....Planuje zrobić wkońcu prawo jazdy po 10 latach....ale pewnie kurs od nowa musze,bo nic nie pamietam ☺️ ....Kacoer miał 8 miesięcy jak robiłam kurs....a pózniej dupa...nie poszłam na żadne testy .....no i wtedy bym pojechała na pare dni do Tatralandii....na Słowacji....blisko ok 2 godz jazdy...tanio...i podobno rewelacja......a jak nie to kogos ze znajomych wyciagne
Natalko pewnie Kacperek ma znowu jakiś kryzys....albo tak jak Moniczek mówi coś mu nie pasi....ale co?
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...melduje sie ze zagladam i ze wszystko oki,tylko mam teraz mniej czasu bo caly dzien mlodym sie zajmuje i chodze na spacerki a dzis tu pogoda super prawie 15stopni...maly spi na dworze...a ja popijam winko z siostra i plotkujemy mowie wam jak to przyjemnie miec kolo siebie taka przyjazna duszyczke a nie taka tesciowa... 😞 aha mam nowine Gracjankowi widac juz drugiego zabka na dole...nie dlugo postaram sie dodac jakoms fotke...bo super to wyglada jak maly szczerbulek ma zabki hihih 🙂 a jak gryzie skubany... 🤪 uciekam 🙂
Buziaczki 🙂 🙂 🙂 🙂 aha Maxaro my dajemy malemu Bebiko jest tu w polskich sklepach wiec nie mamy z tym problemu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara ja tez robiląm prawo ajzdy (kurs) kilka lat wstecz i pani w uzredzie mi powiedziały,ze jesli był robiony po 1999 r to nie tzreba na nowo...tylko wystarzcy jazdy wykupic by pojezdzic i sie przygotowac...a jezdził ze mna maz jak był i troche tata wiec w sumie wziełam 5 a ostatni egzamin maiłam dwa lata temu i poleglam na placu...

Zobaczymy co jutro ...

Co do goraczki mineła po syropku,ale teraz znow cholera jest...wrrrrrrrrrrrrrrrrr co sie dzieje ?????

Mam tyle siwych włosow ,ze szkdoa gadac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczorek...

Magda a może Zuzi ząbki idą i stąd ta gorączka???Sprawdź dziąsełka-może tu jest powód...No i trzymam kciuki za egzamin 🙂

Maxara może zjadę do Ciebie w wakacje 🤪 jak już będziemy w Zakopcu to czemu nie hihih...A prawo jazdy ja też robiłam po długiej przerwie i nie musiałam kursu powtarzać tylko tak jak Magda wykupić jazdy...powodzenia

Malinka jak miło że jesteś taka wesoła...Tak trzymaj maleńka.Buziaki dla Gracjanka gryzolka 😉

Dobranoc kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry !!! http://chodnik.ncse.pl/impreza/mexicana/kawa.jpg

misio wstał o 5.30 :P i tak się rozgadał że nie szło już pomulić trochę 😞 no to więc wstałam i już posprzątałam mieszkanie hehe...A teraz będę się szykować do wyjścia 🙃 koleżanka zorganizowała u siebie spotkanie dla mam z dziećmi to sobie poplotkuję 🤪 🤪 może dowiem się czegoś ciekawego?Mała odskocznia hi...

później zdam relację jak było 😉

miłego dzionka dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!!
Mój maluch śpi sobie smaczne(no tak on dośpi gorzej z mamą).
Dzisiaj przychodzi do nas teściowa, bo musi na nowo do siebie Kacpra przyzwyczaić.Płacze jak ją widzi....ża dwa tygodnie muszę go z nią zostawić, bo moja siostra bierze ślub i imprezka pomimo, że w domu, ale głośna będzie...nie będę ciągnęła dziecka ze sobą...
Malinka zazdroszczę ci, Ze taka szczęśliwa jesteś...kiedy ja taka będę...
Madziu to z pewnością ząbki, bo innych objawów nie ma...głowa do gory to na pewno nic zlego 🙂
Moniczek fajnie, ze spotkasz sie z kolezankami.Daj znac jak dowiesz sie jakis nowinek 🙂
Maxara pewnie zabiegana jest, bo jeszcze nie zawitała do nas...
Później sie odezwę dziewczyny.Oczywiście jak będę miala czas...
BUZIOLE!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny...
A ja nie wiem co zrobic...maly wieczorem dostal goraczki...dalam mu syropku Ibufenu i od 21 do 6 rano az spal...widac ze cos mu dolega... 😞 no i rano zmierzylam mu temperature...i mial 38.8... 🤨 dalam mu pol czopka paracetamolu...i po 2godzinach ma nadal 38.6...cholera nie wiem co robic... 😞 😞 😞 w dodatku jestem sama w domu i mysle czy czasami jak mu goraczka nie spadnie to czy nie jechac z nim do szpitala...jak myslicie???chyba dam mu jeszcze czopka...dawalam mu go po 7...to teraz powinnam jakos po 11...???moze dac mu calego???tam jest napisane ze dawka 10mg na kg masy ciala... 🤨 to pol to moze zamalo????teraz maly spi a ja umieram z niepokoju o niego... 😞 biedny jest...ma podpuchniete oczka i zaczerwienione policzki,marudzi i wogole boje sie o niego... 😞 😞 😞 😞 nie wiem co jest przyczyna goraczki... 🥴 🥴 🥴 co robic dziewczyny??? 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ku....kompa mam zawirusowanego....zaraz go formatujemy.....
Dzisiaj sie wybieram złożyć wniosek o wychowawczy....to ttylko 4oozł......mioże na pampersy i zupki styknie? 😉 ....ale nie mam wyjscie....nie mam co z Małym zrobic.....Musze cos wykombinowac do września.......Zreszta szukam czegos na pół etatu....
Malinko myśle,ze to zabki ta gorączke powoduja...az sie dziwiłam jak wcześniej pisałas ,z.e mu tak bezboleśnie wyszedł pierwszy....no teraz widac,ze jednak zagoraczkował,bo w dodatku jak piszesz drugi sie pojawił....Daj mu czopka....mozesz chyba co 6 godz....tak jak w ulotce jest.....dodatkowo kompres na główke zimny...i nawet chłodna kapiel....jak nie ma innych objawów to zęby....chyba ,ze go na lotnisku przewiał....jakby coś sie działo lub gorączka nie spadła to gnaj do lekarza....najlepiej polskiego idz prywatnie....lub szpital
Moniczek zapraszam do mnie....ale jakby co to szukajcie jakiegoś noclegu w Zakopcu to moze sie tam wszystkie spotkamy?
Buziaki
Oklask dla Gracjanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko ,a moze on nie idzie a paracetamol....kup jeszcze nurofen.....nawet syropek....albo czopki....
Pamiętaj ,że u niemowlaka od temperatury na termometrze odejmuje sie 0,5 stopnia
Powodzenia....Pisz co sie dzieje,bo sie bede cały dzien matrtwić o Małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro przy wchodzeniu do samolotu strasznie wialo...zaslanialam malego kocykiem ale byl moment ze mu sie czapka lekko zsunela...i moze go naprawde przewialo... 😞 😞 😞 obudzil sie,z godzine pomarudzil i znowu zasnal...a goraczka nie spada...kurde siedze i rycze...dalam mu teraz calego czopka bo tam jest napisane ze co 4godziny podawac,mam nadzieje ze teraz pomoze bo inaczej to nie wiem...wezme taxi i pojade do szpitala bo niestety tu w luton nie ma zadnego polskiego lekarza...i dupa... 😞 😞 😞 a moj dopiero bedzie w domu okolo 18...kur...mam dosyc...zawsze cos... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam...zabki sprawdzał lekarz i powiedzial,ze na nie ejszcze czas...dzis wogole spi caly zcas...
A co do egzaminu...hmm.testy zdałam...zero bledow...plac poszedl sprawnie i szybciutko...wyjechałam na miastoi...jezdzilam z 25 min..gosciu mnie chwalil itd...po czym przypomniało mu sie jzu w drodze do sorodka ,ze nie zlaiczyłam jeszcze parkwoania bop chyba zapomniał no i kazał zaparkowac rownolegle..wiec zaparkowalam tak jak inne auta na tej drodze a on ze mam poprawic bo zle zaparkwoalam za daleko kraweznika a wzorowałam sie innymi autami wiec spoko..poprawie i tak poprawiłam,ze wjechalam na kraweznik i egzamin oblany... 😞 😞 😞

Wiec chyba znow potwierdze...NIC MI NIE WYCHODZI...JASNA CHOLERA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu biedactwo!!!! 😞 .....Masz oklacha na pocieszenie 😘 ....No i nie pisz,że Ci nic nie wychodzi....bo jak te dwie urocze panienki Ci nie wyszły....no to sorry.....
Malinko biedactwo......Kupiłaś ten nurofen?.......
Ja te ząbki jednak podejrzewam.... 😞 ......kurcze biedny Gracjanek.....żeby to tylko nie uszy były....Ja wiem jak cholernie wieje przy wsiadaniu...dlatego tak sobie pomyslałam....ale jak uszy bola to dziecko jesc nie chce ,bo przy ssaniu je boli i jak naciskasz przy uszku to krzyczy z bólu....no ale przy zębach teżmoże nie chciec flachy....Dawaj mu te czopki i zbijaj gorączke ....no i obserwuj go.....bo tak szczerze to do tych angielskich nieuków to szkoda iść.....pewnie i tak by Ci czopki wypisali....no ale jak sie nie poperwi to jedz faktycznie dla świetego spokoju.....bo ja nie chce tutaj zle radzic....pewnie sama bym sie wystraszyła....k.....mać....jaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzisiaj to nam poszło usypianie 😎 ....włozyłam do łóżeczka i spi...... 😎
No ale cały dzień nas niemal nie było....Wyszliśmy o 12...a wróciliśmy o 18......Ja sobie po sklepach śmigałam ....a bratowa z Nim....w końcu Chrzestna nie? 🙃 ........
Tak mi dzień zaj....sszybko minął....i powiem Wam,ze o 17jak do domu jechaliśmy to jeszcze jasno było i ciepło....No i tak sobie pomyślałam,że jak sie tylko zrobi ciepło to mnie...a raczej Nas w domu nie zobaczą 😉 .....zupełnie inaczej jest tak wyjść.....zima beeeeeeee.......
No i k.....mać wracam do domu....a tu sterta naczyń z rana....syf w domu...a mój Mężus sobie gra na kompie....myslałam,ze go r...................
I jeszcze bezczelnie sie do mnie dzisiaj podwala,.ze spać do Nas przychodzi dzisiaj....a ja mu mówie FUCK YOU........nie masz wstepu do sypialni dokad Oliwier nie wyniesie sie do łóżeczka....zresztą nie zasłużyłeś....
Moniczek....Natalko gdzie jestescie?
o o Niuni juz nie wspomne....pPewnie już do Nas nie zaglądnie......
Malinko pisz co i jak....bo też to przeżywam...Nawet miałam dzisiaj sms-a pusscic do Was ale sie zorientowałam,że przecież pewnie masz angielski numer
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie późnym rankiem 🙂 dzisiaj mój synek obudził się o 6.45,wzięłam go do łóżka i razem spaliśmy do 9.30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 aaaaaaaaaaaale się wyspałam haha jak miło!!!
Wczoraj na tym spotkaniu mam Bartuś był najmłodszy hi...było super,można razem się pośmiać i ponarzekać,pogadać o kupkach i ulewaniach ale też o kosmetykach i pierdołkach.Koleżanka organizuje takie spotkania raz w miesiącu i mam zamiar sie tam wbić na stałe 🙃 🙃 🙃 I normalnie żałuję że nie mieszkamy jednak bliżej 😞 mogłybyśmy się poznać osobiście i nasze bąki razem by się bawiły hihih...
Madzia nie załamuj się zdasz następnym razem...egzaminatorzy to trochę przesadzają i nie przepuszczają za jakieś pierdoły no ale kasa za każdy egzamin i premia jest nie 😠 To taka nasza Polska rzeczywistość...
Malinka kup czopki viburcol,pomogą przejść Gracjankowi na te ząbkowanie-bidulek jak mu tak wszystkie na raz wychodzą.Oklask dla maluszka na konto mamusi...
Maxara normalnie Ty żyleta jesteś hahaha 😉 ...No nie dziwię Ci się że się wkurzyłaś...Ja to też tak mam,aż mnie wykręca z wściku jak mój cały dzień warczy a na wieczór chciałby żebym była dla niego boginią seksu 🥴 ...Oni myślą kurdę inaczej heheh....
No Oliś dzielny chłopak - ładnie zasypia mamuni...Brawo 🤪

MIłego dnia dziewczynki...

Natalka hop,hop co tam u Was?No i nie wspomnę że Niunię to praca tak pochłonęła że nie zagląda do nas...

BUZIOLKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...no u nas juz lepiej...goraczka spadla ale podajemy leki...bylismy wczoraj w szpitalu,obadali malego no i wyszlo ze to jednak od uszu ta goraczka(ale dziwne bo maly apetyt ma i to duzy i nie dotyka uszu)bo jednak go przewialo... 🤨 ale dobrze ze troche mu przeszlo chociaz temperatura mu jeszcze skacze... 🤨 zabki juz dwa widac a jak fajnie stukaja o lyzeczke jak je... 🙂 dobra uciekam bo dzis sie przeprowadzamy... 🙂 odezwe sie pozniej buziaczki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Malinko odezwij się co u Was.....Jak Gracjanek?
Moniczek no szkoda....szkoda...ze blisko siebie nie mieszkamy....ale myzlę,że w wakacje musimy się koniecznie gdzies spotkać.....no bo tyle sie już znamy.....a sie nigdy nawet nie widziałyśmy....BYŁOBY MIŁO 😎
A my znowu dzisiaj byliśmy na włóczędze......właśnie wróciliśmy....od 12 do 15.30....znowu nie pomył garów i mi jajek nie ugotował....bo sobie chciałam z sosem koperkowym zrobić i ziemniakami....i teraz myje gary i dziecko ma na dole...a ja do Was pisze....a co?....a jak sie go pytam gdzie są jajka,......to on mi na to wez se moje 😮 ....no to ja mu ,że takich wydmuszek nie potrzebuje:laugh: .....i gadaj z debilem....
A jeszcze jaki zazdrosny....Mówie,że sie spotkałam z kolegą i razem wracaliśmy....to on mi,ze ja sie cos za czesto z nim"przypadkowo"spotykam...i dobrze mu....
Ja już wróciłam prawie do wagi sprzed ciąży....odjebałam sie.....wymalowałam....i dawaj....a temu gul śmiga
Aha jeszcze sie spotkałam z moimi uczniami z gimnazjum....Jak to miło,zże za mna tęsknia....choć sie dziwie,bo ja to raczej tak jak Monia pisze -ŻYLETA jestem
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Malinka dobrze, żeto nic poważnego.Teraz bardzo uważaj na maluszka!!!!Buziaczki dla niego 😘
Madzia te gnoje z nauki jazdy zawsze musza oblac, bo by chyba chorzy byli....
Monia wbijaj sie na stale do "KÓŁAKA MAM" bedziesz nam relace zdawac o nowinkach...
Maxara kurcze nie chciałabym ci wchodzic w droge...uczennica tez nie, bo ty ostra babeczka jestes....no i dobrze 🙂
A u nas jakaś masakra!!!!Mały rzyca sie caly czas i ryczy non stop.Mam juz dosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...