Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć
biedny Gracjanek
Uwazajcie na ta zdradliwą marcową pogodę
Malinko no jednak uszy tak jak myślałam.... 😞 ......ale bedzie dobrze.....a ja to Twoim lekarzem rodzinnym może zostane
Oklask dla Kacperka
Ja spadam na spacer z Małym....bo piękna pogoda
Dzisiaj 5 miechów o 10.02 nam stuknęło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć mamulki...

spóźnione co prawda ale szczere buziolki na 5 miesięcy dla Zuzanki i Olisia - rośnijcie zdrowo!!!

U nas dzisiaj wygwizdowo takie że hoho i do tego co chwilkę pada - piękny pierwszy dzień wiosny hehe...le mam nadzieję że z dnia na dzień będzie się robić coraz cieplej...

Misio ma właśnie popołudniową drzemkę...przestawił się na późniejszą godzinę spania tak koło 19 :P ale i tak śpi do 5 z minutami no nic dłużej...

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! 🙂 🙂 🙂
sto latek dla Zuzi i Olisia.... 🙂 🙂 😘 😘 😘

Weszłam sie przywitac... 🙂 pamietam o Was...ale Gracjanek daje mi ostatni popalic...dlatego dzis bylismy na dlugim spacerku zeby nie siedziec w domu... 🙂 pogoda tu super,słoneczko i cieplutko 🙂 ... 🙂 mały cos dzis w nocy marudził i od 4godz krecil sie i poplakiwal...i sie nie wyspalam... 🤨
Dobra mykam... 🙂 zajrze pozniej...a teraz ide troszke polezec bo maly sobie lula... 🙂

Papa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje wkleic zdjecie [img size=197]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/niunka_21.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze teraz bedzie wieksze [img size=197]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/niunka_21-7a4fe6b4beba9b9cdc06da0870b7e4e8.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Dziękujemy za życzonka....
Jak znam życie(a znam dobrze 🙂 )to pewnie testosteron znowu nawala...... 🤨 .....ich to wszystkich w kosmos....a My sobie damy rade ,nie?
Nieraz to mi się marzy taki świat jak w SEKSMISJI:laugh:
Malinko Gracjanek jest taki słodki,że zjeść bym go mogła....a te zębolki to cudo poprostu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry!!! http://www.kreator.miejsce.net.pl/images/wiosna002.jpg

Moje dziecko robi mi pobudkę o 5,20 hihi jakby budzik połknął...
Natalia - cóż mogę powiedzieć hmm...ciężko jest jak się nie ma oparcia w partnerze...sama też to przeszłam i z perspektywy czasu widzę że bałam się to rozwiązać i trzymałam fason,ale to złe rozwiązanie bo niszczy psychicznie.życzę Ci rozwiązania problemu i ślę oklaska...
Malinka Gracuś jest taki słodki no do schrupania 🤪 a ząbki rewelacja no tylko żeby już mu nie dokuczały...
Maxara haha ale to by było co?Same kobitki-na pewno byłoby mniej problemów,bo samce to je wymyślają na poczekaniu niestety...to chyba fakt że z różnych planet jesteśmy 😠

A u nas na razie fajowo:P Bawimy się z moją kulką,albo śpi no albo wcina hihi...wprowadziłam mięsko a mój brzdąk nie bardzo je lubi 😞 ...wegetarianin czy co?? 🙃
No i wreszcie polubił kąpiele 😉 hmmm jak już wanienka mała hehe...fika i się pluska no ale czas pomyśleć o przeprowadzce do "dorosłej" wanny :P muszę pomyśleć o jakiejś macie z krzesełkiem.A wczoraj prawie już włóżył sobie nogę do dziobka hihi ale sadełko nie pozwala 🙃 ...No i zdjęłam mu karuzelkę z łóżeczka bo ją straszne ciągnął za sznurki...
A jak u Was wiosna się sprawuje?Bo u mnie to szaro i deszczowo bleeee,dobrze chociaż że ciepło

No mimo wszystko życzę Wam miłego dnia...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dzid ciezko...maly marudny i placze co chwile a mi nerwy siadaja...a on co go odlorze to ryk.... 😞 teraz tez lezy w wozku i zaczyna serenade...boze czasami mam dosyc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to mi sie wydaje ze biedulek bedzie przeziebiony bo kaszle i ma katar...kurcze to moja wina...bo wyjechalismy z Polski i co chwle cos mu dolega 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka nie obwiniaj się,przecież nie mogłaś przewidzieć że Gracjanek gorzej zniesie zmianę klimatu.Podawaj mu przez kilka dni po 4 kropelki wit.C i będzie dobrze zobaczysz.Ja tak robię jak tylko Bartek zaczyna mieć katarek to właśnie wit.c podaję i po 2-3 dniach jest już ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Natalka masz oklska na pocieszenie 😘
Mój ma karę i nie ma od kilku tyg wstępu do sypialni....podbija do mnie jak małolat jakiś....ale twarda jestem......
Malinko daj mu troszkę czasu.....jestem pewna,że sie wkrótce zaklimatyzuje....Sama pamiętam jak pierwszy raz na Wyspy pojechałam,bo to były czasy,że sie autokarem 30 godz jechało.....to fatalnie zmiane klimatu przeszłam....Tam jest klimat nadmorski,dużo jodu,a ja w górsch mieszkam....Pamietam,ze po kilku tyg mi przeszło......ale początki tragedia....katar....zawroty głowy....mdłości....słabo mi sie robiło....BEDZIE DOBRZE KOCHANA....Jesteś WSPANIAŁĄ Mamusią!!!!!
Moniczek ja się jutro do Rossmana wybieram po zapasy z hippa,o zaczne mu wprowadzać....no i gluten do tego
Wiosna całą mordą i my całe dnie na polku spędzamy....zaraz też wybywamy
Wasze Dzieci w gondolkach jeszcze jeżdżą.....bo jado oporu bedę Olisia wozić....Wczoraj do kościółka pojechał w foteliku i wiało okropnie w buzke....ttylko on sie buntuj,bo wszystko chce widzieć
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ...

rany jaka noc za mną 😞 Bartek wieczorem dostał nagle kataru i to takiego że nie mógł oddychać ech,z wyczyszczeniem też już problem bo mu się to nie podoba i macha rąsiami 🤔 A jak się skarżył - pierwszy raz tak gadał chyba z 5 minut jak to mu źle.Mleko pił tylko 2 razy w nocy - za to często sie wybudzał przez ten katar i połowę nocy spędził u mnie na rękach.Biedny maluszek...Teraz też u mnie na kolanie ogląda bajeczkę 🙂 .Taki z niego przytulaczek hihi...
Ciekawe kiedy będzie mi sam siedział,bo na razie mu nie wychodzi i się denerwuje 😉
Maxarko dziękuję za oklaska ale jakoś nie mam weny do pisania po nie przespanej nocce ☺️
Do tego wszystkiego jakoś nie idzie mi ta praca jako dystrybutor...nie spodziewałam się że tak trudno znaleźć chętnych do współpracy 😞 😞 😞 -myślałam [color=#9A9C02][/color]że jest więcej takich wariatów jak ja hehe a tu każdy się boi ojoj...
Jakoś mi ten rok pod górkę się zaczyna 🙃
teraz czekam na wezwanie do sądu w tamtej sprawie,do tego dostałam z KRUKA list że wiszę 375 zł za OC samochodu którego już dwa lata nie mam heh bałagan wszędzie - wysłałam wyjaśnienie i na razie cisza.No i oczywiście nie chodzę już na aerobik bo mojemu mężowi się nudzi i wymyślił że dziecko przeze mnie cierpi jak się budzi i mnie nie ma a od taty mleka pić nie chce.No i się jednak rozpisałam ale koniec narzekania - w końcu każdy ma jakieś problemy...A ja mam nadzieję że się wkrótce wszystko poukłada.

Miłego dnia dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
przespraszam,ze znow Was zaniedbałam...ale wybywam rano i wracam wieczorem..moja niunia nie kaszle tylko na dworze...jak tylko przyjdziemy do domku to maskara..kaszel ...cieknie z nos...no cholera paranoja jakas...

Juz niewiem co robic...do jasnej ciasnej..i zradnej konkretnej diagnozy 😞
Do tego wczoraj byłam w przedszkolu i sie okazało ,ze z Natlka sa problemy...uczy sie bardzo dobrze....zadania robi ładnie...aleeeeeeeeeeeee...pyskuje i fochy wali na Pani...i jako jedyna dziewczynka ma 5 czarnych kropek,ale za samo zahcowanie ☺️
☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Juz niewiem jak podejsc do tego dziecka ..serio..niewiem co sie dzije..i boje sie,ze cos przeoczyłam 😞
Do tego pokłociłam sie z mezem..tzn ja na niego nawzreszczałam (o ile nawrzeszczec mozna przez gg)
Dla nas czasu nie ma na pogawedke ,ale dla mamusi codzien po pol godiznki znajdzie...Z Natalka od wyjazdu rozmaiwał z tzry razy po ok.10 min..ale mamusia jego poinformowana w deche o wsyztsim a ja o niczym..a zaczeło sie gdy zadzwonila do mnie i pwoiedzialaz,e Dawidek ma slaby zasieg wiec chyba nie ma sensu z nim rozmawiac ,ale ona gadała z nim pol godziny ! Stara flondra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na dodoatek..dzwoniła wczoraj.o 13 i mwoi" mam nadzieje,ze pojdziesz z Zzua na spacder bo taka piekna opgoda...bie tzrymaj jej w domu przypadkiem " no fuck!!

A ja od 10 z dzieckiem an dworze...

Mowie Wam mam ochote spalic na stpsie cala ta rodzine ;/;/ włacznie z Daiwdem na czele ...bo on stwierdzil,ze ja na sile szukam problemu..i mam sobie wzaic relanium 😠
😠 😠

Zajebie mu chyba jak tylko przyjedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...