Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam
Myślałam,ze po dłuzszej przerwie nie nadrobie forum.....a tu aż 2 strony 😁
Mam w końcu neta i doszłam do wniosku,ze jestem od Was uzależniona.....Macie po oklasku
U nas Dzień Świstaka 😁....Oliś Maruda na całego.....jak żmija Mała....chodzić chce....jak go postawię to sie puszcza jedną rączka i drepta...ale jeszcze mu to sabo wychodzi....Papusia co mu dam....z wyjatkiem kaszek....
Ostatnio mi coś tak oczami zaczał przewrac dziwie.....tak do góry patrzy...za chwile to samo......nie wiem co to ma byz....Ja już schizy dostaje,ze to jakaś padaczka albo co 😞......Nie wiem-jak pujde do lekarza to pomyśli ,ze zwariowałam....ale moze jakis witamin mu rakuje.....
BUZIACZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej...wpadlam na chwilke i zaraz mykam do wyrka...mlody spi od 19.30 tak wiec pobudka murowana o 6... 🤨tak wiec napisze w skrocie:

po 1...bylam w pracy tylko jjeden dzien...mały przeziebiony,a moj mu nawet noska nie potrafi wyczyscic bo boi sie ze mu krzywde zrobi... 🤨

po 2...zostawialam dziecko z mężem jak poszlam do pracy a ta sierota polozyla go na łóżku i na chwile zostawila samego no i gracjan bumm na dywan...podobno byl placz niesamowity ale na szczescie nic mojej niunce nie jest,i myslam ze mojego meza udusze... 😠 😠 😠

po 3...w pracy umieralam z tesknoty za moim synkiem... 😞 😞 😞

po 4...doszlismy z mezem do wniosku ze narazie zostane jeszcze z malym w domku,bedziemy oszczedzac...ale nie bede musiaala go zostawiac...hurra... 🙂 🙂 🙂bardzo kocham tego mojego łobuziaka i nie potrafie bez niego zyc... 🙂 🙂 🙂

Po 5...to bez zmian mały dalej nie siedzi...tylko na nogi sie rwie i jak go prowadzam troszke to chodzi... 🤪

Maxaro nie przejmuj sie napewno nic nie jest twojemu syneczkowi... 😘 😘 😘 😘

Buziaki i zmykam bo padam na ryjek... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rana 🙃
właśnie się wybieram z Misiakiem na spacer,a co tam nie chce mi się siedzieć w domu...Chociaż ostatnio to mały agent nie bardzo w wóziu chce siedzieć...on na rączkach chce zwiedzać świat,zastanawiam się nad zakupem nosidełka 🙂...ciężki ten mój klopsik hihi.21 maja idziemy na ostatnie WZW B i wtedy w końcu mi go zmierzą porządnie,bo nie chciały go mierzyć przez te bioderka...i ciekawe ile waży???A gaduła sie zrobił-tak śmiesznie dyskutuje hihi - uwielbiam słuchac jego szczebiotania...
Malinka nie przejmuj sie przyjdzie czas że i Gracjan będzie siedział...mój od niedawna sam siedzi za to za nic nie chce mu się podnieść pupki do raczkowania.Jedynie turla się po całym łóżku,za to lubi sobie stać 🙂...każde dziecko inne 🙂
Miłego dnia cioteczki Wam życzę...
Maxarko miło że w końcu jesteś 🤪 🤪 🤪
BUZIAKI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Rano byliśmy krew pobrac....z zyłki 😞....ale płakał....Mąż z nim wszedł i moja Mama,bo mi by serce pękło.....Pózniej cycusia dostał od razu na uspokojenie.....Popołudniu odbieram wyniki.....Mam nadzieje,ze wyjdzie niski poziom zelaza albo wapnia i to przez to,bo jak nie to id do neurologa dziecięcego....Kurwa zawsze pod górke....Trzymajcie kciuki i pomódlcie sie za Olisia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas nie dość, że coroba to jeszcze zaczął się lęk separacyjny....nawet do kibla nie można wyjść, bo krzyk jak by go zażynali 😞 No jak w zegarku skończył 7 miesięcy, zaczął ósmy i proszę...na głowę można dostać....dziemy dzisiaj prywatnie do lekarza...zobaczymy co powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odebrałam wyniki....Niskie żelazo to na pewno.....no i jakieś inne ale nie wiem o co chodzi....jutro mocz zrobimy jeszcze i do dr.....pewnie mu coś przepisze....
Prawdopodobnie to się od niskiego żelaza działo.....ale obserwuję go i zobaczymy co dr powie.......Mam nadzieję,ze to była przyczyna.....dzisiaj tak robił 2 razy,ale stwierdziliśmy z Mężem ,ze jakby słabnie to.....
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka...

Maxaro i jak tam Oliś kochany?A jeśli ma niskie żelazo to dostałaś jakiś specyfik żeby uzupełnić?

U nas na razie spokojnie...Bartol się bawi i przemieszcza po łóżku,do raczkowania nie ma zamiaru podejść 😜 ale za to lubi sobie stać,muszę mu już obniżyć poziom łóżeczka bo jak się sam podniesie to żeby nie wypadł 😆 No i żeby dziąsła mu nie dokuczały to byłby wielki spokój...Wczoraj byliśmy znów na spotkaniu dla mam i Bartuś bawił się z dziećmi,on tak bardzo lubi towarzystwo innych dzieci 🙃...
Wychodzę z nim na spacer rano i wracamy po 5 godzinach 🤪 aż mnie nogi bolą łoj 😁
A dzisiaj to pochmurno hmmm pewnie nie wyjdziemy bo zacznie padać 😞

Życzę Wam miłego dnia i radosnego czasu z maluszkami 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Od wczoraj podaję mu żelazo i wit.C.....natomiast wapno mam przerwac,bo ma powyżej normy.....W sumie to zaczełam mu podawać wapno 2 dni przed pobieraniem krwii,więc wychodzi na to,ze w moim pokarmie jest go dużo....
Pewnie musi minąć z tydz czy dwa zeby zaczeło zelazo działać....To wydlada takmjakby siemu słabo robiło 😮.....Mam nadzieję,ze trafilismy w sedno sprawy
Puki co to on na chorego nie wyglada....siilny....stoi podtrzymywany i Maz mówi,ze lada dzień zacznie raczkować....juz nie ma mowy o siedzeniu....zaraz sie przewraca....rece prosto.....nogi podkurczone i sie tak chwieje.....i musze go zapinac w lezaczku ,bo zaraz sie wije jak wąż i w sekundzie dupka na ziemi......
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha......Pani dr. do mnie mówi,że powinnam jej zgłosić,że miałam w ciaży niskie żelazo to by mu coś przepisała......k....m....a skad ja miałam wiedzieć jak pod koniec ciąży mi gin kazała odstawić,ze mam dobre wyniki
To jest właśnie minus karmienia piersią 😞
Zapomniałam Wam napisać co ten cwaniak mój robi jak cycka chce....."MEME" woła 😁.....wiecie jak to śmiesznie wyglada Meme to znaczy cycka chce 😁.....A jak go na rekach mam to"MEME"i szarpie za bluzkę
A już mówię do Męza,ze jak chce to do 10 rż go bede karmić i nie spać też moge byleby on był zdrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
A co tutaj taka cisza?
Aha weekend....
Dziewczynki nie mogę w to uwierzyć,ale Olis po 3 dawkach zelaza jest o nieebo lepszy......prawie juz mu sie nic nie dzieje....czyli to jednak ył brak zelaza
Jestem wściekła na doktorkę,ze nie zleciła mu bada.....a mówiłam jej ,ze nie chce spac(objaw nr.1)........białe paznokietki(objaw nr.2\)......poza tym on jest na piersi i wiadomo,ze mniej jest zelaza w mleku kobiety(tym bardziej moim).....a po 6m.ż niemowletom karmionym piersiapodaje sieprofilaktycznie zelazo.....o kończa sier zapasy z okresu płodowego......dlatego właśnie wtedy powinno sie wprowadzać mięso
Jestem wsciekla na siebie,bo wprowadziłam mu pózno mieso.....miałam niskie żelazo w ciązy i nie zadbałamo badanie poziomu zelaza u Olisia
A le k.....mac....przecież sterałam sie dbać o Dziecko....całe moje życie od 7 miesiecy kręci sie wkoło niego.....karmie piersią,....szczepie go na dodatkowe szczepionki....zupki i deserki z wyzszej półki....no wszystko co najlepsze....i gówno warte......TO NIESPRAWIEDLIWE!!!!!Są matki ,które wogóle szkoda,ze maja dzieci,bo o nie nie dbaja i je to nie spotyka
Ale cieszę sie ,ze juz dobrze jest.....Mó Malutki Syneczek zdrowieje......TO JEST NAJWAZNIEJSZE......ale schize mielismy z Mężem ,ze ghejjjjjjjjj.......ja to cały rózaniec kilka razy dziennie zmawiałam.....nie mówiac juz o tym ,ze Olisia smarowałąm woda z Lurd i olejami egzorcyzmowanymi(tj.świeconymi i uzrdawiającymi)....
Mam nadzieję ,ze przejdzie całkiem w ciagu kilku dni....ale normalnie po 3 dawkach taka zmiana.....SZOK.....
W zyciu z Mężem nie sądziliśmy,ze brak jakiś składników u dziecka moze doprowadzić do takich rzeczy....Mąż to sie tak przejął....ze go z rak nie spuszczał.....nie jadł...nie spał.....
Dlatedo Kochane mam do Was prosbe....ZRÓBCIE Maluszkom badania krii,bo nie chce zebyscie przechodziłuy przez to co ja....i one Biedactwa męczyły sie jak Oliś.....nikomu nie życzę tego przez co My przeszlismy przez te kilka dni.......Mówie to zwłaszcza do Moniczka,bo Ty karmisz opiersia i też miałas niskie zelazo w ciąży.....ale inne Mamusie tez tego przypilnujcie BARDZO WAS O TO PROSZE
Buziaki i oklask z radiosci dla kazdej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...no i wkoncu Admin napisal co zrobic z tym gdy nie mozna pisac na forum bo od jakiegos tygodnia nie moglam wogole do was pisac... 😠napisalam do Maxary na NK ale juz jest na szczescie w pozadku... 🙂 🙂 🙂

Cisza tu taka...mam nadzieje ze u pozostalych dziewczyn wszystko oki.... 🙂moj maly nie dlugo idze na szczepienie tu w Angli...i powiem wam ze tu szczepienie na pneumokoki,meningokogi i grype jest za darmo...tylko w Polsce tak zdzieraja... 😞

Oki narazie uciekam Gracjan wstal mi o 6.00....i teraz juz marudzi...zaraz go ululam...i sama sie ululam...hihi bo sie dzis nie wyspalam... 😞

Pa pa buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam...miałam ten sam problem co Malinka...dopiero dziś przeczytałam co zrobić żeby strona działała ☺️...
Cieszę się Maxarko że z Olisiem lepiej - całe szczęście...Ja cały czas biorę witaminy Centrum Materna i do tego kwasy DHA,mam nadzieję że jest ok ale jak będę na wizycie u pediatry to zapytam o badanie krwi...Chociaż Barti je kaszki z dodatkiem witamin i żelaza no i mięsko papusia od dwóch miesięcy więc ufam że wyniki będą w razie co dobre 🙂
No jutro Zuzia a za 3 dni Oliś i mamy 7-mio miesięczne bączki 🤪 Nie mogę no jak ten czas szybko leci...Bartuś ładnie siedzi,turla się na wszystkie strony i stoi z ochotą ale za nic nie chce podnieść pupy do raczkowania 🤪 chyba ma za ciężką haha...
Co do szczepionek u nas to zgadzam się że to zdzierstwo...Wydałam 600 zł na rotawirusy a Bartek i tak zachorował 😠,a jak będzie w razie szedł do przedszkola to chcę zaszczepić na menigokoki-ciekawe za ile...No ale co zrobić...chcę dla Bartulka jak najlepiej jak każda mama 🙂
Cieszę się że strona już działa bo mi Was brakowało...Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamcie!!!

trochę tu pustawo jest 😜...
A my broimy dziś od rana ... Bartuś mi się przewróciła na łóżku i uderzył w oparcie ☺️ ☺️ ☺️ jak płakał bidulek i został mu na czole ślad...kurczę nawet na sekundę nie można z oka spuścić 🤔 no żywe sreberko.Posadziłam go sobie okrakiem na kolanie a on oparł się rączkami o moją nogę i wstał 🤪 aparat mały...obniżyłam mu poziom łóżeczka bo się boję że się podciągnie za szczebelki...no a raczkować nie chce 😁
Ciekawe kiedy się unormuje pogoda...można zgłupieć bo ja na przykład nie wiem jak ubierać smyka...bo niby ciepło,a wieje...ostatnio jak wyszłam na spacer to było cieplutko a po pół godzinie spaceru zaczęło wiać jak w listopadzie,dobrze że mam zawsze ze sobą kocyk...No i muszę kończyć bo właśnie poszła kupa hehe 🙃
Miłego dnia!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂 🙂 🙂no pusto tu...ja tez jakos ostatnio nie mam weny tworczej...jakies zmeczenie mnie dopadło... 😞a wogole to mam wszystkiego dosyc...tesciowa z tesciem potrafia nam zatruc zycie nawet przez skypa...a moj mąż jest mamisynkiem jak cholera... 😠 😠 😠czasami to wysiadam normalnie... 😞 😞 😞
A Gracajan Moniczko tez juz zaliczyl pierwszy upadek...pisalam wam o tym wczesniej...spadł z łóżka...dobrze ze nic mu sie nie stalo i ze ja tego nie widzialam bo pewnie dostalabym zawału... 🤨 🤨 🤨a aparat z niego tez niezly...nie moge go spokojnie przebrac...po calym łóżku musze go ganiac z pielucha...bo kula sie na wszystkie strony...siedziec nie chce...za to staje jak piesek i buja sie do przodu i do tyłu...no i odpycha sie do tyłu jak rak chodzi wspak...hi 😁
Wyciaga raczki do wszystkich i chce zeby go nosic...a jak jem to otwiera buzie i wszystkiego chce probowac...jak mu nie dam to na mnie buczy jak foka... 🤪łobuz sie z niego zrobił że szok...zabiera mi telefon,wystawia język i pluje... 🙂a w nocy juz spi i nie je...ale wstaje wczesnie rano 5-6... 🥴
No tu tez pogoda do dupy z rana slonce a teraz niebo zachmurzone...az mi sie nie chce wychodzic... 😞ale przydaloby sie chociaz na chwile... 😞
No i mam dla was wiadomosc...ale poczekam kilka dni i zobacze co ztego wyniknie...bo nie chce zapeszyc...wtedy wam napisze o co chodzi... 😉

Dziewczyny sie wogole nie pokazuja... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z Gracjanka też niezłe sreberko hihi 😁 😁 😁 Bartka przewinąć to teraz też nie lada wyczyn 😜 co mu pieluchę podłożę to fik i już jest na brzuchu hehe...potrafi tak kilka razy zanim go zawinę ... A jak się turla po całym łóżku to aż piszczy z radości...Co do jedzenia to też wyrwał by z ust wszystko 😁 jak widzi że ktoś je a on nie to aż się trzęsie .... a na rączki to nie do wszystkich,teraz to najchętniej do mamy,a jak zniknę z oczu to ryk jakby go ze skóry obdzierali 🤔
No ja to tęsknię za słonkiem bo jakieś zmęczenie mnie też dopadło a tu szaro i deszczowo 😠,a ja od godziny 18 to ziewam jakbym kogo połknąć chciała 🙃 🙃 🙃
No i zaczęłam sie zastanawiać nad...dzidziusiem 😜...chciałabym jeszcze jednego szkraba - zobaczymy jak to będzie...

Dobrej nocki kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super Bartus wyglada...usmiechniety i zadowolony... 🙂 🙂 🙂
Gracjanek tez ostatnio radosny jest i usmiecha sie do wszystkich od ucha do ucha...ale jak zmeczony to potrafi dac popalic...drze sie jak szalony a głosik to on ma... 🙂
Gdzies wszystkie dziewczyny z forum wywialo... 😞ja tez w sumie caly dzien na dworze...a dzis pogoda tu w anglii super...24 stopnie... 🙂 🙂a ja dzis sie wybralam na solarium...bylam na 8minut i teraz mnie wszystko piecze... 🤢 🤢 🤢chcialam to mam... 🥴
Moniczko to co z tym dzidziusiem???dzialasz z mężem???ja czasami tez mam ochote na jeszcze jedna dzidzie ale jak Gracjan daje mi popalić to mi sie odechciewa wiec raczej zaczekam jeszcze troszke... 🙂buziaki i pozdrowienia 😘 😘 😘 😘
Aha sto latek dla Bartuśia 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Rosna nam dzieciaczki ze hoho 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Malinko...Bartuś radosny no cieszy sie z wszystkiego ale jak zmęczony to tak jak i Gracuś daje mamie w kość.Muszę go wtedy utulać w ramionach bo inaczej płacz wniebogłosy 😲 jakby ze skóry obdzierali...Fajne już te nasze bąble są 😁 😁 😁 śliczne...Bartek to gaduła mały jak zacznie to końca nie ma hihih a ten jego szczebiot jak balsam na duszę...A dzidzia to na razie w głowie mi siedzi...moja przyjaciółka chce zajść w ciążę w przyszłym roku to może do niej dołączę chociaż to jest tak i chciałabym i boję się - już niemłoda kobitka ze mnie hehe czy dałabym radę???
Buziaczki dla naszych październikowych cudownych szkrabów 😘 😘 😘 😘 😘 😘:kiss 😁obrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeee 😞 😞 😞 no nie wierzę że tu tak pusto...babeczki gdzie jesteścieeeeeeeeeeeeee???????????
Smutno tu bez Was.A już nie wspomnę że Niunia ,Madzia i Natala to o nas zapomniały chyba 🤔

No a my byliśmy dziś na szczepieniu WZW B i na razie spokój do 13 miesiąca...Bartek waży 8,5 kg i w końcu został zmierzony i ma 67,5 cm hmmm a ja myślałam że więcej bo ubranka na 74 nosi 😉
Ze spaceru wróciliśmy o 19 i teraz już słonko smacznie śpi 😜 Było dzisiaj u nas tak ślicznie-słonecznie i ciepło że aż wierzyć się nie chce że na południu takie powodzie.To straszne normalnie co sie dzieje...
Malinka,Niunia i Natalka pierwsze święto mamy będą obchodzić 😁 😁 😁

Życzę Wam miłego weekendu-dużo słonka i radości...BUZIAKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pusto...piszę sama do siebie 😞
Ale chciałam się pochwalić,bo wczoraj zobaczyłam że Bartulek ma strasznie spuchnięte dziąsełko i małą góreczkę białą...pewnie lada dzień przebije się w końcu pierwszy ząbek...co prawda marudzi bidulek strasznie i wybudza mi się w nocy z płaczem ale smarujemy i już po chwili się uspokaja.
Co tam u Was kobietki?Chyba Was nie zalało co?Maxara jak tam u Ciebie??? I u reszty??? Odezwijcie się bo umieram z niepokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...