Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Malinko 🤪 nie wiedziałam ze masz problem z wejściem na mamusie 😞 i czekam,czekam,czekam hihi...dobrze że tu zajrzałam - a juz zlikwidowałam swoje konto i musiałam zakładać jeszcze raz 🤔
dużo zdrówka dla Gracusia - mam nadzieję że już mu lepiej 🙂 no i przede wszystkim :

100 LAT,100 LAT DUŻO ZDROWIA , SAMYCH SUKCESÓW , MOC RADOŚCI NIECH ROŚNIE ZDROWO PRZYSPARZAJĄC RODZICOM SZCZĘŚLIWYCH CHWIL !!!

Chciałam jeszcze tort wkleić ale coś mi się dziś komp wiesza i nic nie mogę na nim zrobić,może później mi się uda 😜

buziaki i miłego dnia !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gracjanku sto lat....sto lat.......niech żyje...żyje nam......Słodziaku duzo zdrówka ,samych radosnych i szcześliwych dni.....dużo uśmiechu...zero kłopotów.....po prostu WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIESZ ZEBY SIE SPEŁNIŁO 😘 😘 😘 😘 😘
[color=black][[/color
Dziewczyny ja tez miałam problemy z wejsciem........
Moniczko gratulacje dla Bartusia z okazji udanych spotkań z nocniczkiem 😉....
Mój Oli na 2 antybiotyku....Kacper 2 tyg nie chodził do szkoły i dzisiaj poszedł chory 😞...bo wczoraj tak kaszlał na wieczór ,ze my slałam ,ze płuca wypluje....Mam nadzieje,ze sie w końcu dolecza,bo ja już nie mam siły
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj maxara to niewesoło 😞 - dużo zdrówka życzę chłopakom i ślę buziaczki 😘 😘 😘
jak u Was z buntem dwulatka?? u mnie masakra jakaś...ulubione słówko to NIE, a jak mu coś nie po myśli to bije kto mu się nawinie - muszę pilnować żeby Tosi nie trzepnął,uparty jest jak osiołek 😮
a jak się mu powie NIE WOLNO to na odwrót zrobi 😮 🙃 😮
duuuuuuuużo cirpliwości potrzebuję teraz do mojego łobuza 😉

Buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju Monia ja cie normalnie podziwiam...za twoja cierpliwosc...ja to nerwus jestem...a Gracjan tez ostatnio nerwowy...na slowo nie reaguje placzem,rzuca sie na podloge...rewelacja normalnie... 😞wczoraj przyjechala siostra z mezem i synem...na torta to Gracjan nawet swieczki nie chcial zdmuchnac...beczal jak najety...do nikiogo nie chcial isc tylko do mnie sie przykleil i koniec...jak odeszlam to znowu bek....wiec nawet zdjec nie mam z urodzinek...bo Gracjan jak zobaczyl aparat to bylo....nie!!! 😞 😞 😞ale to chyba dlatego ze jeszcze jest na antybiotyku.,..chory troszeczke....nawet spi w dzien jak nigdy... 🤨
Dziekujemy jeszcze raz za zyczenia 😘 😘 😘 😘
ps.jak cos to juz na mamusiach.net jestem buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
siemka
Dziewczyny patrzcie po ilu latach tu trafiłam znowu
Piszę tutaj,bo od kilku miesięcy nie mogę sie zalogować na mamusiach...wciskam zaloguj i nic.....
A zaczyna być ciekawie.....
Malinko Ciebie to podpatruję na listopadówkach i trzymam kciuki za jutrzejsze usg...najważniejsze zdrowe dzidzi...a jak będzie dziewuszka to jeszcze lepiej,no nie?.......
Monia Ty sie pojawiłaś w końcu na mamusiach....a ja nie mogę odpisać tam.....ale wiem o Twoich problemach zdrowotnych i życzę Ci z całego serducha zdróweczka.....
U nas dużo różnych nowości....ale o tym może innym razem,bo sie rozpisałam,a już pózno i Walke o tron z synalkiem starszym chcemy oglądać......
Macie ochotę powrócić na stare śmieci....na Brzucha?
Pozdrawiam i muszę Wam powiedzieć,że sie stęskniłam i mam nadzieję,ze dalej będziemy się trzymać razem
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara napisał(a):
siemka
Dziewczyny patrzcie po ilu latach tu trafiłam znowu
Piszę tutaj,bo od kilku miesięcy nie mogę sie zalogować na mamusiach...wciskam zaloguj i nic.....
A zaczyna być ciekawie.....
Malinko Ciebie to podpatruję na listopadówkach i trzymam kciuki za jutrzejsze usg...najważniejsze zdrowe dzidzi...a jak będzie dziewuszka to jeszcze lepiej,no nie?.......
Monia Ty sie pojawiłaś w końcu na mamusiach....a ja nie mogę odpisać tam.....ale wiem o Twoich problemach zdrowotnych i życzę Ci z całego serducha zdróweczka.....
U nas dużo różnych nowości....ale o tym może innym razem,bo sie rozpisałam,a już pózno i Walke o tron z synalkiem starszym chcemy oglądać......
Macie ochotę powrócić na stare śmieci....na Brzucha?
Pozdrawiam i muszę Wam powiedzieć,że sie stęskniłam i mam nadzieję,ze dalej będziemy się trzymać razem
😘 😘 😘 😘 😘


Hej 🙂ja jestem i nigdzie nie uciekam 🙂szkoda ze tak nam dziewczyny pouciekaly...moze Monia sie odezwie... 🙂ja juz do spania sie szykuje...tylko co chwile do toalety latam...normalnie szalu mozna dostac... 😜odezwe sie jutro po usg 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Malinko!!!!GRATULACJE!!!!!
Ochłoń,bo sama po sobie wiem,ze na początku ciężko było pogodzić sie z tym ,ze 2 chłopak....ale z czasem to przestaje być ważne....najważniejsze ,że zdrowy......U mnie to było tak,ze ja do samego porodu tak do końca nie wierzyłam w to i kupowałam wszystko uniwersalne dla Oliego....a pózniej to wszyscy oszaleli na jego punkcie i teraz nas terroryzuje mały ksieze....
Malinko fajnie ,ze masz niewielką róznnicę wieku i sporo zaoszczędzisz na gadzetach dla Maleństwa....Poza tym chłopcy będą mieć świetny kontakt ze sobą....u mnie niestety 11 lat róznicy zrobiło swoje i chłopcy w ogóle ze soba się nie kumplują....tzn .Oli by chciał....jak do Starszego przychodzą koledzy to on biegnie do nich i mówi....TO JEST MOJA KOLEGA!!!!-dosłownie tak mówi....a dzisiaj to mów tam....Mamo musimy kupić marchewkę!!!!....ja na to-A PO CO?....bo musimy zrobić muffinki!!!!.a a ja do niego...przecież upiekłam placka z borówkami......a Oliś.....ALE JA MUSZĘ UPIEC DLA MOICH KOLEGÓW!!!!!! 😁.....bidulek tak go ciągnie do dzieci....a nie ma sie z kim bawić....brat mu ucieka i nawet kolegi zabiera.......
Pozdrawiam
PS:Malinko jak będzie miał Mały na imie?
Moni pisz coś jak tu dotarłaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
witam
Nie było mnie 4 tygodnie,bo piorun strzelił u nas na ulicy w bramę klasztoru i popaliło telewizory i kompy,mój też
Ale już jestem,ale widzę ,ze tu pustki....
Malinko jak się czujesz? i czy sie powoli szykujesz na nowego członka rodziny?
Monia co słychać?znalazłaś nas?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
witam
hop hop jest tu kto?
Monia trafiłaś?
Malinko jak się czujesz?....wszystko gotowe na godz 0?
Może teraz też urodzisz jako pierwsza na forum?....tak jak wiele lat temu,heheheheh.....trzymam kochana kciuki za szybki bezbolesny poród i śliczną ,zdrową dzidzie.....
U nas cała 3 chora tzn.Oli,Alek i Kacper....gardło boli,katar,kaszel.....w ruch poszedł już miód,cytryna i sok malinowy ,którego narobiłam troszeczkę w tym roku.....no i oczywiście nurofeny,cerutiny itp.......K.......A......M......Ć... ZACZĘŁO SIĘ....... 🤢....ZIMA SIĘ ZBLIŻA........ale czy aby nie za wcześnie?
Pozdrawiam i piszcie coś kofane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara napisał(a):
witam
hop hop jest tu kto?
Monia trafiłaś?
Malinko jak się czujesz?....wszystko gotowe na godz 0?
Może teraz też urodzisz jako pierwsza na forum?....tak jak wiele lat temu,heheheheh.....trzymam kochana kciuki za szybki bezbolesny poród i śliczną ,zdrową dzidzie.....
U nas cała 3 chora tzn.Oli,Alek i Kacper....gardło boli,katar,kaszel.....w ruch poszedł już miód,cytryna i sok malinowy ,którego narobiłam troszeczkę w tym roku.....no i oczywiście nurofeny,cerutiny itp.......K.......A......M......Ć... ZACZĘŁO SIĘ....... 🤢....ZIMA SIĘ ZBLIŻA........ale czy aby nie za wcześnie?
Pozdrawiam i piszcie coś kofane


Hej...hej,..w koncu tu dotarlam... 😘u mnie w miare ok...juz prawie 32tydzien...troszke sie martwie bo brzuszek mi czesto twardnieje i w tej ciazy już ledwo chodze...boli mnie wszystko a najgorzej spojenie lonowe....dzidzia jest chyba nisko... 🤢wogole to chodze jak babcia...staram sie dużo odpoczywać i nie przemeczac sie...ale bardzo mnie to ograniczenie denerwuje bo czuje sie jak kaleka...dobrze ze Gracjan w miare sie sobą zajmie... 🙂
Juz prawie wszystko dla malca gotowe...i juz sie nie moge doczekac ale boje sie porodu... 🤪
Co do imienia to mamy kilka opcji..
Miłosz albo Alex....ale na 100%jeszcze nie zdecydowalismy 😉
Buziaki dla Oliwierka... 😘
Piszcie co tam u was? 🙂pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...trafiłam w końcu 🤪 🤪 🤪
u mnie po staremu się dzieje....najważniejsze że wszyscy są zdrowi,chociaż ja to chyba do naprawy muszę hehe....zasłabłam ostatnio w pracy i jestem w trakcie badań....
Bartek chodzi do przedszkola,niestety niechetnie 🤢 a Tośka jeszcze rok w domu rządzi...
Malinka , ciężko Ci czytam...już niedługo będziesz miała dzidziusia przy sobie - życzę Ci żeby ten czas śmignął szybko a potem już tylko lekkiego porodu 😘
Monia jak chłopaki?zdrowe?
dołuje mnie ta jesień-tak szybko zrobiło się zimno i szaroburo...
miłego dnia kochane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
niestety nie...tzn.chorób ciąg dalszy....Oli ma taką duszność,ze momentami zastanawiam sie czy dam rade w domu to ogarnąć....chociaż zawsze niby dawałam radę,ale przez to że prawie pół roku nie miał duszności to już zdążyliśmy zapomnieć jak to jest...i właśnie sobie przypomniałam ,ze 2 lata temu 21 września do szpitala trafiliśmy jak miał pierwszy raz w życiu dusznosć i rok temu też we wrześniu m,iał i teraz też także witaj K.......zimo czy jesieni,bo już sama nie wiem jaka to pora roku....Mam nadzieję,że jutro lepiej sie poczuje ,bo jak nie to lekarz......
Ale Wy sie kochane trzymajcie.....zdrówka dla Was i Dzidzioli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej... 🙂biedny OLI... 😞 😞 😞zdrowka dla niego... 😘 😘 😘 😘
My narazie zdrowi...troche bylismy przeziebieni jak Gracjan wrocil do przedszkola ale narazie jest ok... 🙂
Wczoraj za to przeczytalam informacje z przedszkola ze u jakiegos dziecka stwierdzono ospe...hmm jeszcze mi teraz tego brakuje eh... 😞zwlaszcza ze nie pamietam czy jako dziecko ospe przechodzilam a nie mam sie kogo zapytac...mojej mamy nie ma a ojciec takich rzeczy nie pamieta... 😞wiec troszke sie boje... 😞
U nas dzis troszke slonca...moze humor bedzie lepszy...bo narazie to zyje z dnia na dzien.. 🤨
Ostatnio kupilam juz wozek...byl w fajnej cenie i dobrej jakosci wiec sie skusilam... 😜a poza tym jest super i podoba mi sie jego kolor taki oliwkowy... 🙂
Jak tam dzis Oli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
Malinko dzięki za pamięć.....z Olim dużo lepiej......juz prawie ok.......apetyt powrócił,a to najważniejsze.....kurcze nienawidzę takiej pogody...sory ,ąle to nie jest złota polska jesień 😠.....
A co u Was"?....jak Gracjan czuje się w roli przyszłego,starszego brata?.....jak Malinko się czujesz?
Moni,a przedszkolak już chętniej chodzi?
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
Dziewczynki właśnie sobie uświadomiłam,że za kilkanaście dni nasze maluchy będą 4-latkami... 😮....Malinko,a właśnie miałam się pytać....Gracjanek chodzi już do szkoły?.....i napisz jak wam poszła nauka sikania na nocnik,bo pamiętam,że jeszcze niedawno miał z tym problem,,,,
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
Co u Was?
My właśnie wróciliśmy z Olim od dentysty....i śliczne ząbki już ma.....bo w jednej 4 ostatnio plomba,a druga 4 z lekarstwem.....Powiem Wam,że zdziwiona jestem jaki grzeczny jest u dentysty...ale to pewnie zasługa naszego pana dr młodziutkiego,bo ma super podejście do dzieci.....dzisiaj tylko lekarstwo założył ,bo Oli troche się wiercił i jęczał i mówi,że nie ma go co męczyć...a jak wyleci lekarstwo to mamy przyjść.....Rano mnie Oliś zaskoczył jak mu mówie ,że dzisiaj mamy wizytę,bo powiedział UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY!....oby z niego jakiś masochista nie został 😮....no i nie wspomnę,że ma za grzeczność angry birdsa obiecanego 😉....zresztą tak jak i ostatnio
Poza tym zimno dziewczyny jak cholera....deprecha mnie łapie
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂dobrze ze Oli juz lepiej 🙂
Gracjan sie cieszy na brata...narazie...i wszystko chce dla dzidzi kupować. .. 😉 zobaczymy jak będzie później 🤪j
Ja tez byłam z gracjanem u dentysty,narazie ząbki ma zdrowe... 🙂
Z pielucha pożegnaliśmy sie dopiero na początku czerwca ale poszło super bez płaczu i krzyku...bez pampersa w nocy spi od okolo dwóch tygodni. ..widocznie wcześniej nie był gotów jeszcze na rozstanie z pampersem...teraz jest dobrze i nie narzekam 🤪śmieję sie ze dopiero wyszłam z pieluch i znowu w nie wejde hi ale przynajmniej dwojki nie bede musiała przebierać. .. 🙂
Gracjan chodzi narazie do przedszkola na 15godzin tygodniowo,bardzo lubi tam iść a ja troszkę odpoczywam w tym czasie.
Za rok szkola,zobaczymy jak to będzie 🙂
Mnie humorki łapią,raz sie ciesze a za chwile płacze. ..z mezem ciężko mi sie dogadać. ..przez czas ciąży odsunelismy sie od siebie...a mnie bardzo brakuje jego wsparcia,on sie boi tego drugiego dziecka. ..ze będzie nam ciężko. ..zamiast mnie na duchu podnosic jeszcze bardziej mnie dobija...eh smutno mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej kochane 🙂co tam u was...?ja juz coraz blizej terminu... 🙂teraz mam na glowie przeprowadzke... 🤨troche mnie to przeraza bo nic prawie robic nie moge i wszystko jest na glowie mojego męża...ale co tam życie... 😜gracjan chory od tygodnia w domu siedzi...a ja dostaje z nim na głowe he he 😉ja narazie jakos bez choroby...obym sie nie zarazila... 😞
pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
No Malinko zleciało,nie? 🤪
Super,że niedługo będziesz po.....no i dobrze,że zdązyliście z przeprowadzką przed porodem....bo wiesz jak to pózniej jest......dużo zdrówka życzę i szybkiego oraz w miarę bezbolesnego 😉 porodu.....dawaj znaka jak coś się zacznie to kciukasy będę trzymać....
My byliśmy w zeszła sobotę na dniu otwartym w szkole i bardzo dumna jestem z Syna za pochwały od Pań Nauczycielek,że mądry,ładny,zdolny ☺️....no w końcu po Mamusi,nie 😜.....a tak serio to nie mogły uwierzyć ,że nie chodzi do przedszkola,bo bardzo dużo umie.....kolory,komputer w 1 paluszku...klikał na literki,układł duże i małe,figury geometryczne,ciastka dekorował....nawlekał na sznureczek takie rączki i Pani mówi do niego....A TERAZ NAWLECZ TE ŁAPKI.....a on do niej....TO SĄ DŁONIE 😁....baba zdębiała,ze gówniarz 4 letni ja poprawia 😁.....no zobaczymy jak to pózniej pójdzie....na razie Mama zaspokaja na Synku swoje nieosiagalne na razie ambicje pedagogiczne 😜....i nie powiem ,bo sporo w domu pracujemy.....
Monia ,a co u Was?....jak w przedszkolu?.....Pracujesz?
Pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
cześć dziewczyny 😘
ach u mnie to wzloty i upadki ech.....miało być tak cudownie...rozwód,przeprowadzka,nowe życie i wszystko się posypało w diabły .... a jeszcze jakby mi było mało to m stracił pracę 🥴
jedyne szczęście że z kolei mnie udało się awansować w firmie i może jakaś kasa będzie - chociaż na razie jest bez zmian to nie tracę nadziei heh
przedszkolak mnie wyczerpuje psychicznie 😮 no taki rojber wyrósł mi z Barta że głowa mała,a Tośka jaka charakterna 😲 ja nie wiem po kim to takie broje 😜
Malinka jeszcze raz gratuluję syneczka - taki słodziak kochany 😁 dużo zdrówka dla Was
Maxara a jak Oli?? wy też macie już bezpieluchowe noce? Bart leje przez sen jak z wiadra 🥴 w ogóle w nocy nie panuje nad potrzebami wrrr
no ale ja nie naciskam...tymbardziej że między mną a m taka niestabilna sytuacja - to i dzieciaki odreagowują

buziaki dla Was kochane - pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...