Skocz do zawartości

Mamusie, rocznik 87:) | Forum o ciąży


Blumonka

Rekomendowane odpowiedzi

trzy dni przed terminem
42tydzien lepszy??? mysle ze zalezy to od dziecka moj jest na mleku modyfikowanym od trzeciego dnia zycia bo nie ma ssania ma siedem miesiecy i nigdy nie byl nawet przeziebiony nie mam z nim zadnych problemow
a duzo osob mi mowilo ze jestem glupia ze go odstawilam od piersi ze bedzie chorowal i bedzie slaby
wolalam to niz isc z nim do szpitala po lekach pewnie bylby oslabiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Brzuszek ma się dobrze ale niebawem jak tak będzie opadał dalej to będę go po ziemi ciągnęła 🤪 wiecie co... jesteście bardziej doświadczone, wydaje mi się że czop mi się zaczął odklejać.... czy mam panikować? 🙃 czy spokojnie mogę do czwartku poczekać? bo w czwartek mam kontrole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
nie wiem czy nadal temat aktualny - mi czop odklejal sie partiami...a w dzien porordu to wyszlo go jeszcze sporo 🙂

No z tym czopem to tak chyba jest - wychodzi go niby dużo... a tak to całkiem spory korek jest! 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do Was pytanko, często spotykam się w sklepie, a nawet w kolekturze lotto, że proszą mnie o dowód, na ile lat muszę wyglądać, na 17? ja tak wcale nie uważam, ale każdy ma swoje zdanie

czy spotykacie się z opiniami, spojrzeniami itp. że jesteście nieletnimi matkami?

myślę sobie, że gdy będę chodzić z wózkiem i nadal będą na mnie patrzeć jak na 17stkę, to nie będzie zbyt miłe doświadczenie...

jak to jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, witam 🙂
Ja jeszcze w dwupaku a nie było mnie bo mi strona nie chciała wejść... 🙂 ostatnio dostałam "bilecik: i w czwartek mam się zgłosić na oddział i zostanę już w szpitalu do porodu.... no chyba że Kruszynka wykorzysta teraz czas 🙂 dzisiaj się objadłam ananasem świeżym więc to też ponoć może mieć jakiś wpływ na ewentualny poród 🙂 nie obraziłabym się haha skurcze mam już 2 tygodnie ale nie są takie jak powinny, więc sobie spokojnie czekamy 🙂

Witam nową koleżankę z rocznika 🙂
Nie przejmuj się mnie też o dowód pytają, nawet jak teraz z takim brzuchem jak np. kupuję piwko dla mojego R 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekko nie jest.... ale to słodki ciężar.... przytyłam już 23kg więc mogłabym już urodzić żeby nie dobić do 90 kg bo chyba naprawdę bym się turlać zaczęła 🙃 ogólnie to i tak dobrze się trzymam... nogi mi nie puchną ciągle... tylko jak je na słońce wystawie na dłużej albo pochodzę.... a chodzę jak pingwin haha na boki się bujam... jakoś tak samo z siebie wychodzi to bujanie 🤪 aż mój R się śmieje... 🙂 jejku już niedługo.... zleciał ten czas jak szalony.... jeszcze niedawno płakałam że kurtka mi się na brzuchu nie chce zapiąć 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo sie kiwalam jakby nie patrzac mamy co dzwigac
ja w ciazy przytylam 17 kilo ale mialam totalny brak apetytu musialam sie zmuszac do jedzenia
nequitia
ja chce dostac sms-a jak urodzisz odrazu ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...