Skocz do zawartości

mamy i przyszle mamy mieszkajace za granica | Forum o ciąży


-agula-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie znalazlam tutaj zadnego watku , w ktorym mamy mieszkajace za granica mogly by ze soba pogadac , spytac o rozne sprawy bo wiadomo ze co kraj to obyczaj . Ja akurat mieszkam w niemczech, jesli ktos mialby ochote przylaczyc sie do tego watki to zapraszam 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
tez ciezko czasem nawet bardzo
mam mame tutaj ale 120 km od mojej miejscowosci podroz zajmuje mi trzy godziny i z maluszkiem jest ciezko wiec jezdze tylko raz w miesiacu a w polsce jestem raz albo dwa razy w roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do pl tez jezdze rzadko 🤨 , mam nadzieje ze na wiosne uda mi sie pojechac bo wszyscy tam czekaja zeby poznac Szymka 😉 i chciala bym w polsce ochrzcic mlodego. A jak tam w nl wyglada opieka lekarska ? bo slyszalam ze roznie bywa podczas ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
-agula- napisał(a):
a jak wam sie zyje z dala od pl ? bo mi strasznie teskno 🤨 niestety nie mam tu nikogo z rodziny


A ja chyba bardziej tesknie za domem niz za rodzina 🙂 czesto rozmawiamy na skypie i to wystarczy w zupelnosci!! W marcu jedziemy spotkac sie ostatni raz przed porodem a pozniej juz nie wiem, nie chce malucha targac w podroz przynajmniej przez rok 🙂 Jestesmy tu sami z mezem i dobrze mi z tym, (maz jest Polakiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
racja, dobrze ze mamy internet bo mozna sie widziec i rozmawiac z rodzinka i znajomymi a jak jest juz dzidzius to dziadkowie moga poogladac wnuka. Jednak teraz brakuje mi kogos z kim mogla bym zostawic malego jak chcemy gdzies wyjsc bo komus obcemu to nie bardzo chce zostawic mojego malenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
-agula- napisał(a):
racja, dobrze ze mamy internet bo mozna sie widziec i rozmawiac z rodzinka i znajomymi a jak jest juz dzidzius to dziadkowie moga poogladac wnuka. Jednak teraz brakuje mi kogos z kim mogla bym zostawic malego jak chcemy gdzies wyjsc bo komus obcemu to nie bardzo chce zostawic mojego malenstwa.

Z tym napewno jest ciezej niz w Polsce bo to fakt kazdy chetnie zaja;by sie dzieckiem.A tu bedzie ogonek chodzil z nami dluuugo dlugo zanim nie pordosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...