Skocz do zawartości

zakupy dla Maluszka przez internet | Forum o ciąży


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochane Mamusie - obecne jak i przyszłe 🙂
Jakie sklepy internetowe polecicie do robienia zakupów dla naszych Pociech? - żeby były tanie i solidne
Może macie wypróbowanych sprzedawców na allegro?
Szukam wszystkiego - począwszy od łóżeczka po ubranka skończywszy.

Po prostu wyprawka cała.....

Będę wdzięczna za wasze uwagi
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam zakupy na allegro tylko nie wiem jeśli chodzi o ubranka niemowlęce byłabym bardzo ostrożna szczególnie jeśli chodzi o ubranka po dzieciaczkach. to jednak bawełna i szybko się rozciąga. mogą być za szerokie, mieć rozflaczone dekoldy, ja osobiście mogłabym oferować ubranka ewa które są na allegro tylko oczywiście mają świetne ubranka ale trzeba by więcej wydać.(mówie o nowych) choć mają też przystępne, zwykłe śpioszki itp. ja lubie ich ubranka - właściwie szyje w tym zakładzie, wiem że patrzy się tam na jakość. i można kupić różności. nie wszystko jest na allegro co mają w ofercie, ale patrząc na cenę w sklepie a tutaj chyba się opłaca. są z 100 % bawełny tylko wiele osób zapomina że bawełna ma to do siebie że na prawdę pranie powyżej 40* niszczy bawełnę ale sama wiem że często się nie da - dzieci umieją się pobrudzić. dlatego nie wymagajmy cudów.

ja dla moich dziewczynek kupuje bardzo często ubranka na allegro ale są już starsze i są to spodnie, spódniczki itp. niegdy się nie zawiodłam. jednak trzeba być uważnym .

jak najbardziej zatem polecam allegro. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Ja na allegro kupilam pake ciuszkow niemowlecych i jestem zadowolona ciuszki jak nowe. Teraz czekam na druga i mysle, ze tez bedzie ok. Za 100 zl naprawde duzo ladnych ciuszkow. Odpowiednie pranie i jak nowe. 🙂 AAA i jeszcze jest sliczna posciel dla maluszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ceny ubranek z firmy Ewa Klucze są na prawdę przystępne i bardzo ładne - jest kilku sprzedawców którzu polecają te ciuszki....
chyba się skuszę...
co do używanych to może gdybym widziała w jakim są stanie to bym kupiła, ale jak nie widzę to nie wiem czy nie są poplamione, porozciagane...chyba bym się bała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z firmy FRODO kupilam 11-sto elementowa posciel (poducha koldra poszewki przescieradlo ochraniacz stelaz i baldachim przybornik rozek i tam moze jeszcze cos) zadowolona jestem i posciel do wozka tez...
sam wozek rowniez z allegro ciuszki jednak dostalam wiec nie wiem ale reszte kupie osobiscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA NA ALLEGRO KUPIŁAM WIĘKSZOŚĆ WYPRAWKI DLA MAŁEJ POCZĄWSZY OD WÓZKA QUINNY,FOTELIK MAXI COSI,KOJEC Z USA SZEDŁ I WSZYSTKO Z TAKICH DROŻSZYCH RZECZY,ZAOSZCZĘDZIŁAM KUPĘ PIENIĘDZY I PRZY TYM BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA,BO "SPRZĘT"OKAZAŁ SIĘ SUPER SOLIDNY 🙂NIKT MNIE NIE OSZUKAŁ I MIAŁAM BŁYSKAWICZNE DOSTAWY,A NA SAMYM WÓZKU OKOŁO 1000ZŁ ZAOSZCZĘDZIŁAM 🤪 BO PORÓWNYWAŁAM CENY W SKLEPACH.TAK SAMO DOKUPOWAŁAM CIUSZKI I INNE AKCESORIA,KUPIŁAM NP BUTELIK AVENTU 125ML NOWE PO 5ZŁ 🙃 TAKŻE POLECAM BARDZO ZAKUPY NA ALLEGRO BO WYSZPERAŁAM DUŻO SUPER I ORGINALNYCH RZECZY.CO DO UŻYWANYCH TO MAM DYSTANS I RZADKO SIĘ SKUSZĘ,BO WŁAŚNIE LUBIĘ WIDZIEĆ CZY NIE MA ŻADNYCH UKRYTYCH WAD,ALE KUPA LUDZI KUPUJE I JEST ZADOWOLONA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię zakupy przez allegro i jeszcze sie nie zawiodłam nigdy. Trzeba kupowac po prostu firmowki, mogą być używane, ale one są ekstra jakości. Są sprzedawcy sprzedający super rzeczy nowe, polecam sprzedawcę incogni - nowe super zagraniczne i niedrogie rzeczy lub mareczek-int - używane firmówki.
Sama też juz zaczynam sprzedawać firmówki, szkoda ich wyrzucać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...