Skocz do zawartości

Strach przed porodem ? | Forum o ciąży


Agusiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 57
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 5 miesiące później...
  • Mamusia
Moja żona przed porodem dostała takiego ataku paniki, że chciałem ją już wieść do szpitala bo myślałem, że zaraz będzie rodzić. Już nie wiedziałem jak mam ją uspokoić. Na szczęście teściowa zadzwoniła i dopiero po rozmowie z nią wróciła do siebie. Na szczęście jej obawy się nie potwierdziły i poród przeszedł bezproblemowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 7 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
no ja się nie dziwię że niektóre z nas się boją porodu, szczególnie jeśli jest to "pierwszy raz". Sama także się boję, ale staram się oswajać ten strach np. poprzez czytanie jakich blogów jak ten pinknomore.pl/blog/artykuly/jak-oswoic-bol-w-czasie-porodu-nie-musisz-elegancko-milczec żeby po prostu wiedzieć na co się przygotować 🙂 tym bardziej że tam pisze ta znana położna Jeannette Kalyta i babeczka zna się na temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Strach jest całkowicie normalny , jak pierwszy raz zostałam mamą , to też bardzo mocno się bałam . Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie ze strony męża , a także pozostałej części rodziny . Jeśli jednak ktoś boi się , to nie jest to nic takiego , co powinno bardzo niepokoić To po prostu naturalny odruch . już przy drugim dziecku jest pod tym względem podobno inaczej , Nie wiem , bo sama mam tylko jednego malucha , ale jednak jak już ktoś drugi raz przechodzi jedno i to samo , to wie , czego mniej więcej może się spodziewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...