Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, dość smutów, w końcu jesteśmy zdrowe i póki co nie ma powodu do niepokoju! Czujemy się coraz lepiej, a już niedługo ryzyko poronienia drastycznie spada. No i wiosna idzie, pomału, ale jednak! 😉

Strona jest super, świetny ktoś miał pomysł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dziewczyny!
To, że się martwicie o swoje maluszki to normalna rzecz, ważne jest żeby wierzyć, że wszystko będzie dobrze i robić badania. Nawet jak macie złe wyniki to jeszcze nie koniec świata! Wszystko da się wyregulować. Z każdym dniem czarne myśli będą znikały, a gdy poczujecie już ruchy maleństwa to już będziecie wiedziały, że naprawdę wszystko jest ok!
mgrzedzicka super ta stronka, którą poleciłaś. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja polecam allegro - jest tam sporo ciuszków używanych dla kobiet w ciąży i właśnie kupiłam sobie zestaw ciążowy 15 szt za 150 zł. To chyba niedrogo, bo w zestawie są dwie pary spodni ciążowych H&M, i inne markowe rzeczy. Ciuchy są tak dobrane, że posłużą do końca ciąży. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro mam zjazd na uczelni, takze zajrze wieczorem dopiero

dzisiaj juz wysiadam ze zmęczenia ;/

edit:
ah, jednak Was podczytałam 🙂
przeczytałam o tym poronieniu 😞 eh, przykre 😞
ja też czekam jak na szpilkach do pierwszego usg, chce zobaczyc bijące serduszko i brykające dziecko. Miałam ostatnio dośc dużo nerwowej sytuacji w domu, do tego nie mogłam na nikogo liczyc i cięzkie toboly dźwigałam, więc modle sie by z dzieckiem było wszystko ok. Plamień nie mam, niby z brzuszkiem tez sie nic nie dzieje..
za to zaczełam codzienie zwracac, no masakra! za kazdym razem jak zjem mięso to potem wszystko idzie OUT, więc stwierdziłam, ze juz na siłe nie bede jesc, jak mi sie zachce miesa to wtedy będe jadła.

marta, tak, te koszule są w całej Polsce, kupiłam narazie jedną, rozmiar M, jest dośc duża, więc jak kiedys przy okazji napotkam rozmiar S to kupie. Jest fajna, bo będzie idalna do karmienia, szybko można cyce wyjąc 😉

no, to lece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja niedawno wrocilam z ikea i kupilam kolderke poduszke lampke i polki dla potomka. maz sie troche zdenerwowal bo mialo byc kilka pieluszek a wyszlo 500 za wszystko ale coz same wazne rzeczy. mamy jedna sypialnie i musze ja jakos przestawic aby znalazlo sie miejsce na lozeczko i rzeczy krewetki.

co do tanich ubran to moja mama w moim rodzinnym miescie ma kilka sklepow z uzywana odzieza tak fajnych ze ja z warszawy jezdze na zakupy i od 2 tygodni nie kupuje mi juz ciazowych spodni (mam ich 10 - wszystkie z ciucholandu) tylko spiochy i kaftaniki, naliczyla ze ma juz 24 par spiochow i 14 kaftanikow. tak wiec licze na nia.

dodatkowo polecam Primark w Anglii tanie i dobre, ja poslalam bratowej 100 funtow i bede miec na rok czasu ubranek w Polsce ceny sa przerazajace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki 🙂
co tu takie pustki?

dzis wkroczyłam w 12 tydzień 🙂 mdłości sa nadal, wymiotów póki c brak.. bo przestałam jesc na obiad mięso 😜

Iza, my tez będziemy musieli zrobić reorganizacje mieszkania, ale to później, tak bliżej mojego 30 tc 🙂

Magda, niestety czasami mam takie chore akcje w domu, ale nie chciałabym o tym pisac...

buziaki, milej soboty 🙂

ps. admin zrobił tyle porządków, że aż ciepło mi sie robiło jak nie mogłam znaleźć na forum ogólnym tego wątku, ale przeniesiony został tutaj, tez dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cisza zupełna... no ale co się dziwić- sama jeszcze nie wstałam nawet z łóżka i gdyby nie to, że "muszę" zrobić makaron do rosołu, który czoraj ugotowałam to zapewne nikt by mnie nie zmusił do wstania... no ale, że mam wielką ochotę na rosołek to nie ma silnych- muszę wstać 😉
Poza tym nie mogę się doczekać wizyty u lekarza i kolejnego usg. lekarza mam umówionego na wtorek więc mam nadzieję że usg też będzie w przyszłym tygodniu...
Po tych wszystich złych wiadomościach bardzo potrzebuję usłyszeć że z maleństwem jest wszystko OK
tak sobie myślę, że gdyby były domowe urządzenia do usg to na pewno bym taki miała i codzienie kontrolowała jak maluszekdaj sobie radę 😉 chyba mi odbija 😉
Niech już w końcu zacznie się drugi trymestr- może wtedy będę spokojniejsza bo takto cały czas się obawiam
Buziaki dla wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ja schizuje z Wami - do czwartku, wtedy pierwsze usg 😁

Karolina - co do mojego samopoczucia to jest ok, wczoraj i dzis nie było wymiotów, za to brzuszek mi rośnie i zastanawiam sie czy to tak szybko tłuszczyk przybiera czy moje "wielkie" dziecie sie rozrasta 😉


Kasia Twoja czwartkowa wizyta, to przy okazji wizyta prenatalna jak sie nie myle?! 🤪
Ja wizyte mam we wtorek a prenatalke w natepny poniedzialek 🙂

Brzuszek superasny- rosnie Ci ta corcia, rosnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...