Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha powodzenia trzymamy kciuki, bedzie dobrze napisz koniecznie po usg. Swoją drogą ciąża to taki okres, że wszytko się przeżywa. Ja np cały czas się martwię czy dobrze robię, że chodzę do lekarza na nfz a nie państwowo. Takie głupie myśli bo masy kobiet tez nie stac na prywatne wizyty. No ale coz czlowiek siedzi i mysli.Koniecznie daj znac co dalej u kardiologa. Powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik1601 napisał(a):
usg z partnerem obok siebie hmm 🙂 rewelacja ja sobie nie wyobrazam zeby mojego partnera nie bylo na usg

ja też . Dlaczego tatuś miałby nie widzieć Franka od samego poczatku jego życia w moim brzuszku.W końcu narazie to jedyny sposób na spotkanie z nim ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
madzik1601 napisał(a):
usg z partnerem obok siebie hmm 🙂 rewelacja ja sobie nie wyobrazam zeby mojego partnera nie bylo na usg

ja też . Dlaczego tatuś miałby nie widzieć Franka od samego poczatku jego życia w moim brzuszku.W końcu narazie to jedyny sposób na spotkanie z nim ;-)


dokladnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie;_) ja wróciłam z zakupów udanych :_) humorek momentalnie lepszy:_0 wstawiłam swoje foto z brzuszkiem takie chwilowe jak uda mi sie zrobić ładniejsze na pewno wstawię:-) buziaki:_)
aaa lekarza nowego mam na 23 marca;_) zobaczę sie szybciej z maleństwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘

Leer, jaki piekny brzuszek 😁 tez bym chciała miec taki 🤪 mnie ostatnio zmalał, prawie jak deska jestem 😮

dopiero teraz usiadłam na tyłku, od rana było coś, a to obiad, a to porządki, pranie. Na dziś dosyć!

jutro mam usg 😁 już sie nie mogę doczekac. mam nadzieję, że dzidzia podrosła, jak myslicie ile w tydzień mogła urosnąc? wtedy miała 37 mm i był to 10 tc i 5 dni, a jutro będzie 11 tc i 5 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
witajcie;_) ja wróciłam z zakupów udanych :_) humorek momentalnie lepszy:_0 wstawiłam swoje foto z brzuszkiem takie chwilowe jak uda mi sie zrobić ładniejsze na pewno wstawię:-) buziaki:_)
aaa lekarza nowego mam na 23 marca;_) zobaczę sie szybciej z maleństwem 🙂

LEER PIEKNY BĘBENEK JUŻ MASZ;-)
Ja mam podobny,to piękny okres jak zaczyna już być go lepiej widać.Jest się czym chwalić co?
No właśnie dziewczyny a jak z kilogramami,tylko brzuszki rosną czy kilogramy też dochodzą?Pewnie już o tym pisalyśmy,ale nie zaszkodzi przypomniec;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Witajcie 😘

Leer, jaki piekny brzuszek 😁 tez bym chciała miec taki 🤪 mnie ostatnio zmalał, prawie jak deska jestem 😮

dopiero teraz usiadłam na tyłku, od rana było coś, a to obiad, a to porządki, pranie. Na dziś dosyć!

jutro mam usg 😁 już sie nie mogę doczekac. mam nadzieję, że dzidzia podrosła, jak myslicie ile w tydzień mogła urosnąc? wtedy miała 37 mm i był to 10 tc i 5 dni, a jutro będzie 11 tc i 5 dni

Pewnie będzie miało jakieś 50 i kilka mm,ja w 12,1 tc miałam dzidzie 64 mm,to by sięzgadzało.Rosną szybko nasze dzidki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Witajcie 😘

jutro mam usg 😁 już sie nie mogę doczekac. mam nadzieję, że dzidzia podrosła, jak myslicie ile w tydzień mogła urosnąc? wtedy miała 37 mm i był to 10 tc i 5 dni, a jutro będzie 11 tc i 5 dni


Też mam jutro usg 🙂 nie mogę się doczekać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
malstep
ja zaczynalam z waga 64.spadlam 2 kg a w tym tyg mialam juz 63 wiec juz kg ida ku gorze ...bo chyba koniec wymiotow 🤪

Ja podobnie jak niektóre z was. Przez pierwsze 3 miechy nie przytyłam w ogóle.Nawet schudłam 1 kg,teraz już go nadrobiłam i doszły jeszcze 2kg. Brzuszek już sporawy,przynajmniej ja go dobrze widzę,inni nie koniecznie hehe.Cała raczej nie przytyłam,ale piersi mam jak balony (mąż dawno ich nie widział i jak wczoraj zobaczył to aż się za głowę złapał,w sumie zawsze były spore,
C rozmiar.Aż boje się myśleć co będzie pod koniec ciąży i przy karmieniu jak tak dalej będą rosły.Chodzę też w ciuszkach ciążowych,bo w innych brzuszek mi uciska,wszystko dostałam po siostrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer brzuszio śliczny już masz 🤪
kasia myslę że z 5cm bedzie miała twoja dzidzia 😉
co do usg to fajnie dziewuszki, zazdroszczę Wam ze mozecie iść na usg ze swoimi mężczyznami, ja niestety musze chodzić sama bo w mojej przychodni robią o 12. no a mój niestety musi do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia co do męża przy porodzie to z początku mówił że mowy nie ma, bo on mdleje na widok krwi, ale jak mu przetłumaczyłam, że nie wszystkie porody trwają krótko, zwykle się ciągnie to powiedział, że się postara być przy mnie jak najdłużej. wiadomo lepiej żeby się mną i dzidzią zajmowali a nie jego musieli cucić 😲
Kupywałam i ja rolmopsy ale jakoś się boję zgagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...