Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

malstep napisał(a):
malstep napisał(a):
cholera coś nie tak jest u mnie.postaram się cos pokombinować.

a teraz?
http://www.youtube.com/watch?v=iMZ2xBPq9XQ


O Jezu, co ono się tak kokosi?! Obcy chce wyjść z brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,mam rewelacyjne wieści,właśnie dzwoniłam do mojej kliniki ,po wyniki (długo wyczekiwane z resztą) testu Papp-a,i wszystko jest w porządku,nie jestem w grupie ryzyka,a wyniki były bardzo dobre,Boże tak się cieszę 😁 😁 😁 bo już różne mysi mi przez głowe przechodziły,gdy czekałam na te wyniki.A tak wiem że Franek jest cały i zdrowy.Kamień spadł mi z serca 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Dziewczyny,mam rewelacyjne wieści,właśnie dzwoniłam do mojej kliniki ,po wyniki (długo wyczekiwane z resztą) testu Papp-a,i wszystko jest w porządku,nie jestem w grupie ryzyka,a wyniki były bardzo dobre,Boże tak się cieszę 😁 😁 😁 bo już różne mysi mi przez głowe przechodziły,gdy czekałam na te wyniki.A tak wiem że Franek jest cały i zdrowy.Kamień spadł mi z serca 😆 😆 😆



Gratuluję i cieszę się razem z Tobą !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja mam mieć wynik za tydzień jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No powiem Ci że niepokój mi minął na serio,tak do końca ciaży nie miałabym tej pewności.Strasznie cieszę się że wykonałam te badania,choć pewnie mniej bym sie cieszyła jak byłoby coś nie tak z moim Franiem.Ale zawsze mówiłam że wolę wiedzieć i miec pewność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
malstep napisał(a):
Dziewczyny,mam rewelacyjne wieści,właśnie dzwoniłam do mojej kliniki ,po wyniki (długo wyczekiwane z resztą) testu Papp-a,i wszystko jest w porządku,nie jestem w grupie ryzyka,a wyniki były bardzo dobre,Boże tak się cieszę 😁 😁 😁 bo już różne mysi mi przez głowe przechodziły,gdy czekałam na te wyniki.A tak wiem że Franek jest cały i zdrowy.Kamień spadł mi z serca 😆 😆 😆





Gratuluję i cieszę się razem z Tobą !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja mam mieć wynik za tydzień jakoś...



super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie objadłam dziewczyny... zrobiłam sobie pare frytek a na deser starłam jabłuszko.. mówię wam zaraz pękne.. ;-) ale lepiej tak niż :
dzidziuś głodny- dzidziuś zły hehe;_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam fziewcvzynki ja natrazie tylko od czasu do czasu mogę wpadać czas nie pozwala ale juz niedlugo 🙂
anula1983 napisał(a):
Idę robić obiadek, głodna jestem strasznie. Nie mam na razie pomysłu, na mięso nadal mnie odrzuca... może naleśnika ?

Miłego dnia !

znam to jak wędlina jest w lodówce ja nawet nie mogę wyjąć sobie serka nie mowiąc już o staniu w kolejce przy wędlinach
ja też lecę coś przegryzc a wydaje mi sie ze ciągle jem.i ciąle głodna jestem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki, jakos sie zebrałam na siłach żeby coś napisać ............. powiem tak przez ten tydzień niepewności wasze posty były moim promyczkiem nadzieji. Jestem juz po badaniach nie bede sie wdawać szczegóły bo to nie formum na temat jaki mnie dotknął.
Życzę wam dużo zdrówka i maleństwom, oparcia w mężach i chłopakach, samych dobrych wieści, udnaych zakupów wyprawek dla waszych bobasków. I przedewszystkim szczęśliwego rozwiązania. Wpadłam tu żeby sie pożegnać, niestety prognoza mojego gina sie potwierdziła i wyszły jeszcze inne komplikacje, mam nadzieję że kiedyś jeszcze nam się uda i będę się mogła pochwalić brzuszkiem i pięknym bobaskiem. Papa pozdrawiam was serdecznie. trzymajcie sie cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak strasznie mi przykro, przezylam to samo 6 miesiecy temu a teraz kazdego dnia sie boje. ale nie poddawaj sie jezeli moje sie urodzi to bedzie dokladnie rocznica tamtego zabiegu - mysle ze to znak
tak wielu kobietom to sie zdarza przy pierwszej ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LiuVatrax napisał(a):
Cześć kobitki, jakos sie zebrałam na siłach żeby coś napisać ............. powiem tak przez ten tydzień niepewności wasze posty były moim promyczkiem nadzieji. Jestem juz po badaniach nie bede sie wdawać szczegóły bo to nie formum na temat jaki mnie dotknął.
Życzę wam dużo zdrówka i maleństwom, oparcia w mężach i chłopakach, samych dobrych wieści, udnaych zakupów wyprawek dla waszych bobasków. I przedewszystkim szczęśliwego rozwiązania. Wpadłam tu żeby sie pożegnać, niestety prognoza mojego gina sie potwierdziła i wyszły jeszcze inne komplikacje, mam nadzieję że kiedyś jeszcze nam się uda i będę się mogła pochwalić brzuszkiem i pięknym bobaskiem. Papa pozdrawiam was serdecznie. trzymajcie sie cieplutko.


LiuVatrax

strasznie mi przykro... 😞 czytalam Twoj post na temat przepukliny pępowinowej,ale na nie odpisywalam bo za bardzo sie na tym nie znam- wiem, ze czesto rokowania sa dobre(wchloania sie ewentualnie zaraz po narodzinach ma dzidzia zabieg)...
trzymam za Was mocno kciuki, badzcie z emkiem dla siebie teraz wielkim wsparciem. przytulam i caluje...wierze, ze slonko jeszcze zaswieci.nie poddawajcie sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...