Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Wyglada na to ze tak, z tym ze on to jakis jest nie wiem jak to okreslic, pizdowaty? to ona tam ciagnie za sznurki a on nie robi nic

masakra, wiesz co pocieszaj siostrę ze chyba lepiej wychowywac samej dziecko niz meczyc sie z durniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Wyglada na to ze tak, z tym ze on to jakis jest nie wiem jak to okreslic, pizdowaty? to ona tam ciagnie za sznurki a on nie robi nic

Madziu to cale zycie Twoja siostra musialaby sie zastanawiac,(gdyby sie z nim zeszla oczywiscie)czy taki "pizdowaty"mezulek przy byle okazji nie pojdzie w diably...
Sorki ale to moze i lepiej,poki malutkie dziecko zycie latwiej sobie ulozy 🙂
Choc jak to sie mowi,nie nam to oceniac,bo na milosc nie ma rady ,a zwykle jest ślepa...Twoja siostra pewnie za nim jest i strasznie to przezywa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Ja to bym wyrwala jej te dlugie kudly do lysego lba, jak ja nie nawidzie kurestwa a tym bardziej ze odbila faceta ciezarnej kobieciea upokorzyla juz mloda mamusie

Kurestwo tempic swieta prawda!!!!brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje 😆
zdięcie w awatarze takie,bo z dziewczynami sierpnówkami na forum ( czasem tam do nich zaglądam ) wymyśliłyśmy sobie że wrzucimy fotki ze ślubu,albo jakieś inne z partnerami.fajnie było sobie pooglądać 😆 😆 😆
może i wy powrzucacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izolda1985 napisał(a):
Hmmm...tym razem piszę bo ...właściwie nie wiem czemu...z jednej strony czuję się taka pusta w środku, z drugiej - wszystko we mnie krzyczy...W piątek miałam usg (12tc+5dni). NT poszerzone - 3,3mm 😞 wczoraj miałam biopsję kosmówki - tragedia - nie sam zabieg, ale podejście do kobiety. Cała poczekalnia kobiet,połowa zapłakana, obok biali jak ściana mężowie, pielęgniarka wyczytuje nazwiska z listy, agdy tylko jakiś mąż chce towarzyszyć żonie w tym trudnym momencie, to słyszy "A Pan gdzie?Niech pan zapomni, że tu wejdzie!Do widzenia!" I zapłakane kobiety, jedna po drugiej wchodzą na biopsję kosmówki czy amniopunkcję... Sam zabieg - nieprzyjemny, ale do przeżycia...usg przed zabiegiem wykazało NT 2,8mm, przy 7,8cm długości dzidzisia...trochę lepiej... Teraz przede mną oczekiwanie na wynik - oby tylko komórki chciały się namnażać i była ich wystarczająca ilość - inaczej za dwa tygodnie amniopunkcja i znowu oczekiwanie... choć wiem, że trzeba, to tak trudno mieć nadzieję....


Iza doskonale Cię rozumiem czuję się tak samo, nie udzielałam się na forum, bo sobie nie mogę z tym poradzić, test Pappa niestety wyszedł mi zły i teraz czekam do 28.03.2011 na aminopunkcję, boję się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolda1985 napisał(a):
Hmmm...tym razem piszę bo ...właściwie nie wiem czemu...z jednej strony czuję się taka pusta w środku, z drugiej - wszystko we mnie krzyczy...W piątek miałam usg (12tc+5dni). NT poszerzone - 3,3mm 😞 wczoraj miałam biopsję kosmówki - tragedia - nie sam zabieg, ale podejście do kobiety. Cała poczekalnia kobiet,połowa zapłakana, obok biali jak ściana mężowie, pielęgniarka wyczytuje nazwiska z listy, agdy tylko jakiś mąż chce towarzyszyć żonie w tym trudnym momencie, to słyszy "A Pan gdzie?Niech pan zapomni, że tu wejdzie!Do widzenia!" I zapłakane kobiety, jedna po drugiej wchodzą na biopsję kosmówki czy amniopunkcję... Sam zabieg - nieprzyjemny, ale do przeżycia...usg przed zabiegiem wykazało NT 2,8mm, przy 7,8cm długości dzidzisia...trochę lepiej... Teraz przede mną oczekiwanie na wynik - oby tylko komórki chciały się namnażać i była ich wystarczająca ilość - inaczej za dwa tygodnie amniopunkcja i znowu oczekiwanie... choć wiem, że trzeba, to tak trudno mieć nadzieję....

Nadzieje trzeba miec,musisz ja miec Ty,choc nawet inni nie wierza..ja mialam podobnie jednak podejrzewali ze wody plodowe mi odplywaly w 18 tyg...Zaden lekarz nie wierzyl,ze urodze.Urodzilamcorcia 10pkt-ow w skali Appgar ,zdrowa ,sliczna,teraz pojdzie do pierwszej klasy 🙂Wierzylam do konca i bylo git...okazalo sie ,ze to omylka lekarzy(nie jednego lekarza,ale wielu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza doskonale Cię rozumiem czuję się tak samo, nie udzielałam się na forum, bo sobie nie mogę z tym poradzić, test Pappa niestety wyszedł mi zły i teraz czekam do 28.03.2011 na aminopunkcję, boję się....
Aneti-->uwierz ,ze latwiej jest sie wypowiedziec na forum,po to ono jest,wspiermy sie i podnosimy na duchu,a wszelkie zmartwienia i oczekiwanie na wyniki lagodniej znosimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneti napisał(a):
Dzięki Asiu 🙂

Wiesz ost.wklejalam tu link,ze niekiedy testy Pappa podaja bledne wyniki..takze uszy do gory wiara i nadzieja z Toba Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, siostry szkoda strasznie, ale ja bym tego nie puściła płazem, moim zdaniem to podchodzi pod znęcanie się psychiczne i jest karalne! Ja wiem, że teraz jej ciężko, ale powinna w sobie znaleźć siłę i zrobić coś, żeby ta szmata nie miała prawa zatruwać jej życia, bo tak to może się to ciągnąć bardzo długo. Jak na mój gust laska jest psychiczna. No sorry, ale aż mną zatrzęsło jak to przeczytałam! A facet jest skreślony, z palantami lepiej nie mieć nic wspólnego. Idiota niedojrzały, kurwa! 😠 Każdy prawdziwy mężczyzna spuściłby taką laskę w klopie, wraz z jej chorymi myślami! Wbrew pozorom po świecie chodzi trochę fajnych i dojrzałych chłopów, moim zdaniem nic straconego, wręcz przeciwnie, może i dobrze się stało.

Izolda-Iza, musisz mieć nadzieję, dziewczyno! Nie zadręczaj się, myśl pozytywnie, przecież jeszcze nie wszystko stracone, kochana!

Malwina super zdjęcie, ładna z Was para 🙂

Co do suplementów to dobrze, że mamy oddzielne zdanie, przynajmniej nie jest nudno i nie potakujemy sobie co chwilę grzecznie 🙂 Nie widzę problemu w różnicy zdań, wręcz przeciwnie! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti napisał(a):
Izolda1985 napisał(a):
Hmmm...tym razem piszę bo ...właściwie nie wiem czemu...z jednej strony czuję się taka pusta w środku, z drugiej - wszystko we mnie krzyczy...W piątek miałam usg (12tc+5dni). NT poszerzone - 3,3mm 😞 wczoraj miałam biopsję kosmówki - tragedia - nie sam zabieg, ale podejście do kobiety. Cała poczekalnia kobiet,połowa zapłakana, obok biali jak ściana mężowie, pielęgniarka wyczytuje nazwiska z listy, agdy tylko jakiś mąż chce towarzyszyć żonie w tym trudnym momencie, to słyszy "A Pan gdzie?Niech pan zapomni, że tu wejdzie!Do widzenia!" I zapłakane kobiety, jedna po drugiej wchodzą na biopsję kosmówki czy amniopunkcję... Sam zabieg - nieprzyjemny, ale do przeżycia...usg przed zabiegiem wykazało NT 2,8mm, przy 7,8cm długości dzidzisia...trochę lepiej... Teraz przede mną oczekiwanie na wynik - oby tylko komórki chciały się namnażać i była ich wystarczająca ilość - inaczej za dwa tygodnie amniopunkcja i znowu oczekiwanie... choć wiem, że trzeba, to tak trudno mieć nadzieję....


Iza doskonale Cię rozumiem czuję się tak samo, nie udzielałam się na forum, bo sobie nie mogę z tym poradzić, test Pappa niestety wyszedł mi zły i teraz czekam do 28.03.2011 na aminopunkcję, boję się....

dziewczyny zanim zrobiłam sobie test Papp-a, dużo stron w różnych książkach i w necie o tym wszystkim przeczytalam.I wiem dobrze że zły wynik testu i podwyższone NT o niczym tak na prawdę nie świadczą.Jest mnustwo przypadków w których okazuje się po aminopunkcji że wszystko z dzidzią dobrze,ba kobiety nawet nie decydyjąc się na aminopunkcję rodzily zdrowe dzieci.Kochane wiem że mnie się łatwo może mówi,ale sama po zrobieniu testu,gdy czekałam na wyniki,miałam różne myśli i wiele przemyślałam.Moje NT akurat było w normie test Papp-a też na szczęście wyszedł dobrze,choć to wszystko też nie daje 100% pewnosci.Tylko aminopunkcja wam ją da i jestem pewna że będzie dobrze,o wielu już takich fałszywych alarmach słyszalam 🙂
w necie jest pełno przypadków dziewczyn z NT 5,0, nt 4,5 i rodziły zdrowe dzieci.Głowa do góry i nie stresujcie się tak bardzo,musicie przejść to wszystko dla swoich dzidziusiów.Ja też byłam przygotowana na taką ewentualność,na szczęscie Bozia chciała inaczej.Pamiętajcie zły test cz powiększone NT jeszcze o niczym nie świadczy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
trzymajcie się kochane jestem z wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aneti napisał(a):
Dzięki Asiu 🙂

Wiesz ost.wklejalam tu link,ze niekiedy testy Pappa podaja bledne wyniki..takze uszy do gory wiara i nadzieja z Toba Kochana 😘


Tak czytałam Twój link, "biernie" śledzę Wasze wypowiedzi 🙂
nie ukrywam, że liczę na to, że ten test również w moim przypadku pokazuję błędny wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneti, Izolda trzymamy kciuki. Musicie mieć wiarę, że bedzie dobrze, bo wiara naprawde czyni cuda. 😘
Magda kazda rodzina ma swoje parszywe historię. Ja byłam zaprosic na slub w ten weekend u kuzyna az mnie trzesie, nie wierze jak mozna byc taka piczą jak kuzynka. ma męza dwojke dzieci a wujechaala do holandii 2 lata temu teraz mu 6 letnia corke zabrala. A facetow ma tam mase bo byla u niej moja siostra mowila co sie dzieje. nie wiadomo kto tym dzieckiem sie opiekuje jak ona pracuje. Coz moze powinna m iec chlopa ktory by jej przywalil przez pustą banię. Lepiej dla dziecka twojej siostry zeby nie poznalo wyrodnego ojca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneti napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aneti napisał(a):
Dzięki Asiu 🙂

Wiesz ost.wklejalam tu link,ze niekiedy testy Pappa podaja bledne wyniki..takze uszy do gory wiara i nadzieja z Toba Kochana 😘


Tak czytałam Twój link, "biernie" śledzę Wasze wypowiedzi 🙂
nie ukrywam, że liczę na to, że ten test również w moim przypadku pokazuję błędny wynik.

No widzisz odrazu lepiej 🙂 😘
Musi byc dobrze tylko nie zadreczaj sie ,bo przeciez wiecej krzywdy dla dziecka sprawia nieszczesliwa mama 🙂Usmiechaj sie ,mysl pozytywnie ,odwaznie ciesz sie z kazdego dnia z brzuszkiem ,psychika ma tu ogromne znaczenie ...Trzymaj sie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia130788 napisał(a):
Czes dziewczyny mam do was pytanie jestem w 14 tc i jutro ide na badania prenatalne 3d myslicie ze juz bede mogla poznac plec czy jeszcze jest za wczesnie ??? pozdrawiam was

Hej,witamy kolejna Asie w naszej forumowiczowej "familii" 😉
Mysle ze tak,to zalezy od tego m.in. jak sie dzidzia "ustawi"do kamery,nasza Marta wiedziala juz chyba w 11tyg jak sie nie myle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje...testu PAPPA nie robiłam - on nie daje ostatecznej odpowiedzi, a przy takim NT jak moje po wprowadzeniu go do programu liczącego ryzyko wystapienia genetycznych wad wrodzonych nie zmieniłby znacząco wyniku... Na amniopunkcję musiałabym czekać jeszcze dwa tygonie, a komórki pobrane drogą biopsji kosmówki też pozwolą określić kariotyp mojego dzidziusia...o ile się uda,bo kilka procent kończy się niepowodzeniem...
Na szczęściemój mąż ma w sobie pokłady optymizmu za nas dwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...