Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Blondi75 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Witaj Blondi75 na forum... ciesze się ze jest nas coraz więcej.... powiedz proszę jak masz na imię , bo my sie po imionach zwracamy do siebie na forum....pozdrawiam


Po przerwie ale wreszcie się pojawiam...strasznie miło tu u Was, mam na imię Asia

Hahaha znowu Asia 😉jak milo ,jedna tez tu dzis dolaczyla 🙂Milo mi ,witamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A co do mojego USG to ja pełno mam tam wyliczeń i pomiarów. Nawet stosunek obwodu główki do kości udowej i obwodu brzuszka. Mam to bardzo szczegółowo. Nawet jak duże jest główne naczynie krwionośne dzidzi i ile krwi mojej jest przetransportowane do dziecka, oraz wiele takich innych szczegółów. Ja myślałam, że wszystkie miałyście takie wyliczenia, dlatego wczoraj pytałam się Was o te wyniki. Ale właśnie przyrzekłam mojej córce, że przestanę o tym pisać i mówić o tym bo się za bardzo nakręcam 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny, ja caly dzien prasuje kaftaniki i spioszki a na dodatek zaczelam licytowac kolyske, mam nadzieje ze wygram.

prawie zero dolegliwosci az trudno uwierzyc

Fajnie ,ja tez juz sie czuje znacznie lepiej 😉Prasuj kochana ,prasuj,jedyne prasowanie,ktore sprawia jak dla mnie tyle frajdy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Blondi75 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Witaj Blondi75 na forum... ciesze się ze jest nas coraz więcej.... powiedz proszę jak masz na imię , bo my sie po imionach zwracamy do siebie na forum....pozdrawiam


Po przerwie ale wreszcie się pojawiam...strasznie miło tu u Was, mam na imię Asia

Hahaha znowu Asia 😉jak milo ,jedna tez tu dzis dolaczyla 🙂Milo mi ,witamy


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
gusia jakoś tak innaczej miałas nie slyszałam zeby juz wage dziecka i dlugos kosci udowej podawali już teraz. no ale myśle ze nie masz sie co martwic bo glowka jest teraz proporcjonalnie wieksza od tułowia.
Dziewczyny musze kotlety mielone zrobic bo mi się mieso popsuje a jakos nie mam ochoty na nie patrzec 🤢 Jak to zrobić 🥴

oj wspolczuje,ja robilam gulasz i tez mnie odrzuca miecho,,.ale dalam rade!! 😁Ty tez dasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blondi75 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Blondi75 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Witaj Blondi75 na forum... ciesze się ze jest nas coraz więcej.... powiedz proszę jak masz na imię , bo my sie po imionach zwracamy do siebie na forum....pozdrawiam


Po przerwie ale wreszcie się pojawiam...strasznie miło tu u Was, mam na imię Asia

Hahaha znowu Asia 😉jak milo ,jedna tez tu dzis dolaczyla 🙂Milo mi ,witamy


🙂


a Kaśka póki co tylko jedna wśród wrzesniówek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he oj Gusiu widze,ze Ci nie przejdzie z tymi kapuchami...a ja kalafior gotuje calego dla siebie ,a co !Tak sie zajadam kalafiorem,brokulami ,ze masakra!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasiu.... brokuły.... kalafiore.... pychota 😜 😜 😜
A ja wczoraj jak jechałam do Nowej Soli na badania prenatalne to zrobiłam sobie sałatkę z połowy kapusty na drogę.... hahahahahahahaaaaa....Dobrze, że jechałam samochodem, choć gdybym miała jechać autobusem i wcinać tą kapuchę to pewnie żadnych skrupułów bym chyba nie miała... hahahahahaaaa.
Kasiu ja gotuję w wodzie, ale brokuły i kalafior to tylko sparzam gotującą wodą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie jestem zadowolona. Wstawiasz do koszyczków wszystko co chcesz ugotowach, przykrywasz i masz z głowy. mam taki: http://www.ceneo.pl/371476

robię na nim warzywa, robiłam ryby, gotowałam ziemniaki w talarkach, ryż ( masz tam specjalny pojemnik na ryż), ostatnio kładłam udka z kurczaka posypane przyprawami, pierś z kurczaka
Nie używam go codziennie, ale od czasu do czasu przydaje mi się 🙂
fajny kuchenny gadżet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Ogólnie jestem zadowolona. Wstawiasz do koszyczków wszystko co chcesz ugotowach, przykrywasz i masz z głowy. mam taki: http://www.ceneo.pl/371476

robię na nim warzywa, robiłam ryby, gotowałam ziemniaki w talarkach, ryż ( masz tam specjalny pojemnik na ryż), ostatnio kładłam udka z kurczaka posypane przyprawami, pierś z kurczaka
Nie używam go codziennie, ale od czasu do czasu przydaje mi się 🙂
fajny kuchenny gadżet


Właśnie taki model chciałam sobie kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny
wow ale sie rozpisalyscie.. a ja juz w domku 🙂 pogoda sliczna. aaa ogladalam z kolezanka ktora w tym miesiacu rodzi wozki 3 funkcyjne 😉 ale wieeelki wybor jest

Izolda1985 , Aneti
po amniopunkcji bedziecie mialy 100% pewnosci, wiec spokojnie...wiem latwo mi mowic, ale naprawde wiem co przezywacie ale musicie wierzyc ze bedzie dobrze bo jestescie mamusiami,a matki zawsze wierza. poznacie procz kariotypu, pewna tez plec 😉

Asia130788

ja plec poznalam w 12 tc na usg 2d w 90 % a w 13 tc drugi,inny lekarz-takze powiedzial, ze chlopak- wiec u nas raczej pewne 🙂 z reszta fote strzelil 🙂

gusia743

u Was Kochana wszystko jest oki i niczym sie nie przejmuj. te paramatry co powinnas miec wykonane sa oki , wiec nanic innego nie patrz. reszta jest dodatkowa, na tym etapie jest niemiarodajna.ile wyszlo Ci NT i CRL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
mph....
CRL 5,2 a NT 1,4.
badanie było robione w 12tc5d. A jak było u Ciebie?


no to rewlacyjnie! 🤪
u mnie crl 6,3 a nt 1,6 w 12tc6d wg om a w 12tc4d wg usg
super mamy wyniki, niczym nie masz sie co przejmowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Ale się rozpisałyście 🙂 pewnie do wieczora będę Was czytać 🙂
Wspomnę tylko, że pappa wyszło ok - dziś lekarz przysłał mi smsa 🙂)))


super, że pappa ok 🙂

Asia, za ten model płaciłam ok 250 zł w euro agd. jest na prawdę fajny, pojemny i ma opcję "witamin+", że szybko się rozgrzewa jak włączy się ta opcję i potem odpowiednią dawkę pary daje żbey witamin nie stracic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...