Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asiulka, z tym surowym mięsem to chodzi o to, że tam może być toksoplazmoza. Jeśli mięso jest ok, to nic nie powinno się stać, ale lepiej się chyba wystrzegać.

No wlasnie trzeba powstrzmac dzikie żądze ☺️


E tam, nie uogólniajmy, niektóre dzikie żądze są fajne i nie trzeba ich powstrzymywać 🤪 ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
Śliczna dziś pogoda.... z pracy wracałam spacerkiem przez taki mały lasek i już tak ślicznie zielono zaczyna się robić 😁
Asiu...
nie mam pojęcia czy Śmiłowski robi 3D bo jak na razie nie rozglądałam się za takim USG... ale postaram się sprawdzić czy coś takiego ma a jak nie to gdzie można zrobić i za ile.
Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪
A.... i jeszcze jestem ostatnio strasznie upierdliwa. Mój partner to musi by chyba święty, że to wytrzymuje, bo czepiam się wszystkiego. Och mam nadzieję, że to przejdzie, bo sama mam czasami ochotę sama siebie przełożyć przez kolano.
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!! Taka piękna pogoda, że ubrałam się ciepło, wyjęłam leżak i opalałam, buzia jest już troszkę muśnięta słoneczkiem bo jestem blada strasznie, przyjemnie było tak sobie poleniuchować i opalić buźkę przy okazji i dotlenić się w ogrodzie 😁 suuuuuuuuuuuuuuper polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
Śliczna dziś pogoda.... z pracy wracałam spacerkiem przez taki mały lasek i już tak ślicznie zielono zaczyna się robić 😁
Asiu...
nie mam pojęcia czy Śmiłowski robi 3D bo jak na razie nie rozglądałam się za takim USG... ale postaram się sprawdzić czy coś takiego ma a jak nie to gdzie można zrobić i za ile.
Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪
A.... i jeszcze jestem ostatnio strasznie upierdliwa. Mój partner to musi by chyba święty, że to wytrzymuje, bo czepiam się wszystkiego. Och mam nadzieję, że to przejdzie, bo sama mam czasami ochotę sama siebie przełożyć przez kolano.
Buziaczki
aaaaaaatam super masz brzusia a co do partnera niech też trochę pocierpi 😁 my mamy duże brzuszki i poród a oni tylko gratulacje zbierają he he ale nasi mężczyźni w trakcie naszej ciąży faktycznie anieleją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny!! Taka piękna pogoda, że ubrałam się ciepło, wyjęłam leżak i opalałam, buzia jest już troszkę muśnięta słoneczkiem bo jestem blada strasznie, przyjemnie było tak sobie poleniuchować i opalić buźkę przy okazji i dotlenić się w ogrodzie 😁 suuuuuuuuuuuuuuper polecam


Strasznie Ci ogrodu zazdroszczę! Gdybym go miała, pewnie siedziałabym w nim cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
Śliczna dziś pogoda.... z pracy wracałam spacerkiem przez taki mały lasek i już tak ślicznie zielono zaczyna się robić 😁
Asiu...
nie mam pojęcia czy Śmiłowski robi 3D bo jak na razie nie rozglądałam się za takim USG... ale postaram się sprawdzić czy coś takiego ma a jak nie to gdzie można zrobić i za ile.
Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪
A.... i jeszcze jestem ostatnio strasznie upierdliwa. Mój partner to musi by chyba święty, że to wytrzymuje, bo czepiam się wszystkiego. Och mam nadzieję, że to przejdzie, bo sama mam czasami ochotę sama siebie przełożyć przez kolano.
Buziaczki
aaaaaaatam super masz brzusia a co do partnera niech też trochę pocierpi 😁 my mamy duże brzuszki i poród a oni tylko gratulacje zbierają he he ale nasi mężczyźni w trakcie naszej ciąży faktycznie anieleją


Chyba nie wszyscy anieleją, choć ja osobiście nie mam na co narzekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie wszyscy anieleją, choć ja osobiście nie mam na co narzekać 🙂


Wydaje mi się że nie anieleją Ci co im się ciąża nie podoba, my wpadlismy mimo ze sie kochamy nie zdecydowalibysmy sie sami na dziecko bo warunki nie koniecznie idealne i jeszcze stracilam prace, ale jak powiedzialam mojemu to tak smiesznie zareagowal ze bedzie ojcem ze przez rok bym chyba wygrywala w smiechu warte gdybym go nagrala, raz sie smucił jak to będzie i na przemian super radość i tak caly wieczor, jak kobieta w ciąży dokladnie raz placz zaraz super chichot i jego zachowanie bardzo sie zmienilo jak juz doszlo do niego ze bedzie tatusiem, dba o mnie pomaga, w ogole smiesznie bo rozmawia do brzucha caluje go glaszcze itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):

Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪

Hej 🙂 ja też jestem w 13 tyg, ale jak na razie to nic nie widać ... super brzusio 😉 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂
Śliczna dziś pogoda.... z pracy wracałam spacerkiem przez taki mały lasek i już tak ślicznie zielono zaczyna się robić 😁
Asiu...
nie mam pojęcia czy Śmiłowski robi 3D bo jak na razie nie rozglądałam się za takim USG... ale postaram się sprawdzić czy coś takiego ma a jak nie to gdzie można zrobić i za ile.
Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪
A.... i jeszcze jestem ostatnio strasznie upierdliwa. Mój partner to musi by chyba święty, że to wytrzymuje, bo czepiam się wszystkiego. Och mam nadzieję, że to przejdzie, bo sama mam czasami ochotę sama siebie przełożyć przez kolano.
Buziaczki

Slicznie dzis naprawde,az milo wdychac swieze powietrze,wlasnie wrocilam z lasku ,taki spacerek dobrze nam robi ,moje dziewczynki(cora i piesia)spią po takich eskapadach jak susełki 😁
Ja cos ost.w dzien nie spie,wczesniej z godzinke ,dwie musialam sie zdrzemnąć ,bo jak pijana chodzilam,non stop spiaca,a teraz czuje sie jakbym wybudzila sie razem z Wiosenką ze snu zimowego,mimo ,wstaje ok.6tej za to juz kolo 22-23ciej odplywam ,maz nie ma z kim wspolpracowac po powrocie z pracy hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzionka napisał(a):
gusia743 napisał(a):

Dziewczyny... ależ mi brzuch urósł... masakra. Jak tak dalej pójdzie to będę kulą doskonałą. 🤪

Hej 🙂 ja też jestem w 13 tyg, ale jak na razie to nic nie widać ... super brzusio 😉 pozdrawiam

No to pogratulowac tylko figurki 😉,jednak nie przejmuj sie ,pewnie wystrzelisz porządnie i to niebawem 😁 Brzuchatki są cool 🙂Jakos tak sie przyzwyczailam do swojego zaokrąglajacego sie wciaz brzusia ,ze az milo mi z nim sie paradowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A zauwazylyscie dziewczynki ,ze cos nie widac tu Leer?albo ja slepa jestem 😮Czyzbysmy sie wykruszaly?Mam nadz ,ze nie ...


No właśnie Leer, gdzie jesteś???


Leer pisąła, że ma kłopoty z M i daje sobie spokój na razie z brzuszkiem. Wpadnie jak uporzadkuje sprawy.
Tez zatsanawiałam się co u niej, zdaje się ze dzis ma wizyte u nowego gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Hej dziewczynki,wpadam dziś troche wczesniej bo wieczorem,tzn prawie w nocy to juz nie mam z kim pogadać.
U mnie dzis piękna pogoda,byłam na spacerku ( troche mnie głowa rozbolała potem )
ale przespałam sie ,zjadłam obiadek i jest git 😁
teraz czekam na męza ,moze na jakies zakupy się wybierzemy 😁 😁muszę kupić sobie jakieś buty na wiosnę,bo same szpilki mam z zeszłego roku,aż jestem w szoku że nawet jedna para na płaskim się nie znalazła 😆
Wracajac do ruchów w cąży,to ja chyba wczoraj kładąc się spać poczułam takie mocniejsze puk,puk ,2 razy,ale nadal nie wiem czy to dzidzia 🥴 Ale powiem wam że trzeba mocno wsłuchiwać się w swój organizm zeby cos w ogóle poczuć na tym etapie.Czuje również jak sie mocno skupię że cos mi sie tam rusza lekko w brzuszku,to takie dziwne,niby coś czujesz ale nie wiesz czy to na pewno to co myślisz 😁

Szpileczki ,fajna spr.,lecz nie dla brzuchatki 🙂 Ja juz sie zaopatrzylam w fajniusie biale adidaski i wygodne cichobiegi no i balerinki,takze bosa juz nie jestem tej Wiosny 😜Tak prawde mowiac mam podobnie -z zeszlego roku same szpilki na platformie.... ale za to na lato full japonek heh uwielbiam je a ze 30 par bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasiu daj znac jak tam sie dzis miewasz i czy chlop sie opanowal 🙂 😘


a miewam się dobrze, powoli wraca wszystko do normy, zobaczymy na jak dlugo 😉

a co do szpilek, to Malwina, ja odkąd byłam w pierwszej ciąży przestałam nosic buty na wysokim obcasie, bo mi nogi strasznie puchly i bolały. Potem po porodzie noga mi urosła 😮 😮 i moje jedyne lakierkowane szpilki sa przyciasne na mnie. Ja wolę śmigać na bardzo niskich obcasach. jestem wysoka, bo 178 cm, więc jakbym dołożyła jeszcze szpilki to do nieba bym była 😉
Ostatnio kupiłam na wiosnę takie na 2 cm obcasie buciki, w sam raz na uczelnie :0 koło domu mam adidasy i buty na płaskim - lepszych mi na spacery nie trzeba 😉

zobaczycie, że w lato będziemy miały tak spuchniete nogi, ze jedynie w japonkach będziemy mogły śmigac 😜 także lepiej pomyślcie juz o jakimś plaskim,, rozciągliwym obuwiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzionka napisał(a):
no pewnie "wystrzele" w sumie to nie moge sie doczekać 🙂 a jak tam Wasze zachcianki, bo ja na obiad przed chwila zjadłam kurczaka a teraz jem lody .... pysznie 😜

Dzisiaj robilam barszczyk czerwony,a ogolnie pochlaniam kalafiory ,brokoly,biale twarogi,ogorki kiszone,mieska nie za bardzo...ale loda bym zjadla...duuuzego,kreconego z automatu i maczanego w czekoladzie hmmm........ 😜 ☺️Teraz bede o nich myslec... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzionka napisał(a):
no pewnie "wystrzele" w sumie to nie moge sie doczekać 🙂 a jak tam Wasze zachcianki, bo ja na obiad przed chwila zjadłam kurczaka a teraz jem lody .... pysznie 😜


ja dziś miałam żeberka z woreczka - ten pomysł na obiad z winiar 🙂 żeberka wyszły super, do tego gotowany w parowarze kalafior polany potem smazoną bułką tartą - pycha 🙂
od dawna chodził za mną gotowany kalafior i dzis go w koncu kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu poczułam lekkie PUK z lewej strony, kurde, czyżby dzidzia? tak wczesnie? 😲 🤪 🤪 takie PUK mam co kilka dni i jak odpowiednio usiądę na fotelu.

4 kwietnia jak bede u lekarza to będzie słuchała tętna malucha przez detektor, ciekawe czy usłyszymy juz serduszko 🙂

aha, , czy zaczeły Was bolec piersi>? no mnie z dnia na dzień robią się co raz większe i bolą, przy sutkach jeszze gorzej.. oj, mleko sie produkuje 😆

dobra, mykam, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
dzionka napisał(a):
no pewnie "wystrzele" w sumie to nie moge sie doczekać 🙂 a jak tam Wasze zachcianki, bo ja na obiad przed chwila zjadłam kurczaka a teraz jem lody .... pysznie 😜


ja dziś miałam żeberka z woreczka - ten pomysł na obiad z winiar 🙂 żeberka wyszły super, do tego gotowany w parowarze kalafior polany potem smazoną bułką tartą - pycha 🙂
od dawna chodził za mną gotowany kalafior i dzis go w koncu kupiłam 🙂

Kalafiorek pierwszorzedna spr! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Piszecie o piersiach 😁
Mnie bolą od początku, strasznie mam teraz duże... Śmieję się, bo mówię, że mam gwizdające cycki.... hihihihihi... jak zdejmę stanik to gwizdną o podłogę... hahahahahaaa

😁 Mnie tez bola i sa wielkie....chce kupic dobry jakis nie drogi stanik,bo te ktore mi sie podobaja poki co ceny maja ze hoho ,a mnie szkoda kaski teraz ....,moze macie jakies fajne w przystepnej cenie?chodzi mi o miekki,bez poduszek i push upow,bo itak sa duze ,nie trzeba ich uwydatniac juz 🤪 zeb mialy szerokie ramiaczka i zeby " rosl" wraz z nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Piszecie o piersiach 😁
Mnie bolą od początku, strasznie mam teraz duże... Śmieję się, bo mówię, że mam gwizdające cycki.... hihihihihi... jak zdejmę stanik to gwizdną o podłogę... hahahahahaaa

😁 Mnie tez bola i sa wielkie....chce kupic dobry jakis nie drogi stanik,bo te ktore mi sie podobaja poki co ceny maja ze hoho ,a mnie szkoda kaski teraz ....,moze macie jakies fajne w przystepnej cenie?chodzi mi o miekki,bez poduszek i push upow,bo itak sa duze ,nie trzeba ich uwydatniac juz 🤪 zeb mialy szerokie ramiaczka i zeby " rosl" wraz z nimi
Nic nie mowcie o cyckach ja jestem zalamana, startowalam z rozmiarem g wiec sama mialam duze i jeszcze strasznie urosly, ciezkie jak holera mam juz ich dosyc a moj kochany zaciera ręce i mowi im wieksze tym lepsze, szkoda ze sam nie moze ich ponosic zeby zoibaczyl jak ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Piszecie o piersiach 😁
Mnie bolą od początku, strasznie mam teraz duże... Śmieję się, bo mówię, że mam gwizdające cycki.... hihihihihi... jak zdejmę stanik to gwizdną o podłogę... hahahahahaaa

😁 Mnie tez bola i sa wielkie....chce kupic dobry jakis nie drogi stanik,bo te ktore mi sie podobaja poki co ceny maja ze hoho ,a mnie szkoda kaski teraz ....,moze macie jakies fajne w przystepnej cenie?chodzi mi o miekki,bez poduszek i push upow,bo itak sa duze ,nie trzeba ich uwydatniac juz 🤪 zeb mialy szerokie ramiaczka i zeby " rosl" wraz z nimi
Nic nie mowcie o cyckach ja jestem zalamana, startowalam z rozmiarem g wiec sama mialam duze i jeszcze strasznie urosly, ciezkie jak holera mam juz ich dosyc a moj kochany zaciera ręce i mowi im wieksze tym lepsze, szkoda ze sam nie moze ich ponosic zeby zoibaczyl jak ciezko

Madziu no Ty to masz czym oddychac 🙂hi hi ja mam miedzy 75E a 75F i juz sa duze,a u Ciebie fiu fiu 🙂Moj tez uhahahany niezmiernie ,a beda jeszcze wieksze przy karmieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...