Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marcz89 napisał(a):
Witam 🙂
Chciałam dołączyć do wątku 😁
Przyznaję, że dopiero zaczynam pisać na forum więc jestem zupełnie zielona;p
Jestem w 15 tyg 🙂
Termin mam na 13 września 😁

Witamy serdecznie 🙂
Mam identyczny termin 🙂
Okaże sie czy trafny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laseczki ... a mnie wczoraj naszła straszna ochota na Disco heee było fajniutko
A dziś poranek desszczowy ojoj niefajnie tak jak pada deszczyk 🙃
Miłego dzonka wam życzę... ja dziś jadę do dentysty znowu heee
Pozdrowionka

Oj Ty szalona kobitko ,nie mow ,ze bylas na baletach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Leer ja też cos tak dziwnie czuję w brzuchu od środka jakby smyranie ... trwa to dosłownie 2 sekundy od czasu do czasu jakby trzepotanie skrzydeł motyla , jest tak że co chwile tak jest a czasem ze kilka godzin nic ??? ciekawe czy to już ruchy maleństwa ????

Mam tez takie trzepotanie 😉Szczegolnie jak niewygodnie pół siedzę,pół leże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneti napisał(a):
Witam Marta na forum,
weekend to wszystkich gdzieś wywiało na spacerki albo gdzieś 😉 ja mam termin dzień po Tobie 🙂

U mnie dzis nie spacerowo...pogoda paskudna ,deszcz ze sniegiem sypie,na przemian brrrrr....
Dziś w nocy przesuwamy czas...pamietajcie!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jeszcze ;( A usg mam dop.19.04 takze zapewne dopiero sie dowiem....
A co do krotszego spania ,to w ciazy mi sie kompletnie wszystko pozmienialo...wstaje 6 ewentualnie po 6tej rano ,bez budzika,oczy jak ping pongi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta,a Ty pracujesz?Mnie tam sie chetniej wstaje moze dlatego ,ze jestem w domku na l4..sam komfort psychiczny ,ze nie trzeba zasuwać do pracki 😉
Normalnie to wolami z wyrka mnie nie wygnasz a teraz ranny ptak 🙂Mnie ta zmiana cieszy,dzien dluzszy ,oby tylko pogoda sprzyjala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcz89 napisał(a):
Witam 🙂
Chciałam dołączyć do wątku 🙂
Przyznaję, że dopiero zaczynam pisać na forum więc jestem zupełnie zielona;p
Jestem w 15 tyg 😁
Termin mam na 13 września 😁

Witamy kolejną mamusię 🙂 🙂 🙂
Powiedz jak się czujesz?Pracujesz,czy leżysz w domku?I w ogóle powiedz nam coś o sobie,bo my tu z innymi mamuśkami lubimy dużo o sobie wiedzieć.
Ja płeć poznałam bardzo wcześnie bo w 13 tc ,potem tylko potwierdziło się że będzie chłopczyk 🙂 🙂
Co do ruchów Leer to ja coś w środku czuję,czasem takie nawet dobrze odczuwalne ruchy,ale nie kopniaki jeszcze,no po prostu tak jakby mi się coś tak ruszało w brzuszku. 😁 😁 😁 nawet nie wiem jak to opisać sama.Dziwnie tak jak się czeka na pierwszego dzidziola i nigdy nie wiesz co jest co bo pierwszy raz to wszystko przechodzisz.Pewnie jak poczujemy kopniaki to będzioemy wiedziały na 100% że ''to właśnie to''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aktualnie jestem już na l4. Pracuję w McDonald`s a tam osobą w ciąży nie pozwalają pracować. do 3 miesiąca pracowałam nikomu nie mówiąc, ale jak już zaczęło być widać to musiałam iść na zwolnienie. Ogólnie czasem jak za wcześnie się obudzę to nie wiem co z czasem zrobić 🙂
Na szczęście ciotka ma 6 miesięczna córę to załatwiłam sobie etat niańki 😁 Dorobie parę groszy a przy okazji mam mały kurs na przyszłą mamę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcz89 napisał(a):
Coś o sobie 🙂 Mam 22 lata. Ciąża nie planowana 🙂 Staram się skończyć 1-szy rok studiów.
Nie wiem co mogła bym jeszcze powiedzieć 🙂

wystarczy 😁 😁 😁 to Ty młodziutka jesteś,chyba najmłodsza tu z nas. 😲 😲
Fajnie że wpadłaś na forum,łatwiej w kupie samych brzucholi się przez to wszystko przechodzi.
Mamy tu doświadczone mamuśki więc doradzają w razie czego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No młodziutka 😞
I czasem mnie przerasta myśl jak sobie poradzę. Z miesiąc temu to miałam największego doła już myślałam czy się nie udać do jakiegoś psychologa. Ale jakoś radzę sobie na razie 🙂 Staram się pozytywnie myśleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE CIEZAROWKI 🙂JESTEM W 14TYGODNIU,TO MOJA 3 CIAZA,20 LAT TEMU URODZILAM NA ENGLA W POZNANIU SYNKA KRZYSIA.Z DRUIEJ CIAZY NIC NIE WYSZLO(10 LAT TEMU).BARDZO DLUGO SIE STARALISMY O TEGO DZIECIACZKA.NA SZCZESCIE MOJA PARANOJA ZAKONCZYLA SIE.W 2 TRYMESTRZE RYZYKO PORONIENIA ZNACZNIE SPADA.TERAZ JESTEM PO PRENATALNYCH,W PONIEDIALEK BEDA WYNIKI...CZEKAM 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcz89 napisał(a):
No młodziutka 😞
I czasem mnie przerasta myśl jak sobie poradzę. Z miesiąc temu to miałam największego doła już myślałam czy się nie udać do jakiegoś psychologa. Ale jakoś radzę sobie na razie 🙂 Staram się pozytywnie myśleć 🙂


Ja miałam 20 lat jak urodziłam syna teraz czekam na córeczkę (podobno) i powiem ci że dasz sobie rade bez problemu lepiej niż nie jedna doświadczona 30-letnia mama.Ja na swoim doświadczeniu mogę ci tylko powiedziec że miałam więcej sił i lepiej sobie dawałam rade z moim maleństwem niż koleżanki które urodziły pierwsze dziecko mając 10 lat wiecej ode mnie lat.Mój mąż miał 21 lat i też świetnie sobie z tym poradził teraz jesteśmy szczęsliwa rodziną ja między czasie zrealizowałam swoje marzenia otwierając swoje studio paznokci a teraz czekamy na nasz drugi owoc miłosci .Trzymam kciuki za ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
marcz89 napisał(a):
Coś o sobie 🙂 Mam 22 lata. Ciąża nie planowana 🙂 Staram się skończyć 1-szy rok studiów.
Nie wiem co mogła bym jeszcze powiedzieć 🙂

wystarczy 😁 😁 😁 to Ty młodziutka jesteś,chyba najmłodsza tu z nas. 😲 😲
Fajnie że wpadłaś na forum,łatwiej w kupie samych brzucholi się przez to wszystko przechodzi.
Mamy tu doświadczone mamuśki więc doradzają w razie czego. 🙂

Malwinka ,a Ty ile masz lat???bo zabrzmiało jakbyś miala no niewiem z 50 na karku 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
marcz89 napisał(a):
No młodziutka 😞
I czasem mnie przerasta myśl jak sobie poradzę. Z miesiąc temu to miałam największego doła już myślałam czy się nie udać do jakiegoś psychologa. Ale jakoś radzę sobie na razie 🙂 Staram się pozytywnie myśleć 🙂

hej Ty brzuchatka nie pękaj,ja rodzilam mając 21 lat ,jesli masz oparcie w partnerze,rodzinie ,to bedzie gitarka 😉 Nie jestes znowu taka mloda (nie ma co panikowac) Teraz takie malolatki w ciaze zachodza ,ze az przykro patrzec jak dziecko chowa dziecko.. 😮
Dasz rade kobietko ,uszy do gory,ciaza to nie koniec swiata,a wrecz przeciwnie ...juz nigdy nie poczujesz sie samotna ,mimo wiatrów zycia ,zawsze bedzie taki ktosik kto Cie bezwarunkowo bedzie kochac 🙂 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...