Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
to gratulacje, fajnie, a co za dzieciatko juz masz? chlopca czy dziwczynke? mi sie marzy dzieewczynka 🙂


Ja mam chłopczyka i jest nadopiekunczy nie pozwala mi pic coca coli ani jesc chipsów bo ciągle mówi mamo dzidziuś ty nie możesz to mu zaszkodzi.Syn ma na imię Kubuś a jak teraz będzie dziewczynka to chciałabum jej dac na imię Marcelinka ale do końca jeszcze nie jestem zdecydowana.A wy jakie macie imiona dla swoich pociech wybrane czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też mam z tym problem, chociaż jakby był chłopiec to pewnie będzie Gabriel, gorzej dla dziewczynki, podoba mi się Matylda lub Lena, ale to jeszcze jest troszkę czasu na zastanowienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jesli chodzi o imiona to mam tak: przez ponad 5 lat do tej pory opikoealam sie dzieciaczkami , pracowalam jako niania, i mialam doczynienia z wieloma dziecmi, i te ktoremi zaszly za skore , to ich imiona mi sie nie podobaja 🙂 np (moze kogos obraze) najgorsze imie- Franio!!!!!!!! za to opiekowalamsiedziewczynkami blizniaczkami , kochane sa, jedna ma na imie Martyna, i zastanawiamsie co by mojej ewentualnie coreczce dac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasienkakrakow napisał(a):
ja jesli chodzi o imiona to mam tak: przez ponad 5 lat do tej pory opikoealam sie dzieciaczkami , pracowalam jako niania, i mialam doczynienia z wieloma dziecmi, i te ktoremi zaszly za skore , to ich imiona mi sie nie podobaja 🙂 np (moze kogos obraze) najgorsze imie- Franio!!!!!!!! za to opiekowalamsiedziewczynkami blizniaczkami , kochane sa, jedna ma na imie Martyna, i zastanawiamsie co by mojej ewentualnie coreczce dac 🙂


hehe ale rzeczywiscie tak jest 🙂 Ja obecnie pracuje w przedszkolu i też przypisuje sie imiona do dzieci, mam Martynkę, ale jest strasznie niegrzeczna hehe, ale to nie znaczy ze wszystkie takie są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
ja jesli chodzi o imiona to mam tak: przez ponad 5 lat do tej pory opikoealam sie dzieciaczkami , pracowalam jako niania, i mialam doczynienia z wieloma dziecmi, i te ktoremi zaszly za skore , to ich imiona mi sie nie podobaja 🙂 np (moze kogos obraze) najgorsze imie- Franio!!!!!!!! za to opiekowalamsiedziewczynkami blizniaczkami , kochane sa, jedna ma na imie Martyna, i zastanawiamsie co by mojej ewentualnie coreczce dac 🙂


No właśnie imiona zawsze nam z kimś sie kojarzą.Uciekam do łóżeczka Do jutra kobietki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
kasienkakrakow napisał(a):
to gratulacje, fajnie, a co za dzieciatko juz masz? chlopca czy dziwczynke? mi sie marzy dzieewczynka 🙂


Ja mam chłopczyka i jest nadopiekunczy nie pozwala mi pic coca coli ani jesc chipsów bo ciągle mówi mamo dzidziuś ty nie możesz to mu zaszkodzi.Syn ma na imię Kubuś a jak teraz będzie dziewczynka to chciałabum jej dac na imię Marcelinka ale do końca jeszcze nie jestem zdecydowana.A wy jakie macie imiona dla swoich pociech wybrane czy nie?

Moja coreczka jest identyczna 😁cieszy sie niesamowicie na rodzenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam wybrane imiona chociaż wydaje mi się, że jeszcze to się zmieni. Nie wiem dlaczego ale takie mam przeczucie. 🙂 Jak będzie chłopiec to Wojtuś a jak dziewczynka to Maja. Ja z kolei nie miałam problemu z chłopcem tylko z dziewczynką. Nie mogliśmy dojść do porozumienia. W końcu padło na Maję ale nie wiem czy na pewno takie imię będzie.

Życzę przespanej i dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...