Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Laseczki , znowu mnie nie było kilkanaście godzin i mam mega zaległości w czytaniu ... jesteście kochane bardzo aktywne ...ale to fajnie
Mam pytanko dziewczyn z Zielonej Góry czy wiedzą gdzie się wybrac na USG 4 D ???
Bo ja mam straszna ochotę raz się wybrac , by zobaczyc jak dzidzia się rozwija i jak podskakuje , tymbardziej że teraz jeszcze widzac dziecię w całości ....
No i oczywiście miec pamiątkę w postacie filmiku... 🙂

Karolinka ,wiem ,ze dr.Laber ma sprzet ,ale chyba 3d jednak dokladnie gdzie przyjmuje musisz poszukac w necie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

malstep napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej cholerka wychodzi na to ze schudlam ze 2 kg.. 😞dziwnie....Przyslali mi koszule ncne do karmienia i na ciaze-wielkkieeee ,rozm L(ale spore 🙂))a i przyszly do mnie spodenki ciazowe ,material ze stretchem ,z panelem ciazowym ,wszytymi gumkami do regulacji,przede wszystkim w udach nie sa taaaakie ogromne jak te co ostatnio zakupilam na Allegro ,tamte to masakra (na jakas mega babke min 80kg tak mysle)...
Te sa super ,jestem bardzo zadowolona 🙂))W sumie ostatnia para i cena min nie zostala osiagnieta ,wiec "na slowo"sie dogadalysmy po zakonczonej aukcji.
mysle ze teraz tylko w ciazowych ciuchach bede smigac 🙂Do tej pory jedynie leginsy

ja na szczęście kupować ciuchów ciążowych nie musiałam,wszystko dostałam od siostry rodzonej i ciotecznej,tak więc na każdy okres ciąży mi starczy 🙂 🙂 🙂

No super;D
Ja mam tylko brata poltora roku starszy ,i poki co nie bardzo z tym rozmnazaniem sie u niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
,i lubie od zawsze leginsy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


grrrr 😜 leginsy leginsy.. 😉 TYŁEK W NICH SIĘ TRZĘSIE I TYLE! 😁 😁
jeszcze swoich ciązowych nie ubrałam, czekam na cieplejsze dni 🙂

wirujacy tylek a co!!!seksi 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina tak rodzona siostra nie przyjedzie.Bo podobno dużo pracy ma. Z nieodzywaniem się do niej to nie ma problemu, do mnie i tak nie dzwoni, jedynie do mamy. Bardziej głupio mi przed Moim bo on to teraz mysli ze moja siostra ma go w d..Chrzestną na pewno nie zostanie 😜
Ciuchow ciazowych nie bede kupowac zostały gdzies w szfce po siostrze przynajmniej taki pozytek 🙃 Zresztą narazie we wszystko wchodzę, no moze pare bluzek krotszych odrzucilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki ! U mnie w Bydgoszczy piękna pogoda, aż chce się żyć 🙂 w końcu zakupilam sobie dresik bo powoli rosnę i moje wszystkie spodnie sa mi za ciasne :P najważniejsze zeby było wygodnie i nie uciskało w brzuszek. Po tym pobycie w szpitalu nie moge się doczekać wizyty u gin zeby stwierdził że nadal jest wszystko dobrze ! caly czas sie martwie, jeszcze w dodatku tak czasami dziwnie zaboli jak sie kawalek przejde lub dłużej postoje... no ale jestem dobrej myśli 🙂 musze leżeć ile się da ... POZDRAWIAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Dzisiaj tak bardzo porannie 🙃 Kupiłam wczoraj oliwkę,fajna skóra jest po jej zastosowaniu..brzuszek mam bez żadnej skazy więc mam nadzieje że tak pozostanie,jedynie na lewej piersi kilka różowych niteczek,zobaczymy jak się sprawdzi 🙂 Ogarnę szybko dom i lecę na zakupy,zachciało mi się gołąbków 🙃 O 10 wizyta u fryzjera,w końcu zrobię sobie pasemeczka bo już mam straszne odrosty,a potem szybko do domu-czekam na paczkę,zamówiłam sobie buciki i spodnie 🤪 Miłego dzionka-HEJ MAMY !!! 😘 😁 🙂 🙂

jaka oliwke masz.?

zwykła bambino z witamina F.

włoski ufarbowane,od razu lepiej..paczki jeszcze mi nie przywieźli. biore sie za gołębie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Malwina tak rodzona siostra nie przyjedzie.Bo podobno dużo pracy ma. Z nieodzywaniem się do niej to nie ma problemu, do mnie i tak nie dzwoni, jedynie do mamy. Bardziej głupio mi przed Moim bo on to teraz mysli ze moja siostra ma go w d..Chrzestną na pewno nie zostanie 😜

ach nie rozumiem czasem zachowania niektórych. Gryzloby mnie sumienie na miejscu Twojej siostry gdybym nie przyjechała w tak ważnym dniu.Ale Rozumiem że są rózne relacje między rodzeństwem,ja mam siostre 7 lat starszą ,a brata 12 lat starszego i rozumiemy się świetnie choć brat mieszka w Paryżu ,a wyjechał jak maiałam 6 lat.Mam tylko ich i rodziców 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki,jesli kupilyscie sobie fajne spodnie,albo sukienke,czy spodniczke ciazowa to moze podzielcie sie uwagami,spostrzerzeniami i linkiem(jesli to mozliwe)..Ja jestem na etapie jednych spodni ciazowych(pierwsze okazaly sie klapa totalna),a jak macie cos sprawdzonego,godnego polecenia pamietajcie o innych wrzesniowkach,ktore nie maja co na siebie wlozyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
,i lubie od zawsze leginsy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


grrrr 😜 leginsy leginsy.. 😉 TYŁEK W NICH SIĘ TRZĘSIE I TYLE! 😁 😁
jeszcze swoich ciązowych nie ubrałam, czekam na cieplejsze dni 🙂

wirujacy tylek a co!!!seksi 😁 😁 😁 🙃


Hm....zależy jaki duży masz tyłek ja mam akurat tyłeczek niczego sobie jak to mówi mój mąż 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
izarybka napisał(a):
Malwina tak rodzona siostra nie przyjedzie.Bo podobno dużo pracy ma. Z nieodzywaniem się do niej to nie ma problemu, do mnie i tak nie dzwoni, jedynie do mamy. Bardziej głupio mi przed Moim bo on to teraz mysli ze moja siostra ma go w d..Chrzestną na pewno nie zostanie 😜

ach nie rozumiem czasem zachowania niektórych. Gryzloby mnie sumienie na miejscu Twojej siostry gdybym nie przyjechała w tak ważnym dniu.Ale Rozumiem że są rózne relacje między rodzeństwem,ja mam siostre 7 lat starszą ,a brata 12 lat starszego i rozumiemy się świetnie choć brat mieszka w Paryżu ,a wyjechał jak maiałam 6 lat.Mam tylko ich i rodziców 🙂 🙂 🙂

Racja...ja z moim bratem odkad pamietam darlismy koty i bywalo roznie 😉Ale kiedy trzeba bylo ,to sztame trzymalismy 🙂Teraz kiedy kazde poszlo w swoja strone, to na dzien dzisiejszy moze rzadko sie widzimy ale jedno za drugim jest strasznie,wiem ,ze moge na nim polegac,a on na mnie 😉
Uwazam ,ze rodzicow kiedys zabraknie(taka kolej rzeczy)a rodzenstwo to osoby,ktore powinny sie trzymac razem,wspierac i byc kiedy ich potrzeba ,a smutne to,ze w tak waznym dniu jak slub nie mozesz Izo liczyc na siostre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
,i lubie od zawsze leginsy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


grrrr 😜 leginsy leginsy.. 😉 TYŁEK W NICH SIĘ TRZĘSIE I TYLE! 😁 😁
jeszcze swoich ciązowych nie ubrałam, czekam na cieplejsze dni 🙂

wirujacy tylek a co!!!seksi 😁 😁 😁 🙃


Hm....zależy jaki duży masz tyłek ja mam akurat tyłeczek niczego sobie jak to mówi mój mąż 🙃

Dupsztylek musi byc 🙂 Nie ma nic gorszego jak płaskodupie 😁 😁 😁":z przodu plecy,z tylu plecy Pan Bog stworzyl dla checy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
ja Asiulka polecam Ci sklep z ciążowymi ubrankami w zielonej ten na wrocławskiej , przed kupiecką , maja tam super ubranka ,i jakościowo fajne , ostatnio kupiłam tam dzinsy rurki , super bo nic nie gniecie i sa wygodne naprawde fajniutkie

a w ktorym miejscu?Jak jest Focus ,to w ktora str dokladnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ciuchów to ja wczoraj odebrałam przesyłkę z ciążowymi leginsami i uśmiałam sie jak je zobaczyłam bo są komiczne z tą częścią na brzuch 😉 ale muszę przyznać ze są baaaardzo wygodne.
Kupiłam je do chodzenia po domu- a raczej leżenia a że nie mam w domu lustra w którym mogłabym zobaczyć coś więcej niż twarz to chyba zdecyduję się na założenie ich 😉 Mogę sobie tylko wyobrazić jak wygląda w nich mój niemal 74 kg tyłek... No ale teraz stawiam na wygodę a mąż mówi, ze dobrze wyglądam- kłamca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Co do ciuchów to ja wczoraj odebrałam przesyłkę z ciążowymi leginsami i uśmiałam sie jak je zobaczyłam bo są komiczne z tą częścią na brzuch 😉 ale muszę przyznać ze są baaaardzo wygodne.
Kupiłam je do chodzenia po domu- a raczej leżenia a że nie mam w domu lustra w którym mogłabym zobaczyć coś więcej niż twarz to chyba zdecyduję się na założenie ich 😉 Mogę sobie tylko wyobrazić jak wygląda w nich mój niemal 74 kg tyłek... No ale teraz stawiam na wygodę a mąż mówi, ze dobrze wyglądam- kłamca 🙂

Aj nie przesadzaj 😉A wysoka pewnie jestes dziewczyna ?Ja tez nie mialam przekonania do ciazowek ale juz wiem ,ze te spodnie beda moimi ulubionymi ,jak je zmierzylam ,scisnelam gumkami wewn.niemal maksymalnie poczulam sie bardzo komfortowo,naprawde,a jesli chodzi o leginsy to chyba nie zamierasz nosic ich do krotkiej bluzki,przeciez te czesc komiczna zakryje tunika 🙂 😁 😜
A jak materialek?fajny?i wrzuc Aniu(zapamietalam 😉) linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
dokładnie to jest jak zjedziesz z wrocławskiej (na przeciwko Focusa ), w prawo jakbyś chciała dojechac do kupieckej ,
sklep jest po lewej stronie na przeciwko parku palmiarni

aaaaa...cos kojarze ..przy ulicy taki po schodkach chyba tak?
Mowisz ,ze fajne ciuszki?no jak bede w Zielonej to zajde tam napewno 1kwietnia mam wizyte,a i bede po wyplacie 🤪No a jak cenowo tam?Nie padne na zawal????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂 Dwa dni mnie nie było i aż 40 stron:O
Ale taka pogoda jest , że aż grzech w domku siedzieć więc chodzę na spacerki 😁
Zaczęłam na basenik chodzić 🙂
Świetna sprawa tak sobie popływać 😁 Uwielbiam to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Hejka mamuśki! Jestem Mariola, termin na 7 września 😁

Hej Mariolka 🙂
Fajnie ze jestes 🙂Witaj w klubie wrzesniowych brzuchatek 🙂
Jak samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie juz w nic nie mieszczę 😞(((( nawet te największe co odkopałam w szafie. Licytowałam ostatnio na allegro sukienki ale w ostatniej minucie ktoś mnie przebił, a w sklepach tak drogo, masakra 😞(((( Kupiłam na allegro legginsy, staniki do karmienia (juz z myślą o szpitalu), pidżamki, majtki połogowe, wkładki laktacyjne, podpaski połogowe, podkłady jednorazowe. Nad dzidzią jeszcze się wstrzymuję bo nie znam płci, nie wiem co dostanę od bratowej bo ma podobno mnóstwo dla mnie rzeczy dla dzidzi a jak przyjdzie co do czego to pewnie nic nie dostanę:/ Brzuchol mam malusieńki w porównaniu do Was dziewczyny, jak to koleżanka w pracy dziś stwierdziła, że gdyby nie wiedziała że oczekuję to by powiedziała że wzdęta jestem 🙂 Po ostatnim tygodniu jakiegoś choróbska straciłam ponad 2 kg:/ ale już pomalutku nadrabiam, jak na chwilę obecną 63 kg przy wzroście 176. Ale pięknie dziś na dworzu, sloneczko świeci, ciepełko, w końcu WIOSNA 🙂))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcz89 napisał(a):
Witam Dziewczynki 🙂 Dwa dni mnie nie było i aż 40 stron:O
Ale taka pogoda jest , że aż grzech w domku siedzieć więc chodzę na spacerki 😁
Zaczęłam na basenik chodzić 🙂
Świetna sprawa tak sobie popływać 😁 Uwielbiam to 😁

No Marta ,aktywna mamusia z Ciebie 🙂
Ja daruje sobie baseniki i bez tego mnie dopada jakies zapalenie w" tamtych stronach"...Lekarka pocieszyla mnie ,ze "grzybek"lubi ciaze (kwasny odczyn,czy cos) i niestety chetnie wraca...Poki co pogonilam go ale niewiadomo kiedy znowu zaatakuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...