Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Moje samopoczucie ma się dobrze 🙂 od początku ciąży nie miałam dolegliwości 🙂 brzuszek maleńki, przytyłam tylko 0,5 kg więc tak naprawdę jeszcze nie czuję tego maleństwa. Chciałabym już mieć ładnie zaokrąglony 🙂

Mariolka uwierz,ze jeszcze sie nadzwigasz brzusia ,oj bedzie spory 🙂To sa Twoje ostatnie podrygi malego brzunia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Moje samopoczucie ma się dobrze 🙂 od początku ciąży nie miałam dolegliwości 🙂 brzuszek maleńki, przytyłam tylko 0,5 kg więc tak naprawdę jeszcze nie czuję tego maleństwa. Chciałabym już mieć ładnie zaokrąglony 🙂



Zazdroszczę braku dolegliwości, mnie strasznie męczyło, na szczęscie teraz jest spokój 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Jedynie co to piersiątka urosły o 2 rozmiary - z B na D 🙂 mogłoby to już się za bardzo nie zmieniać...

hahahaha ,no fakt to to pierwsze sie rozrasta,pecznieje 🙂Chlop zadowolony pewnie ,no bo z B na D -wielka roznica ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no praca zaliczeniowa napisana 🙂 teraz idę na zakupy zeby obiad w koncu zrobić 🙂 nie wiem co ze mną jest ale od miesiąca nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień hehe 🙂


ja na allegro nic nie kupuje bo muszę widzieć jak rzeczy wyglądają i jak na mnie leżą no i oczywiście czy mi się w nich wygodnie chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ubran ciazowych to ja polecam sklepy z uzywana odzieza.
mam 6 par spodni, 4 sukienki i mnostwo bluzek za 3 zl, nic nie musze kupowac nowego, nie ma sensu.

staram sie nie myslec zle i chyba nie pobiegne jutro do lekarza tylko poczekam tydzien do planowanej wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Jedynie co to piersiątka urosły o 2 rozmiary - z B na D 🙂 mogłoby to już się za bardzo nie zmieniać...


Ja wczoraj też sie cieszyłam większym rozmiarem aż mój się śmiał, też bym chciała żeby takie pozostały, teraz są takie w sam raz na " Piątkę " jak to mówi mój- czyli takie na pięc palców, mieszczą się w jego dłoni;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak taki po schodkach ... no ceny jak włsciwie normalne ubranka ... za moje dzinsy zapłaciłam 139 zł, czyli tyle co za normalne spodnie ... podobały mi się tam leginsy ale nie takie bawełniane tylko takie jak teraz sa modne trochę cieplejsze i one sa na zamek i z guzikem , to tam była wersja ciążowa , wroce po nie napewno cena 129 zł.
Spodniczki ciążowe dzinsowe ... bluzki , sukienki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem co ze mną jest ale od miesiąca nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień hehe 🙂

ja też tak miałam dłuuugi czas 🙂 Z tego co czytałam w necie przechodzi do końca 3 miesiąca 🙂
Mnie przeszło dopiero tydzień temu 🙂 Bo tak to też miałam ochotę tylko leżeć:d
A teraz nowa energia we mnie wstąpiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężuś rzeczywiście szczęśliwy widoczną zmianą 😁 ja jeszcze nic nie mam kupionego 🤢 aż się boję a niestety nikt mnie nie obdaruje po swoim dzieciaczku... czekam aż się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka i ruszam na pierwsze zakupy 🙂 jedynie co to oglądałam wózki 🙂 jak narazie wygrywa x-lander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob


też myslałam o kołysce ale ja jestem taka niezdecydowana, że nawet innym doradzić już nie potrafię 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
co do ubran ciazowych to ja polecam sklepy z uzywana odzieza.
mam 6 par spodni, 4 sukienki i mnostwo bluzek za 3 zl, nic nie musze kupowac nowego, nie ma sensu.

staram sie nie myslec zle i chyba nie pobiegne jutro do lekarza tylko poczekam tydzien do planowanej wizyty

No wkoncu cos rozsadnego slysze 🙂Wiesz,ze przez Ciebie Kochaniutka to ja zaczelam sie martwic,Boze niekiedy mnie najdzie mysl,o tym co pisalas...straszne to ale taki dramat uwazam 2razy nie dotyka tej samej osoby 🙂Takze zla passe masz juz za soba 😘uwierz w to i mysl pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob

Bardzo ladna,jednak nie za praktyczna mysle ,krotko posluzy ...u mnie nie za wielkie mieszkanko ,wiec odpada 🙂Straram sie wygospodarowac jak najwiecej wolnej przestrzeni
Chyba że sie przeniose do Malwinki i bedziemy placic kredyt 😁 hahaha razem latwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob


W zeszły weekend oglądałam wózek polskiego producenta Jazz czy jakoś tak, 3w1, Pani demonstrowała nam że godolę od wózka można wykorzystac jako kołyskę w domu, bo ma jkieś płaozy czy coś w tym rodzaju, faktycznie bujała sie jak kołyska, więc może poszykac takiego wózka co gondolę się podwójnie wykorzysta niż kupować dodatkowo kołyskę ona i tak wygląda jak gondola wg mnie. Cena nie jest jakaś wygórowana, więc można sie skusić, marzyła mi się kiedyś kołyska, tylko to na zaledwie kilka miesięcy bo dziecko szybko rośnie i sie nie mieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob


też myslałam o kołysce ale ja jestem taka niezdecydowana, że nawet innym doradzić już nie potrafię 😮

hahahha Ania ,ja to komus doradzic pierwsza ,ale sobie ..juz gorzej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja niestety też niczego nie dostane od nikogo i sama wszystko muszę kupic...
I dla dzidzi i dla siebie ...
Co do kołyski , no moja siostra 5 lat temu miała kołyskę no i ok była zadowolona , ja jakoś nie planuję , strasznie mi się podobaja dzidziusie w klasycznych łóżeczkach , tymbardziej że teraz sa takie cudowne pościelki i ta cała reszta , jak poszłam do sklepu z takimi rzeczami to już miałam ochote robic zakupy ,
Ale też jeszcze nie wiadomo czy to będzie chłopak czy dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob


W zeszły weekend oglądałam wózek polskiego producenta Jazz czy jakoś tak, 3w1, Pani demonstrowała nam że godolę od wózka można wykorzystac jako kołyskę w domu, bo ma jkieś płaozy czy coś w tym rodzaju, faktycznie bujała sie jak kołyska, więc może poszykac takiego wózka co gondolę się podwójnie wykorzysta niż kupować dodatkowo kołyskę ona i tak wygląda jak gondola wg mnie. Cena nie jest jakaś wygórowana, więc można sie skusić, marzyła mi się kiedyś kołyska, tylko to na zaledwie kilka miesięcy bo dziecko szybko rośnie i sie nie mieści.

Slyszalam wlasnie o wozkach z funkcja kolyski i sie zastanawialam przez moment jak to jest??Ale ze mnie kolyska nie interesuje,tak wiec moje "zastanawianie sie"trwalo krotko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...