Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anczess
Moje leginsy są kryjące ale raczej zamówiłam za duży rozmiar więc moja opinia może nie być dla Ciebie decydująca. To moje 1 w życiu leginsy więc nie mam porównania i nie wiem czy są dobrej jakości. Są bardzo miłe dla ciałka, nie upijają i dla mnie są OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to chyba jednak się zdecyduje tym bardziej, że nie mają zbyt wygórowanej ceny 🙂

aha i jeszcze jedno 🙂
Wczoraj ten mój wsłuchiwał się w mój brzuszek i stwierdził, że słyszał jakby dzidziuś rączką, nóżką albo całym sobą ocierał o coś twardego. Potem stwierdził, że może to moje jelita ale wydaje mu się, że usłyszał puk 🙂 szkoda tylko, że ja tego nie słyszę ani nie czuję, ani nic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kosmetykow dla dzieci to moja chrzesnica miała uczulenie na ta serie lawendowa do spania reszta była ok.
ja dziewczynki nie bede zagladac czesto do was moj coś zaczyna się kłocić o wszytko teraz mu nie pasi ze za duzo na necie siedze wogóle wie ze kasa mi się skończyla do 15tego a on o wszytko marudzi bo teraz nie ma obowiazku...nie wiem czy się nie wyprowadze do mamy na ten miesiac do slubu zobaczy jak fajnie.Kłoci się o wszystko. Nie wiem 😞 Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też mnie wyzywa za neta ale wtedy ja go też wyzywam za to, że on mnie wyzywa 🙂 nie wiem czy to dobry pomysł z tą wyprowadzką. Jak raz się pokłóciliśmy to na cały dzień sobie wyszłam bez słowa a jak wieczorem wróciłam to mnie przepraszał. Powiedziałam mu, że chce wrócić do rodziców a on na to, że nie mogę mu tego zrobić i obiecał, że już nie będzie 🙂

Myślę więc, że lepiej byłoby z nim porozmawiać 🙂

Moja taktyka na mego chłopa: jak on mnie wyzywa za coś co robię od razu go atakuje ż on tak samo robi albo jeszcze gorzej 🙂

Głowa do góry. Wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Ja właśnie wróciłam od pediatry z moim synkiem i biedaczek chorusiany ma anginę 😞No to posiedzi z mamuśką w domu bo do przedszkola ani rusz.Ja uciekam do pracy pa.pa.

Moja Żabcia tez chora ,a ja razem z nia...czoraj dzwonila Pani z zerowki z inf.,ze
Kami ma podgoraczkowy stan,odebralam ja,nie wydawala sie wg.mnie jakas wielce chora,ale juz wieczorem i w nocy pojawila sie gorączka,teraz tez ma.. 😞Jakichs specjalnych objawow nie ma tylko temp.,ogolnie zle samopoczucie ,ja podobnie (jednak nigdy nie mam gorączki,a oslabienie -to chyba jest gorsze 😠
Poczekam do jutra i jak nie przejdzie bede zmuszona sie wybrac z nia do doktorka .
Ostatnio przechwalilam ,ze nie choruje mi cos...i prosze,mimo ,ze bierze dawke uodparniajaca (lekarz zapisal kuracje solidną),do tego tran i witaminki codziennie i dooopa zimna .
Takze obie jestesmy chore w jednym wyrku 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Witajcie! Powiedzcie jak to jest z tymi ubrankami? Jak je kupować- tzn. jaki rozmiar? Przecież nie wiadomo jak "długie" dziecko się urodzi. Może to głupie pytanie, ale jestem zielona w tych sprawach ☺️


polecam głównie kupiwac od 62. Miałam kilka ubranek na 56, ale ponosilismy je z tydzień. A te 62 zawsze można rękawek podwinac i na dłużej starczy 🙂

ps. walcze z potwornym bólem głowy, takze wybaczcie ale nie mam siły na pisanie 😞

Kasiu Witam w klubie,ze mnie taki zdechlak dzis,kicham i prycham ,a bol glowy niesamowity 🤢
A co do ciuszkow,zgadzam sie z Kasia 62 bedzie najpraktyczniej kupowac,ja rozm.56 jak od kogos dostalam to tez kilka szt. mialam 🙂To jest na krotko,dla malutkich kruszynek,wczesniakow...Jednak,wg.mnie lepiej podwinac rekawki ,nogawki,troche luzu dzidzi nie poszkodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu taka mała sprawdzona przeze mnie miesiąc temu rada na katarek dla ciebie, czosnek ubić i zawinąć w gaze, włożyć do dziurek w nosie i wytrzymac 5 min,chociaz strasznie szczypie;/
ale mnie przeszedl na drugi dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Dziewczyny tak się zastanawiam nad czymś ... moze któraś z Was będzie wiedziała...
Jutro idę na usg serca (mojego serca 🙂 ) i tak się zastanawiam czy przy okazji tą samą głowicą co będą mi robili usg da się zajrzeć do mojego maluszka.
Nie chce jakiś szczegółów tylko sprawdzić czy maluszek się rusza - żyje.
Myślicie ze to możliwe żeby tym sam sprzętem zbadać 2 takie różne "rzeczy" ?
Ja się zupełnie w tym nie orientuje... :/


w 30 tc miałam robione usg nerek bo miałam w nich zastój moczu, to od razu z nerek lekarz chwile pojeździł po brzuszku i pokazal serduszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
hej, witam wszystkie mamy, mam pytanko , jestem w 14 tyg ciazy, moja cera to zle znosi, mam tradzik jak w wieku nastu lat, macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie sie go?


radzę zmienic kosmetyki na te przeznaczone do skóry z problemami i trądzikiem ( zawierają kwas salicylowy) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kasienkakrakow napisał(a):
hej, witam wszystkie mamy, mam pytanko , jestem w 14 tyg ciazy, moja cera to zle znosi, mam tradzik jak w wieku nastu lat, macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie sie go?


radzę zmienic kosmetyki na te przeznaczone do skóry z problemami i trądzikiem ( zawierają kwas salicylowy) 🙂


Ja też mam ten problem;/ ale to nasze kochane hormony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej dziewczyny od wczoraj dokucza mi ból po lewej stronie w plecach. Czuję tak jakby to była lewa nerka. Ból pojawia się gdy zbyt długo leżę na plecach a gdy siadam to po jakimś czasie mija. Macie może poobne objawy?


Nio czasem nawet mam po prawej i po lewej, ale podobno tak jest czasem, wtedy proszę mężusia o masażyk i zaraz przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
Asiu taka mała sprawdzona przeze mnie miesiąc temu rada na katarek dla ciebie, czosnek ubić i zawinąć w gaze, włożyć do dziurek w nosie i wytrzymac 5 min,chociaz strasznie szczypie;/
ale mnie przeszedl na drugi dzień 🙂

Dziekuje ,moze sprobuje jak sie przelamie 😉
Ilusia a ile Ty masz latek ,ze tak spytam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ilusia13 napisał(a):
Asiu taka mała sprawdzona przeze mnie miesiąc temu rada na katarek dla ciebie, czosnek ubić i zawinąć w gaze, włożyć do dziurek w nosie i wytrzymac 5 min,chociaz strasznie szczypie;/
ale mnie przeszedl na drugi dzień 🙂

Dziekuje ,moze sprobuje jak sie przelamie 😉
Ilusia a ile Ty masz latek ,ze tak spytam?


30 latek sobie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
co do kosmetykow dla dzieci to moja chrzesnica miała uczulenie na ta serie lawendowa do spania reszta była ok.
ja dziewczynki nie bede zagladac czesto do was moj coś zaczyna się kłocić o wszytko teraz mu nie pasi ze za duzo na necie siedze wogóle wie ze kasa mi się skończyla do 15tego a on o wszytko marudzi bo teraz nie ma obowiazku...nie wiem czy się nie wyprowadze do mamy na ten miesiac do slubu zobaczy jak fajnie.Kłoci się o wszystko. Nie wiem 😞 Buziaki 😘

az te chlopy ,czasem poruszą do żywego,a moj jak jest czasem nerwowy,to mowi,ze on tez jest przeciez ze mna w ciazy i ma zmienne nastroje 😁potem sie smiejemy z siebie,ale swoja droga chyba cos w tym jest .... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ilusia13 napisał(a):
Asiu taka mała sprawdzona przeze mnie miesiąc temu rada na katarek dla ciebie, czosnek ubić i zawinąć w gaze, włożyć do dziurek w nosie i wytrzymac 5 min,chociaz strasznie szczypie;/
ale mnie przeszedl na drugi dzień 🙂

Dziekuje ,moze sprobuje jak sie przelamie 😉
Ilusia a ile Ty masz latek ,ze tak spytam?


30 latek sobie mam 🙂

hi hi sugerowalam sie nickiem heh i myslalam ze 13 😮w tych czasach to nie dziwota 🤢
hahahaha ,zreszta Twoj awatar jest bardzo malutki a wyglądasz z dala jak dziewuszka 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ilusia13 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ilusia13 napisał(a):
Asiu taka mała sprawdzona przeze mnie miesiąc temu rada na katarek dla ciebie, czosnek ubić i zawinąć w gaze, włożyć do dziurek w nosie i wytrzymac 5 min,chociaz strasznie szczypie;/
ale mnie przeszedl na drugi dzień 🙂

Dziekuje ,moze sprobuje jak sie przelamie 😉
Ilusia a ile Ty masz latek ,ze tak spytam?


30 latek sobie mam 🙂

hi hi sugerowalam sie nickiem heh i myslalam ze 13 😮w tych czasach to nie dziwota 🤢
hahahaha ,zreszta Twoj awatar jest bardzo malutki a wyglądasz z dala jak dziewuszka 🙂 😜[/quote

hi hi nio 3 rzeczywiście mam tylko z przodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeejjjuuuuu od rana do tej godziny nie miałam prądu,z nudów pojechałam na małe zakupy..nabyłam maseczke do włosów i szampon że tak powiem dla blondynek aby pasemka mi nie żółkły co prawda nigdy nie miałam z tym problemu ale po tym szamponie ponoć ładna platynka wychodzi 🙂 no i doczekałam sie mojej paczki,buty i spodnie ciążowe,świetne rureczki 🙃 a potem siadłam i zaczęłam z nudów malować 🙂 jakieś wrocławianki tu są,lub z okolic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...