Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... ale dziś dzonek byl cudowny , słoneczny aż miło było na dworku posiedziec ... Ja dziś byłam na żużlu wiec fajne było hee...
Byłam też na zakupach ciążowych i kupiłam sobie leginsiki , sukienusie dzinsową ... więc jestem zadowolona że hooo 😜
Co do pytania o poród to no naturalną drogą , boję się bardzo tego jak dam rade ...
Jeśli chodzi o lewatywe to ja jestem zwolenniczką takiego oczyszczania organizmu więc pewnie sama kilka dni przed porodem oczyszczę sobie tak organizm by pozniej tylko czopek glicerynowy zastosowac , bo lewatywa na porodówce to trochę nie ...

heh z Falubazem zawsze jest fajnie, 🙂stadion ,zapach żużlu i ta atmosfera 🤪ciesze sie ze juz wiosna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
Ja już jestem zapisana od 24 maja do szkoły rodzenia przyszpitalnej ...i też myslę ze to mi wiele da ... tzn nam hee mi i mojemu mężowi ...

No to 24maja-w moje imienki 😜
Zdawaj mi tu kochaniutka relacje,co jak,gdzie i za ile 🙂a na to usg4d tez sie zapialas juz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mamuśki:_) ja dzisiejszy dzien planuje spedzic w większości na dworze pogoda nijaka ale mam ochote spacerować... :_) wczoraj wybrałam sie na zakupy jak pisałam tylko po owoce i lody a jak zawsze nie mogłam sie oprzeć i kupiłam kolejne śpioszki dla mojego maleństwa.. rozkochuje sie w tych zakupach coraz bardziej.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,ale popisałyście wczoraj,dopiero nadrobiłam 🙂
Leer co do terminu to u Ciebie wszystko podobnie jak u mnie ,ja jestem w 18tc i 2dni,a termin mam na 1 września, Ty masz 3 dni później,a jesteś równo w 18tc,to chyba wszystko się zgadza 🙂 A z Usg już mi się termin zaczyna zbliżać,bo ostatnio wyszło na 26 sierpnia.Leer Mam jeszcze pytanie do Ciebie,bo jesteśmy w podobnym czasie ciąży, tylko szczerze 🙃czujesz już kopniaki i regularne ruchy?Bo ja ruchy jakieś zaczynam czuć,ale nie kopniaki tylko takie nie wiadomo co 😮 😮 to znaczy wiem że to dzidzia delikatnie się rusza,ale chciałabym poczuć kopa i regularnie,czułabym się bezpieczniej.Jak u Ciebie?
A dziewczyny.....Ja dziś od rana czuję kłucie w dole brzucha,z lewej strony,nie ból,ale kłucie,ale w miarę mocno to czuję.Jak myślicie,czy to więzadła,czy coś groźnego. też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
HEE Falubaz ... Asiulka wybierasz się w niedziele na mecz???

oj raczej nie ,ale chetnie bym poszla...moj po nocce bedzie spal,a potem robimy sobie grilla ,albo ognisko-cora tak chce ,a obiecalismy jej jakis czas temu...a Ty pewnie idziesz? 🙂hej hej Falubaz!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Dzieńdoberek....
Asiulka szkoła rodzenia to przyszpitalna czyli za darmo ... więc fajnie ... dodatkowo poznac można oddział i personel...
A na USG 4 D to rejestrowac się bede w poniedziałek bo doktorek ma urlop

o widzisz fajnie,myslalam,ze moze tez sie zapiszemy 🙂Bysmy sie spotkaly 🤪
A te 4d czym sie rozni od 3d?A u jakiego lekarza ,gdzie i za ile u nas jest,bo ja jeszcze nie dopytywalam a moze sie skusze 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Planowalismy dzisiaj grilla nad jeziorem ale przy tak mało rewelacyjnej pogodzie chyba na basen pojade 😉

Miłego weekendu ! 🙂

no,czy ja wiem?U nas cieplo,lecz,nie slonecznie,moim zdaniem na grilla kolo domu pogoda wystarczajaca ,grunt ze nie pada 🙂nie w takich warunkach sie przyrzadzalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):

A dziewczyny.....Ja dziś od rana czuję kłucie w dole brzucha,z lewej strony,nie ból,ale kłucie,ale w miarę mocno to czuję.Jak myślicie,czy to więzadła,czy coś groźnego. też tak macie?


Ja tak miałam. Nieważne czy leżałam, siedziałam czy stałam to mnie kuło z lewej strony. Miałam wrażenie jakby był to jajnik. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi a on przepisał mi luteinę. Już ją skończyłam brać a po bólu i kłuciu ani śladu. Czasami tylko wraca ale teraz jest o wiele mniejszy 🙂 pozdrawiam mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
malstep napisał(a):

A dziewczyny.....Ja dziś od rana czuję kłucie w dole brzucha,z lewej strony,nie ból,ale kłucie,ale w miarę mocno to czuję.Jak myślicie,czy to więzadła,czy coś groźnego. też tak macie?


Ja tak miałam. Nieważne czy leżałam, siedziałam czy stałam to mnie kuło z lewej strony. Miałam wrażenie jakby był to jajnik. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi a on przepisał mi luteinę. Już ją skończyłam brać a po bólu i kłuciu ani śladu. Czasami tylko wraca ale teraz jest o wiele mniejszy 🙂 pozdrawiam mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam 🙂

Nio ja tez tak mam niekiedy,czuje jakbym miala okres i mnie az mdli z bolu ,ale biore nospe,luteine i jest lepiej,duzo lepiej ale zdarza sie ze poboli czasami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hee nie ja nie idę Asiulka na Falubaz ale mój mąż idzie z moim ojcem ... ja zostane w domku i bedę kibicowac przed TV, troszke pozno ten mecz jest a nie chcem się przeziębic ....
Wiesz 4d wyczytałam że bardziej dokładne jesli chodzi o ruchy dziecka , co pozwala na pomiar i oglądanie dzidzi dokładniej niż na 3 D , ale obraz jest podobny , http://www.usg-centrum.pl/ to jest link na tą stronkę to doczytaj sobie dokładnie, ceny nie znam ale myślę że 200 zl to napewno ...
Jęśli chodzi o szkołę rodzenia to oto nr (68) 329-64-23 , ja jestem zapisana od 24 maja do grupy na godzinę 16.00,
Najlepiej dzwonic tak o po 12 godz.
Wiesz fajnie jak by nam udało się poznac ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
malstep napisał(a):

A dziewczyny.....Ja dziś od rana czuję kłucie w dole brzucha,z lewej strony,nie ból,ale kłucie,ale w miarę mocno to czuję.Jak myślicie,czy to więzadła,czy coś groźnego. też tak macie?


Ja tak miałam. Nieważne czy leżałam, siedziałam czy stałam to mnie kuło z lewej strony. Miałam wrażenie jakby był to jajnik. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi a on przepisał mi luteinę. Już ją skończyłam brać a po bólu i kłuciu ani śladu. Czasami tylko wraca ale teraz jest o wiele mniejszy 🙂 pozdrawiam mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam 🙂

kurcze ja wcześnie tego nie czułam,a luteinę biorę od samego początku,więc chyba ona nie pomoże.Ja też czuję w sumie to nie mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam dziś przygode kurcze poszłam na targ hee z mężem dzieki bogu , już wychodząc z domu czułam że dzidzia gdzieś mnie tak uciska że oddychac mi było ciężko ... i stojąc w kolejce ... oczywiście na stoisku z wedzonymi szyneczkami heee (mąż musi coś jeśc) poczułam że słabnę , masakra to była , odeszłam z kolejki, bo mąż został przysiadłam gdziekolwiek ale normalnie odpłynełam , pot mnie oblał straszne uczucie ...
Wiecie a ludzie zero reakcji na sytuację że ciężarna omdlała szok taka znieczulica miedzy ludzmi jest ,
dopiero po chwili poprosiłam jakiegos faceta aby męża mojego zawołał że siędzę za jakąś tam budką ledwo żywa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wstawilam fasolke po bretońsku (dwie paczki fasoli-bedzie spoooooro) 🤪
Mysle moze dam w sloiki to czego nie zjemy,gotujace wloze do sloikow ,szybko zakrece i postawie do gory dnem bedzie jak znalazl jak sie zachce ,albo nie bedzie chcialo z roznych przyczyn gotowac obiadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki
nie miałam neta 2 dni i jestem do tyłu 😞 ale widzę że o jedzonku rozmawiacie a to zawsze bardzo przyjemny temat 🙂 i pomyśleć że niedawno nie mogłam zajrzeć do lodówki bo odrazu cofka heheh. ja dziś zrobiłam domowe hamburgery bo miałąm mielone ale placki ziemniaczane też za mną chodzą.poczekam na męża może potrze ziemniaczki... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...