Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry

ja dzis od rana strasznie zmeczona jestem, leze i nie moge sie podniesc, wczoraj bylismy u kolego moj maz naprawial ssamochod a ja caly dzien grzalam sie na lezaku i nie wiem czy to nadmiar swiezego powietrza tak mnie dzis zmogl. ale nie moge sie podniesc nawett pisze na lezaca

milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂

w końcu udało mi się zwlec z łóżka. Jak się obudziłam byłam nie do życia. Jak się podnosiłam to mnie głowa bolała 🤢 🤢 zupełnie jakbym na kacu jakimś była czy coś 😮 no ale wykąpałam się i jest już znacznie lepiej 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i zaraz zmykam w ten piękny słoneczny dzień,jadę popatrzeć na mecz,jak mój mąż gra 🙂 🙂 🙂Może i Franek zostanie piłkarzem,tatuś się pewnie już o to postara. 😁 😁
Witam nowe mamusie i ich dzidziusie.
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi co do moich pytań,trochę mi rozjaśniłyście
Pozdrawiam wszystkie mamusie,zajrzę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
cześc Kochane

mnie klejny dzien głowa boli, w sumie już 5 doba, mierzyłam ciśnienie, jest ok ale pls przyśpieszony.

jutro mam wizyte u gina to zapytam co z tym zrobic, bo tak dalej nie chce życ, jestem wyjęta z życia 😞

Kasiu mnie tez tak glowa boli czesto ,bol cholerny,cisnienie dobre ...mowilam o tym lekarzowi -to powiedzial mi tyle,ze jestem w ciazy i to normalne ,dziwne by bylo gdyby nie bolala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy ze spacerku,pieknie sie zieleni ,wszystko spod ziemi wylazi 🤪
Mykamy zaraz na ogrodek ognisko sobie zrobimy,bo mamy ochote na kielbaske na patyku,a przede wszystkim ziemniaka z żaru 😜 🙂
Buziaki Kochane ,milego dalszego ciagu dnia i wieczorku 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześc Kochane

mnie klejny dzien głowa boli, w sumie już 5 doba, mierzyłam ciśnienie, jest ok ale pls przyśpieszony.

jutro mam wizyte u gina to zapytam co z tym zrobic, bo tak dalej nie chce życ, jestem wyjęta z życia 😞

Kasiu mnie tez tak glowa boli czesto ,bol cholerny,cisnienie dobre ...mowilam o tym lekarzowi -to powiedzial mi tyle,ze jestem w ciazy i to normalne ,dziwne by bylo gdyby nie bolala 😮


mnie nie boli i nie widze w tym nic dziwnego 😉


właśnie wróciłam z basenu,było rewelacyjnie,uciekam na grilla..miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześc Kochane

mnie klejny dzien głowa boli, w sumie już 5 doba, mierzyłam ciśnienie, jest ok ale pls przyśpieszony.

jutro mam wizyte u gina to zapytam co z tym zrobic, bo tak dalej nie chce życ, jestem wyjęta z życia 😞

Kasiu mnie tez tak glowa boli czesto ,bol cholerny,cisnienie dobre ...mowilam o tym lekarzowi -to powiedzial mi tyle,ze jestem w ciazy i to normalne ,dziwne by bylo gdyby nie bolala 😮


przed ciążą też miewałam bóle, ale teraz to masakra, taki tępy ból ze żyć się nie a. Chwilowo przestało. Niby paracetamol można wziąć, ale przeciez codziennie nie będe tabsów łykać ;/

dzis u nas strasznie duszko było, a teraz własnie mocno leje, moze o Was też deszczyk dojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski i dzidziuśki!!!Ja dzis spędziłąm super dzień z rodzinką byliśmy w kościółku na 12.00 potem obiadek zrobiłam a od 14.00 na podwórku bo u mnie pogoda dzis super ciepła poszlimy do lasku na spacerek a wieczorkiem grilek w ogródku pyszna kiełbaska + sałata zielona mniam!a teraz lody wcięłam.Dziewczyny zawsze lubiłą cebulę pieczoną w sałacie i wogóle a teraz w ciąży odrzuca mnie od tej cebuli bleee ma tak która z was??Miłego wieczorku idę sie poprzytulac z męzulkiem bo do pracy na nocke dzis idzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Czesc
Jastin jeśli chodzi o mnie to ja tez zero cebuli czosnku , nie mam ochoty , zresztą wszystko co ma ostro pikantny smak jest ble


Cześć 🙂 Mogę do Was dołączyć, bo też nie mogę patrzeć teraz na czosnek i cebulę bleeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...