Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

smerfetka napisał(a):
niestety nie wiem 😞 a bardzo bym chciała. Ostatnie USG miałam w 13 tc i wtedy nie było jeszcze widać. Mam nadzieję, że dowiem się na kolejnej wizycie 14 go kwietnia. Odliczam dni do wizyty.

witaj Aneto! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Blondi75 napisał(a):
Witajcie... zgadza się zdrówko dzidzi jest najważniejsze...ja do najszczuplejszych nie należę i z 66 kg jeszcze w styczniu teraz w 15 TC mam 70 kg. Staram się nie głodzić i jakoś łagodnie minęły mi 3 pierwsze miesiące. Teraz to kilogramy przede mną 😉

Blondi a ile masz wzrostu?


wzrost 167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niesamowite, ale czuje się naprawdę świetnie. Właściwie nie miałam żadnych przykrych dolegliwość ciążowych, poza bólem brzucha na samym początku, ale to podobno normalne. Dokuczały mi też bóle głowy, ale to znów moja normalna przypadłość i przed ciążą występowała częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Witajcie!
Blondi75 tyjemy bardzo podobnie ja startuje od 67,5kg(6TC) przy wzroście 171 a już mam 71kg i 17TC 😉 .Najważniejsze maleństwo kilogramami będziemy się przejmować jak szczęśliwie urodzimy 🙂


Zgadza się...ja mam takie właśnie plany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ja czekam do 20,to już bedzie poczatek 17 tyg wiec moze juz sie dowiem 🙂 a jak ogólnie z samopoczuciem? ja jeszcze niedawno cierpiałam na zaparcia pojadłam troche sliwek juz jest ok. czasem mi sie ciezko oddycha


A śliwki suszone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, wyglądasz Bosko!!!

Smerfetka witaj, witaj 🙂

Słuchajcie, idę się pomoczyć w ciepłej wodzie, może te moje stare kości przestaną trochę boleć, już nie wiem co mam robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blondi75 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja czekam do 20,to już bedzie poczatek 17 tyg wiec moze juz sie dowiem 🙂 a jak ogólnie z samopoczuciem? ja jeszcze niedawno cierpiałam na zaparcia pojadłam troche sliwek juz jest ok. czasem mi sie ciezko oddycha


A śliwki suszone?

tak,bardzo pomagają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Niesamowite, ale czuje się naprawdę świetnie. Właściwie nie miałam żadnych przykrych dolegliwość ciążowych, poza bólem brzucha na samym początku, ale to podobno normalne. Dokuczały mi też bóle głowy, ale to znów moja normalna przypadłość i przed ciążą występowała częściej.


Z moją córcią (teraz ma już 13 lat) strasznie przechodziłam 3 pierwsze miesiące a teraz jakoś przebrnęłam bez większych problemów...troszkę mdłości a zwłaszcza przy myciu naczyń hi hi hi strasznie przeszkadzał mi zapach płynu domycia jabłkowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Asia, wyglądasz Bosko!!!

Smerfetka witaj, witaj 🙂

Słuchajcie, idę się pomoczyć w ciepłej wodzie, może te moje stare kości przestaną trochę boleć, już nie wiem co mam robić 😞

Dziekuje ☺️
oj joj a masci jakies mozesz stosowac?wspolczuje Ci ,mysle ze ciepla kapiel rozgrzeje, ...moze Cie przewialo gdzies ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
na zaparcia najlepiej na czczo woda przegotowana z łyżką miodu i wyciśnięta cytryna i po problemie !
ja przez pierwsze 3 m-ce miałam okropne zaparcia ale na szczęście skutecznie je zwalczyłam 🙂
a nie słyszałam o tym,dobrze wiedzieć na przyszłość. do toalety sie nie tuliłam ale miałam mdłosci,potrafiłam litrami pic wode niegazowana. ale popcorn smazone mieso i zapach pizzy do tej pory mnie odpychaja 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wrześniówki 🙂

sporo naskrobałyście 🙂 ja wstałam o 8, o 10.20 wyszłam z Grzesiem na spacerek i niedawno wrócilismy 🙂

Asia, brzuszek rzeczywiście fajny 🙂 wszystkie brzuszki macie fajne, kazdy inny na swój sposób, wszystko zalezy od naszej budowy ciała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi osobiście pomogło dlatego polecam 🙂 teraz pije też dużo maślanki naturalnej między śniadaniem a obiadem i też jest rewelacyjna .... ja miałam już nawet syrop przepisany przez mojego gin bo wydawało się że nigdy się nie pozbędę zaparć .... bryyy a o mdłościach to nie chcę nawet słyszeć ;( bo dopiero niedawno ustały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliwki na zaparcia - świetna sprawa. Pomagają też jabłka i jogurty w diecie.
Jeśli chodzi o 'kontrolowanie' przybywających kilogramów to ja postanowiłam nie pilnować diety, ale troszkę się ruszać. Dwa razy w tygodniu chodzę na 'aktywne 9 m-cy' i raz w tygodniu na basem troszkę się popluskać. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A co do mycia okien pisałyście ... ja się chcę zabrac na dniach do tej roboty i dla czego nie powinnyśmy takiej pracy wykonywac ? chodzi o podniesione ręce????
przy ciązy zagrozonej nie mozna podnosic rak do góry poniewaz układ krazenia jest dodatkowo obciazony i mozna zemdlec,po drugie we wczesnej ciazy niby nie mozna bo moze sie odkleic lozysko slyszalam tez ze dziecko moze sie urodzic z zawinieta pepowina ale to chyba juz zabobon. tak czy siak,ja firan nie wieszam okien tez nie myje,jeszcze mi sie cos naderwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...