Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka ,no nie wierze 🙂 🤪 🤪 🤪
Mialam na poczatku ten sam termin cio Ty,mamy ten sam rocznik,mieszkamy w Zielonej a chlopow wylowilysmy ze Świnoujscia hahahhahahaaha!!!
A znasz moze z promenady Ireneusza Wage -spiewa i gra na promenadzie od lat ,albo Joanne Franczak -tez spiewa i gra z takim Zibim w ogrodkach na promenadzie 🙂
Ach jak mi teskno...w zeszlym roku bylismy tam 2 razy hehe na majowce ,a potem w sierpniu..
Pieknie tam jest ,wiatrak-moje ukochane miejsce na świecie .. 😎



Hee no to niezły zbieg okoliczności ... Tak wiem kto to jest Irek , nawet miał grac na naszym weselichu hee, a kto to jest dla Ciebie ...

Poznalam go wlasnie na Bermudach pare ladnyh lat temu,jego juz żone Marte tez 😉
Moja mama ,corcia tez i cala rodzina go zna hahaha
Fajny facet prawda ?Rozkreci nawet najgorszego sztywniaka 🙂
Chcialoby sie tam byc ...ach i och...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Malwinko,
Popatrzyliśmy z mężem i wg nas brode ma po Tobie 😉 Śliczny Franuś 🙂 Fajnie, ze Ci się udało załapać- cieszę się 🙂

hehehe ,to bardzo się cieszę że widzicie jakieś podobieństwo.Hmm...podobno synowie są podobni do matek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatka74 napisał(a):
Jaczewkiego na Kraśnickich rodziłam pierwszego to bylo 14 lat temu

No to pomocników przy dzieciaczku będziesz mieć. Ja słyszałam od kilku osób ze na jaczewskiego mogą nie przyjąć. Dwa zraził mnie ginekolog z polikliniki, mało nie ryczałam po 1 wizycie w ciązy. Trzy miałam tam masę praktyk i jakoś tak steretyp mi się wyrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Zocha napisał(a):
Malwinko,
Popatrzyliśmy z mężem i wg nas brode ma po Tobie 😉 Śliczny Franuś 🙂 Fajnie, ze Ci się udało załapać- cieszę się 🙂

hehehe ,to bardzo się cieszę że widzicie jakieś podobieństwo.Hmm...podobno synowie są podobni do matek 🙂 🙂


Hm...z tym podobieństwem do mamusiek to bym się kłóciła mój syn jest podobny do męża wszyscy tak mówią ale charakterek ma po mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatka74 napisał(a):
Tak,ale mężowi druga córa się marzy ,heh 😁

bo córusie są tatusia.
hihi wiem coś o tym ,ja zawsze byłam za tatą jakoś bardziej,on mnie zawsze bronił i we wszystko zawsze wierzył,choć niepotrzebnie czasem 😁 😁 😁 😁 a i podobna jestem z wyglądu bardzo do taty.A brat do mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatka74 napisał(a):
Widzicie kochane jak to jest,bo naza Kasia najmłodsza rozpieszczona i jak piszesz tatusiowa wszyscy jej muszą ustąpić bo tatuś tak powiedział 😁

wiem o czym piszesz,mnie tatuś też zawsze ustępował,do tej pory tak jest.heh...a jestem właśnie najmłodsza z rodzeństwa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...