Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc Koleżanki

U Zielonej pochmurno i wyglada jak by miało padac zaraz ...
Ja tez spałam kiepsko ... ale nad ranem miałam sen ... że nie wiem co myślec ... sniło mi się że już miałam dzidzie i się nią tak czule opiekowałam karmiłam i przewijałam i usypiałam, sen byl strasznie realny ...
Dziś ide do gina ... oczywiście już schizuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Koleżanki

U Zielonej pochmurno i wyglada jak by miało padac zaraz ...
Ja tez spałam kiepsko ... ale nad ranem miałam sen ... że nie wiem co myślec ... sniło mi się że już miałam dzidzie i się nią tak czule opiekowałam karmiłam i przewijałam i usypiałam, sen byl strasznie realny ...
Dziś ide do gina ... oczywiście już schizuje ...
Każda z nas schizuje przez wizytą. Ja idę dopiero 9 maja, a już się denerwuję 🙂 Czekamy na relację i wszystko na pewno jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

szukam prezentu na komunie mojej ukochanej bratanicy, niestety nie moge pojechac bo komunia w londynie i boje sie narazac dzidziusia

powiedzcie ktory wam sie bardziej podoba

http://allegro.pl/recznie-wykonany-album-komunijny-piekna-pamiatka-i1556513963.html

http://allegro.pl/komunia-swieta-ksiega-na-wpisy-ramka-na-zdjecie-i1545213115.html

ja chyba za tym pierwszym albumem, bo to na wpisy moze sie okazac ze nie ma sie kto wpisywac, na komuni beda tylko dziadkowie (leca wszyscy razem) i chrzestny z rodzina ktory tez mieszka w Anglii. nikt wiecej nie jedzie i boje sie ze lepiej album bo sobie zdjecia wklei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
przy okazji znalazlam cos takiego

http://allegro.pl/kalendarz-ciazowy-tydzien-po-tygodniu-i1552655358.html

podoba mi sie tylko nie wiem czy nie za pozno zaczac pisac , polowa za mna
Fajna pamiątka mogłaby być 🙂 Tylko faktycznie, możnaby od początku pisać, bo teraz to już prawie z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam wizytę wczoraj 🙂Pierwszy raz był ze mną przyszły tatuś.Ale sie cieszył nie spodziewał się że to takie fajne uczucie zobaczyć na usg maleństwo które wygląda jakby się drapało po nóżce 🙂Mówi że teraz rozumie dlaczego nie mogę się doczekać wizyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😁
W łodzi dzis świeci słonko od rana 🙂 🙂ale podobno ma się zmienić pogoda na gorszą 😞
Widziałam że pytała któras z was o ruchy dziecka,ja pierwsze ruchy (ale w tedy jeszcze nie iedziałam czy to to dokładnie) poczułam w 17tc,a kopniaki słabe poczułam w tamtym tygodniu czyli w 19tc,a teraz kochaniutkie czuje kopniaki już co raz mocniejsze,że nawet nie musze się wsłuchiwać i skupiać specjalnie żeby je poczuć.Teraz siedzę przed kompem i Franek kopie mnie srednio co jakieś 5 minut.Tak długo na nie wyczekiwałam ,a teraz jestem na siebie czasem zła że zaczynają być dla mnie normalne i juz tak nie skaczę z radości jak je poczuję 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wspominając zaręczyny...Mój oświadczył mi się ostatniej wigilii ze słowami że chce ze mną być do końca życia i chciałby mieć ze mną dzieci.Wszystko pięknie ale najlepsze jest to że nasza dzidzia została poczęta trzy dni później 🙂Hee...to się pośpieszyliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój to dwa lata temu w wakacje sie oświadczyl 🙂 a po ślubie odrazu dziecka nie chcial miec heh ale ja bardzo tego pragnelam i jestem w ciąży 🙂 heh w sumie nawet nie wiem kiedy zaszlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...