Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
He no rodzice pewnie by chcieli ale ja nie wiem czy dam tak radę , bo co w domu do w domu u siebie hee

masz racje,bo ja tam zawsze tez wole u siebie,swobodniej tak a zawsze przygotowuje swieta ,choc kazdy mi sie dziwil z rowiesnikow nieraz ,bo wiekszosc sie wbija do rodzicow...a ja lubie miec swoje ,cos zawiesc ze soba a ,wrocic z odwiedzin i miec swieta w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko jeku pierwsze wasze święta w tróję i bez męża 😞smutno ale cóz takie życie kto żyje tak od dłuższego czasu jest przyzwyczajony ale ja nie umiałabym tak no ale jak mus to mus.Mój mąż to górnik więc nie mamy takich rozłąk . 😉Ale za to inne problemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja juz nie mogę ! Szukam stroju kąpielowego jednoczęsciowego mąż chce mnie zabrac na majówkę do hotelu gołebiowskiego i nie mam stoju normalnie nigdzie nie ma a jak już jest to cena z kosmosu 200 zł nie dam za strój ciążowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=4.13.607.2.30.1.&pr=58285

kostium ciążowy


no ten jest fajny o taki to mi się podoba hm...chyba go sobie zamówie 🙂 chodz wolę przymierzyc ale cóż zaryzykuje.Dzieki Karolinka, 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
u mnie 15 tydzień ciąży. 18kwietnia mam wizyte u gina. juz sie niecierpliwię. juz bym chciala zobaczyć znowu moje słoneczko 🙂 przebyłam angine w 9tc, 2tyg temu uporczywie suchy kaszel,bardzo męczący zresztą/ Zrobilam wyniki i wyszly mi jakies bakterie w moczu(na szczescie nieliczne), i dlatego martwie sie o to czy dzidzi nic nie zaszkodzi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He dziewczynki
Właśnie odebrałam wyniki badań,wszystko jest w normie ,tylko znowu z moczem problem
Wyszły mi bakterie dość liczne,nabłonki płaskie dość liczne,no i pasma śluzu-bardzo liczne( to mnie martwi najbardziej) -nie wiem co to jest?Wie może któraś co to?
W ogóle to badania robiłam też 3tyg,temu i wszystko było oki,a teraz po tak krótkim czasie znowu coś
tak sobie myślę,że mogłam też źle oddać mocz,bo w pośpiechu rano spakowałam się i pojechałam,i mocz oddałam dopiero w klinice w toalecie,a to było już po jakimś czasie od wstania,no i nie był poranny.
Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh ja dzisiaj tez odebralam badania, ja mialam bakterie liczne w moczu ale sie leczylam antybiotykiem i wlasnie wczoraj robilam badania czy juz wszystko ok, i wszystko ok oprocz wysokiego pH ... dzidziol zaczyna sie intensywniej ruszac coraz czesciej go czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Tak no ja też zamawiałam tak w ciemno i ok ... no jakośc jest napewno spoko wiec nie mam wątpliwości , proponuję Ci tylko zamówic telefonicznie bo minus Bon Prixa jest taki ze wysyłka trwa do 2 tyg , a tak możesz poprośic by wysłali jak najszybciej ...


dokładnie nad tym mysle bo oni tam mają spóżnione ruchy zadzwonie tam jutro żeby mi do majówki przyszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...