Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
a ja jeszcze korzystam w wolnego czasu, umyłam przed chwilą łazienkę i podłogę w kuchni( nie patrzę, że jest niedziela, patrzę na to kiedy mam czas i możlwości, bo przy Grzesiu nie a się tego wysprzątać ;/ ) , więc teraz odpoczywam z kawką w ręku 🙂

hahaa ja tez mylam dzis podloge i zwykkle mam to gdzies co inni pomysla...robie wtedy jak mam robote ,czas i ochote 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
a ja jeszcze korzystam w wolnego czasu, umyłam przed chwilą łazienkę i podłogę w kuchni( nie patrzę, że jest niedziela, patrzę na to kiedy mam czas i możlwości, bo przy Grzesiu nie a się tego wysprzątać ;/ ) , więc teraz odpoczywam z kawką w ręku 🙂

a jakąż to sie Pani kawka raczy??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! u mnie cały dzionek niebo skrywało się za chmurami, dopiero teraz słonko dłużej świeci... a miało być tak pięknie.... moim pocieszeniem był zakup śpioszków 🙂 zielone z żyrafą, bo oczywiście jeszcze nie znam płci maleństwa 🙂
rozglądałyście się może za koszulami do karmienia? jak myślicie jaka będzie lepsza na ramiączkach czy krótki rękawek? wrzesień to taki dziwny miesiąc... znalazłam fajną koszulę, odpinaną na piersiach na zasadzie jak w stanikach - na taki zaczep, super materiał, ale kurczę nie wiem czy ramiączka to dobra opcja?
http://allegro.pl/koszulka-do-karmienia-triumph-mamabel-rozm-36-i1565151441.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli o mnie chodzi to na koszulę na ramiączkach się nie zdecyduje 🙂 krótki rękaw będzie dla mnie dobry bo z natury zmarzluchem jestem i w domu, gdy inni chodzą w krótkim ja jestem w długim rękawie 🙂 więc we wrześniu pewnie będę chodziła już w poradniku cały czas :P chociaż koszula wydaje się praktyczna 🙂

od pół godziny maluszek się cały czas rusza 🙂 a jak potrę brzuch to kopie częściej 🙂 nie wiem czy się denerwuje gdy pocieram brzuch czy co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja też jestem raczej zmarzlinka. Najpierw mi się spodobała ale potem pomyślałam o moich wiecznie zimnych stópkach i rączkach i najlepiej jakby była koszula z rękawem 3/4, ale jak narazie jakoś nie widziałam takiej. Jakbyście jakieś fajniusie zobaczyły to dajcie linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
ja ta bede kupowac ale na to jeszcze kupe czasu 🙂

ja właśnie nie mogę się zdecydować, czy właśnie taką na "zakładki" czy np z zatrzaskami. Czy te zakładki potem nie będą się zwijać, czy będą ładnie się układać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
ja ta bede kupowac ale na to jeszcze kupe czasu 🙂

ja też tą mam w obserwowanych na allegro- kolor zdecydowanie czerwony, ale też jeszcze się z tym wstrzymuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mph napisał(a):
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
ja ta bede kupowac ale na to jeszcze kupe czasu 🙂

ja właśnie nie mogę się zdecydować, czy właśnie taką na "zakładki" czy np z zatrzaskami. Czy te zakładki potem nie będą się zwijać, czy będą ładnie się układać?


z tego co wiem, jak dzidzia jest glodna i placze bo chce jesc to dziala sie szybko, nie ma czasu na to by zatrzask odpinac, zapinac... i w rezultacie cycka sie wyjmuje i tyle. a ta koszulka( na zakladke) wydaje mi sie bardziej praktyczna. poza tym jest dluzsza i spokojnie mozna w niej smigac po szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj tez bylam w kosciele i zle sie poczulam i musialam wyjsc z kosciola swieze powietrze pomoglo i dotrwalam do konca mszy tyle ze na dworzu 🙂co do koszulki to zdecydowanie z krotkim rekawkiem bardziej mi sie podoba ale na wybor jeszcze czas 🙂 bylam dzisiaj z mezem na dlugim spacerku w lesie tyle ludzi kielbaski smazylo ze smaku mi narobili heh ale wkoncu z mezem na pizze poszlismy 🙂 od pizzeri do domu pieszo juz wracalam a maz jechal auto odstawic i rowerem mi naprzeciw przyjechal 🙂 bo nie chcialam sie najesc a pozniej z dupskiem do domu heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też resztę mszy przed kościołem spędziłam 😉 a wokół kościoła krążyli tatusiowie z wózkami bo dzieciaki w kościele płakały.. hehe... śmiałam się do męża, ze właściwie to on też już z dzieckiem wyszedł 😉 tylko on na ławce mógł posiedzieć a t=reszta z wózkami prawie gęsiego 🙂 fajnie to wyglądało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mezem tez sie smialam bo tez pelno malych dzieciaczkow latalo na dworzu a rodzice ich ganiali heh mowilam do mojego ze tez tak mala gonic bedzie 🙂 on na to ze jego grzeczna bedzie heh ciekawe heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

dzis u mnie kolejny dzień z cyklu "wicie gniazda" 🙂 zrobiłam do końca porządki w szafie Grzesia i wyszło, że dla malucha będą tam 4 półki 🙂 więc na początek się tam pomieszczę 🙂

jutro mam dość intensywny dzień, jade od rodziców, a potem pośmigam po mieście pozałatwiac parę spraw.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobietki parę dni mnie tu ie było i musze nadrobic zaleglości 🙂 🙂Miałam z moimi chłopakami rozjazdowy weekend po galeriach handlowych , małemu parę ciuszków kupic bo wyrasta ze wszystkiego jak grzyb po deszczu 😁 no ja musiałąm też troszkę szafe uzupełnic no i oczywiscie córeczce też uzupełnilismy zapasy ale obiecaliśmy sobie juz nie szalec bo bedziemy miec ubranka bo dwóch małych dziewuszkach jedna ma obecnie roczek a druga 3 miesiące także zaoszczędzimy na coś innego no i kupilimy buteleczkę z Tommy Tipiie antykolkową i szczoteczkę do włosków 🙂 🙂 🙂Także weekend zaliczam do udanych a pod jutra pracowity tydzien sie zaczyna 🙂 🙂 😉Pozdrawiam i dobrej nocki życzę mamuśką i dzidziuśką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙂 ale wczoraj wieczorem dola zlapalam masakra z byle powodu ryczec mi sie chcialo eh dzisiaj juz humorek wrocil 🙂 u mnie tez pogoda ladna dzisiaj tez mam zamiar polazic po sklepach 🙂 w czwartek usg juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...