Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Kochane 🙂 Czujecie już ruchy? bo ja w sumie takie bulgotanieale to chyba moje maleństwo jest


Cześc Madzia gdzie się podziewałaś ... 🙂 🙂 🙂 ?
Co do bólu głowy to ja wyczytałam że to w ciązy może byc spowodowane kilkoma warunkami ... np brakiem magnezu , brakiem spacerów dla zainteresowanych http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/Bol-glowy-w-ciazy--jak-o-nim-zapomniec_35378.html
Zaręczyny, chrzest siostrzeńca, lato się zbliża spaceruje, a jak tam u Ciebie z ruchami Wojtusia?



A no racja doczytałam się ostatnimi czasy na forum ... gratulacje kochana ...
Jeśli pytasz o ruchy to tak czuje takie bulgotanie , muśnięcia , lekkie kopniaczki ale ostatnio w dole brzucha bardziej , ale czuję że tam jest dzidzia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
kochanie ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg.teraz juz przytylam prawie 8....oszczedzam sie,bo gdybym jadla to co chce,kiedy chce i ile chce to bym wygladala jak walen....biust mam 75h!!!!!
Ja już 9kg, ale w wiekszosci w nogach i tylku i juz mi sie chyba rozstepy na nogach robia biust to zawsze mialam 70 G a teraz to juz nie wiem bo tak mi piersi urosly a to dopiero polowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dzięki Karola 🙂 u mnie to niestety te bóle są związane ze zmianą pogody, ciśnienia, temperatury itp. Każda zmiana skutkuje bólem głowy, a często też migreną.Odziedziczyłam tą "miłą" przypadłość po tacie 🙂


Ojojo to się biedna namęczysz ....niefajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam w Tesco ,kupilam tylko mikser do ciasta,potem kebab wczesniej lody ,chipsy -czuje sie jak balon 😮 🙂Jutro odbior wynikow i usg na 15:00 😁 😁 🤪 😆 🙃Moze dzidzia ujawni plec ...nie mogę sie doczekac hihi
Poczytam Was dziewuszki co tam naskrobalyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
wiecie ciezaroweczki.myslalam ze o ciazy i rodzeniu,a takze wychowywaniu woem juz prawie wszystko,jednak kazda ciaza jest inna,wiele spraw mnie zaskakuje.ale wlasnie to jest fascynujace.a jak z wasza waga w tym okresie?
Ja wazona byłam ostatnio 5 kwietnia u gina. Miałam wtedy 10 kg na minusie-przez moje wymioty. Teraz po mału odpuszcza, staram sie więcej jeść, ale nie mam wagi w domu więc nie wiem. Mam nadzieję, że w maju na wizycie będzie już coś do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
wiecie ciezaroweczki.myslalam ze o ciazy i rodzeniu,a takze wychowywaniu woem juz prawie wszystko,jednak kazda ciaza jest inna,wiele spraw mnie zaskakuje.ale wlasnie to jest fascynujace.a jak z wasza waga w tym okresie?
Ja wazona byłam ostatnio 5 kwietnia u gina. Miałam wtedy 10 kg na minusie-przez moje wymioty. Teraz po mału odpuszcza, staram sie więcej jeść, ale nie mam wagi w domu więc nie wiem. Mam nadzieję, że w maju na wizycie będzie już coś do przodu 🙂
Jak ja Ci zazdroszcze, ja w sumie nie zwymiotowalam nawet raz symbolicznie tak dla pewnosci ze w ciąży jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
kap sie w oliwce,i smaruj non stop,ja w pierwszej ciazy omijalam uda...bo myslalam ze tam za duzo nie przybiore...mylilam sie...teraz idzie mi w brzuch,jest juz wielki...


Obawiam sie ze oliwka to juz zamało jak sa rozstępy... ale każda skóra jest inna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! Ale dziś pięknie!!! Wróciłam od lekarza i jestem trochę zawiedziona, bo on nie zrobi mi usg tylko skierował mnie prywatnie na lepszy sprzęt (bo on robi usg na szpitalnym jak ma dyżur), więc może dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka dopiero 9 maja 😞 jak ja wytrzymam do tego czasu? A ja taka niecierpliwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka! Ale dziś pięknie!!! Wróciłam od lekarza i jestem trochę zawiedziona, bo on nie zrobi mi usg tylko skierował mnie prywatnie na lepszy sprzęt (bo on robi usg na szpitalnym jak ma dyżur), więc może dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka dopiero 9 maja 😞 jak ja wytrzymam do tego czasu? A ja taka niecierpliwa...
Ale zbadał Cię, wiesz że wszystko ok z Maluszkiem, czy wcale Ci usg nie robił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozstępy.. ah.. ja mam porblem z pękającymi pojedynczymi naczynkami, bo to też częste u ciężarnych. nnajgorsze są uda, tam jest uch najwięcej. A że mam skłonnośc do pękania naczynek po mamie, to jeszcze przed ciążą miałam z tym problem 😞
ja mam po poprzedniej ciaży takie przeźroczyste rozstępy, na wysokości kości miednicy - nie likwiduje ich bo są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Rarazie nowyc brak, a zpiersi zniknęły, bo zrobiły mi się też takie przeźroczyste w okolicach brodawek - od szybkiego nawału mleka - cycki nie nadażały mi się rozciągac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! Ale dziś pięknie!!! Wróciłam od lekarza i jestem trochę zawiedziona, bo on nie zrobi mi usg tylko skierował mnie prywatnie na lepszy sprzęt (bo on robi usg na szpitalnym jak ma dyżur), więc może dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka dopiero 9 maja 😞 jak ja wytrzymam do tego czasu? A ja taka niecierpliwa...
Ale zbadał Cię, wiesz że wszystko ok z Maluszkiem, czy wcale Ci usg nie robił?


Kochana, ja będę znała płeć dopiero w połowie maja, więc Ty już masz bliżej, zazdroszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zbadał mnie na fotelu, usg w gabinecie nie ma, jak chce robić to zaprasza jak ma dyżur w szpitalu. Stwierdził że wszystko ok, szyjka w porządku, macica prawidłowo rośnie, dno macicy ok, dzidzia "wierzcha" 🙂 no i przepisał mi dodatkową dawkę żelaza.
W żaganiu to wogóle lipa z tymi gabinetami, tylko jedna babka ma usg w gabinecie, ale ona chyba nie pracuje w szpitalu, więc stwierdziłam że do niej nie będę chodziła. A ten lekarz jest położnikiem w szpitalu gdzie będę rodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze że wiesz, że z Maluszkiem ok 🙂A na płeć musisz cierpliwie poczekać 🙂 A co do usg ja też dopiero 9 maja idę, też już dni odliczam 🙂 Damy radę 🙂
P.S. Mam nadziee, że mojej stu procentowej Gabrysi siusiak nie urośnie do tego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂 Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...