Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
własnie wróciłam do domku po wizycie u mojej gin i po małych ploteczkach w pracy 🙂Z dzidzią wszystko dobrze, szyjkę macicy mam długą czyli zagrożenia żadnego nie ma-uffff.Zapytałam się dlaczego ruchów nie czuje bo ponoc przy drugim dziecku jest szybciej ,ale mnie uspokoiła o powiedziała że to nie prawda wszystko zalezy od budowy ciała kobiety i tutaj znowu kamień spadł mi z serca 🙂cisnienie tylko dzisiaj mam niskie ,ale może dlatego ze dzisiaj moało jeszcze piłam.za tydz idziemy na usg i powinno juz być widać jaka będzie płęć -nie mogę się już doczekać 🙂

Super ze wszytsko z dzidzią ok.....Za tydzien moze zobaczysz czy chłopczyk czy dziewczynka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się strasznie bałam że przez to że jestem trochę grubsza niż powinnam to nie będzie można zauważyć że jestem w ciąży tylko będę wyglądać jakbym więcej przytyła.Ale miałam ogromne szczęście i brzusio jest fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak na swój brzuch patrze to tez mi się wydaje ze mało rośnie,ale dzisiaj moja gin mnie uspokoiła bo powiedziała ze dzidzia rośnie a to najważniejsze 🙂Ja tluszczyku to mało miałam przed zajściem tylko do 10 tyg najwiecej przytylam - 4 kg jak odstawiłam papierosy na bok ,a teraz przez kolejne 8 tyg przytylam nie całe 1,5 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwuskaaa napisał(a):
ja od poczatku ciazy 4 kg przytylam tylko najgorsze jest too ze od papierosow sie nie umiem odzwyczaic pale troche mniej ale i tak ; //


ja jak bym wiedziaa ze moge to nadal moja Droga bym paliła bo niestety mnie w ciąży nie odrzuca od nikotyny,ale dzielnie sie trzymam i od 10 tyg nie zapaliłam ani jednego 🙂sprobuj moze Ty też dasz rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dżizas, ale się zmachałam!! Ale nie powiem ,trochę posprzątałam ( plan nie zrealizowany na 100%, ale jest jeszcze jutro) i nie mam już siły na nic. Chciałam się przejść do sklepów, jakieś łachy sobie kupić, humor sobie poprawić przedświątecznie, ale jest taki upał że padne jak pieszo pójdę, samochód będę miała w sobotę dopiero, a w autobusie się porzygam...w związku z tym chyba się położę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki 🙂
Rozglądam się za łóżeczkiem turystycznym i tak się zastanawiam do jakiego wieku mniej więcej dziecko śpi na górnym poziomie łóżeczka? Szukam takiego co ma dwa poziomy, ale zastanawiam się czy jest sens, bo dopiero na wiosnę będziemy jeździć z dzieciątkiem. Czy nie będzie za duże by spać na górze?
Pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się troszke zmachałam łazienke cala posprzataam i odkurzylam i na nic wiecej nie mam siły .Dobrze ze syn juz w maire samodzielny i z kolega po podwórku sobie biega to nie musze cały czas nim sie zajmowac tylko moge do 16 poleniuchowac bo na 17 idziemy do koscioła na proby i odbiór komży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...