Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie Brzucholki 🙂
Rozglądam się za łóżeczkiem turystycznym i tak się zastanawiam do jakiego wieku mniej więcej dziecko śpi na górnym poziomie łóżeczka? Szukam takiego co ma dwa poziomy, ale zastanawiam się czy jest sens, bo dopiero na wiosnę będziemy jeździć z dzieciątkiem. Czy nie będzie za duże by spać na górze?
Pomożecie?

Pomożemy 🙂
wydaje mi sie ze na drugim poziomie to maluch spi do 3 m-ca bo pozniej to juz zaczyna sam sie przekrecac jest bardziej ruchliwy i staje sie to niebezpieczne .Myśle ze jesli dopiero nawiosne planujecie podroze to spokojnie z jednym poziomem mozesz zakupic, a na allegro jest do wyboru do koloru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie Brzucholki 🙂
Rozglądam się za łóżeczkiem turystycznym i tak się zastanawiam do jakiego wieku mniej więcej dziecko śpi na górnym poziomie łóżeczka? Szukam takiego co ma dwa poziomy, ale zastanawiam się czy jest sens, bo dopiero na wiosnę będziemy jeździć z dzieciątkiem. Czy nie będzie za duże by spać na górze?
Pomożecie?

Pomożemy 🙂
wydaje mi sie ze na drugim poziomie to maluch spi do 3 m-ca bo pozniej to juz zaczyna sam sie przekrecac jest bardziej ruchliwy i staje sie to niebezpieczne .Myśle ze jesli dopiero nawiosne planujecie podroze to spokojnie z jednym poziomem mozesz zakupic, a na allegro jest do wyboru do koloru 🙂


Właśnie przeglądałam i doszłam do wniosku, ze za dużo jest tego - trzeba obrać jakieś kryteria wyboru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie Brzucholki 🙂
Rozglądam się za łóżeczkiem turystycznym i tak się zastanawiam do jakiego wieku mniej więcej dziecko śpi na górnym poziomie łóżeczka? Szukam takiego co ma dwa poziomy, ale zastanawiam się czy jest sens, bo dopiero na wiosnę będziemy jeździć z dzieciątkiem. Czy nie będzie za duże by spać na górze?
Pomożecie?

Pomożemy 🙂
wydaje mi sie ze na drugim poziomie to maluch spi do 3 m-ca bo pozniej to juz zaczyna sam sie przekrecac jest bardziej ruchliwy i staje sie to niebezpieczne .Myśle ze jesli dopiero nawiosne planujecie podroze to spokojnie z jednym poziomem mozesz zakupic, a na allegro jest do wyboru do koloru 🙂
Kurcze ja się nie znam, ale chyba Dorota ma rację, ja będe musiała kupić z 2 poziomami, bo często jeździmy do moich rodziców do Leszna. A na allegro są fajne faktycznie, któraś tu nawet link podawała, zaraz znajdę http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1563375777.html ( z tym że ono jest 2 poziomowe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A słuchajcie, czy któraś chce może mieć w domu na stałe takie turystyczne, czy raczej tylko na wyjazdy?? Ja chciałam w domu mieć drewniane,takie proste ,jasne (bo takie mi sie podobają), a turystyczne na wyjazdy, ale teraz już sama nie wiem. Może te turystyczne są bardziej praktyczne też na codzień??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A słuchajcie, czy któraś chce może mieć w domu na stałe takie turystyczne, czy raczej tylko na wyjazdy?? Ja chciałam w domu mieć drewniane,takie proste ,jasne (bo takie mi sie podobają), ale teraz już sama nie wiem. Może te turystyczne są bardziej praktyczne też na codzień??

Do domu na początek będę miała kołyskę a potem drewniane łóżeczko. Turystyczne potrzebuję by wystawić szkraba na ogród albo zabrać ze sobą własne spanie na wyjazdy.
Gdybym nie dostawała kołyski i łóżeczka to może bym się skusiła tylko na turystyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A słuchajcie, czy któraś chce może mieć w domu na stałe takie turystyczne, czy raczej tylko na wyjazdy?? Ja chciałam w domu mieć drewniane,takie proste ,jasne (bo takie mi sie podobają), a turystyczne na wyjazdy, ale teraz już sama nie wiem. Może te turystyczne są bardziej praktyczne też na codzień??

Ja do domu to drewniane na pewno już sobie nawet wybrałam model w kolorze niebieskim
http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-szuflada-3kolory-gryka-posciel-i1491147956.html
Turystyczne musze kupic bo dużo wyjezdzamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
A słuchajcie, czy któraś chce może mieć w domu na stałe takie turystyczne, czy raczej tylko na wyjazdy?? Ja chciałam w domu mieć drewniane,takie proste ,jasne (bo takie mi sie podobają), ale teraz już sama nie wiem. Może te turystyczne są bardziej praktyczne też na codzień??

Do domu na początek będę miała kołyskę a potem drewniane łóżeczko. Turystyczne potrzebuję by wystawić szkraba na ogród albo zabrać ze sobą własne spanie na wyjazdy.
Gdybym nie dostawała kołyski i łóżeczka to może bym się skusiła tylko na turystyczne.
A nie wystarczy Ci gondola z wózka żeby wozić dzieciątko? Bo chyba szkoda pieniędzy a i tak z wózkiem będziesz wyjeżdżać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje kochane Mamuski 🙂powiemWam tak z mojego juz doświadczenia matczynego-łóżeczka drwniane sa bardziej trwałe niz turystyczne nic sie nie załamuje (chodzi mi konkretnie o boki bo ptrafia sie zalamywac po srodku kiedy cialem napieramy na łóżeczko zeby wyjac malenstwo)ja tak miałam przy turystyucznym i moja siostra tez i do konca jeden bok troche byłl uszkodzony.Wiec jak macie wiecej kaski czy moze rodzinka cos sie dolozy to zakupcie i turystyczne przy wiekszej czestotliwosci wyjazdów bo wtedy to super rozwiazanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img855.imageshack.us/i/img1620kopia.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1388/img1620kopia.jpg[/IMG][/URL]

Może powinnam to dać na wątek ze zdjęciami ale chciałam wam się na bieżąco pochwalić tym co zrobiłam dzisiaj siedząc z wami na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...