Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

wróciliśmy po południu do domku 🙂 Grześ zniósł podróż bardzo dobrze, nie zatrzymywalibyśmy się na przerwe gdyby nie moja potrzeba na siku 😉

jutro jedziemy do moich rodziców, Grze s zobaczy drugą prababcię, która jest tu na miejscu ale rzadko ma okazję go widzieć.

buziaki 🙂

ps. dzidzia wciąż nie kopie, zaczynam się martwic bo już powinna
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio kasiu to ty widze że wyjazdowo heee ale fajnie
Nic sie nie martw z dzidzią napewno dobrze pewnie tak usytułowana że spokojnie jest w twoim brzuszku ...
Ja dzis szału nerwowego dostaje bo jak tak to czułam dzidzie a dziś Wojtusia nie czuje i już martwie się i mam czarne myśli ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny j tez sie martwilam co do ruchow, ze dlugo nie czulam ( a to 2 ciaza).
Od tygodnia czuje dzidzie codziennie rano gdy sie budze , po poludniu po obiedzie i wieczorkiem jak sie klade.
Wczescniej czulam tylko "puk" raz na dzen, raz na 3 dni....
I moze sprobujcie tak, ze polozcie sie na pleckach.... aj jak siedze czy chodze to wogole nic nie cuzje, ale jak sie tylko poloze, to nawet mozna zobaczyc jak brzuszek sie lekko unosi 🙂
Dzidzie nawet jak nie czujecie, to sie ruszaja.


aaaa i dzis leeeeeeeeeeeje Was woda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 😘 jak po pierwszym dniu obżarstwa?? ja miałam takie dziwne smaki na coś kwaśnego ale nie śledzie więc praktycznie nic nie jadłam a jak wróciliśmy do domu od rodziców to prawie wszystkie pomarańcze i grejpfruty zjadłam 🙂 Moja mama już się dowiedziała tak jak myślałam od razu dzwoniła 🙂 gratulowała cieszyła się że babcia zostanie i do wierzyć nie umiała ale pytanie "czy planowane" musiało paść 😠
dziś jeszcze tata przy obiedzie się dowie i moja wścibska chrzestna która zawsze wszystko wie lepiej i mam już to za sobą...
ogólnie czeka mnie piękny dzień bo niestety wczoraj od rana lało ale dziś jest pięknie i zielono 🙂
Więc życzę wam dalej miłego świętowania leniuchowania i obżerania a ja spadam do kuchni na małe co nie co 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie od rana pada 😞 pogoda okropna... wczoraj mój mężuś po 2 tygodniach przerwy poczuł po raz drugi maluszka 🙂 a prób było wiele, ale zawsze gdy przykładał rękę to maleństwo robiło psikusa i się uspokajało. Może bawi się w chowanego 🤪
mam zamiar wszędzie poruszać się autem, aby nie zmoknąć nie tylko od deszczu ale od dzieciaków szalejących z wodą...
a wczoraj sobie pojadłam... dzisiaj powtórka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Świątecznie
u mnie w Olsztynie pogoda piękna wprawdzie na dworku jeszcze nie byłam,ale na balkonie posiedziałam 🙂
brzuszek objedzony 🙂
humor dopisuje
wiecie dpadły mnie straszne obrzęki stóp wokół kostek trochę się martwię czy nie za wcześnie a co będzie latem??hmm
dziś wyruszamy do rodziców na obiadek
witam i pozdrawiam wszystkie nowe Wrześnióweczki.BUŹKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
a co do ruchów to dalej nie czuje ale jak już tyle wyczekałam to poczekam dalej widać nasze maleństwo jest leniwe po tatusiowi 😜



Asiu ja też nie czuję ruchów za bardzo w sumie ciężko powiedzieć czy to ruchy czy bulgotki w jelitach(nadal mam problem z rozróżnieniem) ale też jestem dobrej myśli za wczasu się nie przejmuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Częśc Kochane witam Was ... Mnie też dziś jeszcze nikt nie oblał woda hee i może to lepiej hee bo na dworku też u nas zimno brr i juz nie ma słoneczka i jest niefajnie ....
Co do ruchów to mój synek też jest bardzo rozleniwiony , pyknoł w brzusio wczoraj jeszcze 3 razy i cisza a dziś tak leciutko ... chyba się gdzieś ukrył hee bo nawt te jego ruchy są takie jakieś jak z daleka...
Pewnie Wasze dzidziunie też się gdzieś głęboko skryły jesli ich nie czujecie ... ale faktycznie jak się przyłoży rękę na brzuszku tak no goły to czuję jak coś tam pulsuję i że tam coś jest i coś się dzieje więc spróbujcie kochane ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja mam jakies ruchliwe dziecko :P tzn napewno ruchliwe poniewaz przy kazdej wizycie u lekarza to slysze 🙂 po tatusiu - wszystko jasne 😉

no u mnie slonko swieci i bracia z moim tzw partnerem juz sie zmawiaja jak mi tu pieknie urzadzic lany poniedzialek 🙂

tez dizs lecimy do mojego taty ( rodzice sie rozwiedli wiec podwojne obiadki itp. ) na rodzinny obiad 🙂 brzuszek juz widac wiec bedzie fascynacja zapewne 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Kobietki! U mnie dziś dzień deszczowy, a wczoraj było tak ładnie! Ale nie ma się czym martwić, najważniejsze że dziś drugi dzień świątecznego, słodkiego i błogiego lenistwa 🙂 🙂 🙂 Buziaki, odpoczywajcie i świętujcie 🙂 🙂 🙂 A i jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że od paru dni nie wymiotuję w końcu 🙂Mam nadzieję, że teraz już będzie coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki u mnie w makowie nowym pod radomiem jest zajebista pogoda bo słonko świeci a wczoraj padało moja dzidzia to teraz jest taka ruchliwa że 5 min. nie usiedzi w brzuszku w spokoju jutro ide na kontrol do lekarza pewnie mi da sierowanie na usg do siebie do szpitala do iłży i wkońcu może poznam płeć dziecka z mężem sie już nie możemy doczekać bo już pomału trza wyprawke szykować do szpitala i na wszelki wypadek jak bym wcześniej urodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...