Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie cellulit wywaliło? ja mam cale nogi nawet łydki, posladki i juz na ramionach nawet, mam juz dosyc


może nie aż tak strasznie ale i owszem ale na szczęście tylko na udach i myślę że szybko się z tym uporam mam już krem z perfect mama zamówiony i zaczynam od już!!!

U mnie na szczęście nic się nie pojawiło. I mam nadzieję, że już tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamuśki! 🙂Dawno mnie tutaj nie było duzo pracy służbowej i domowej 😆 jak to mówią święta święta i po świętach a ja cieszę się bardzo bo kolejny etap za nami,teraz czeka mnie jeszcze w niedziele komunia siostrzenicy potem remont sypialni i salonu, koniec roku szkolnego syna i oczywiscie wakacje w które będę odliczac czas do narodzn naszej Milenki.Ja teraz ostro zabieram się za kompletowanie wyprawki a wy dziewczyny jak tam macie już co nieco?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie cellulit wywaliło? ja mam cale nogi nawet łydki, posladki i juz na ramionach nawet, mam juz dosyc

Madziu,az tak poki co nie ,ale mam te uda jakies takie nie moje...galareta jakas cholera 😁
he he to ja mam cale ciało nie moje, nie wiedzialam ze az tak beda mnie przerazaly zmiany zwiazane z ciaza, piersi, waga itp

Fakt musimy troche pocierpiec,ale minie Madziu zobaczysz szybciutko bedziemy laskami ,a jak na swiat przyjdzie dzidzia nam wynagrodzi wszystkie trudy i znoje 🙂
A co do kremow,jestem sceptyczna...uwazam,ze ruch,masaze i naprzemienne prysznice zimna -ciepla woda czynia wiecej pozytku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki! 🙂Dawno mnie tutaj nie było duzo pracy służbowej i domowej 😆 jak to mówią święta święta i po świętach a ja cieszę się bardzo bo kolejny etap za nami,teraz czeka mnie jeszcze w niedziele komunia siostrzenicy potem remont sypialni i salonu, koniec roku szkolnego syna i oczywiscie wakacje w które będę odliczac czas do narodzn naszej Milenki.Ja teraz ostro zabieram się za kompletowanie wyprawki a wy dziewczyny jak tam macie już co nieco?

Ja mam dużo ciuszków po koleżankach, wstępnie to przejrzałam, ale muszę przysiąść konkretniej i pospisywać sobie to,co już jest,a co muszę kupić jeszcze. I po mału kupować 🙂 Wózek mamy zamówiony, lóżeczko wybrane i kupimy w lipcu lub sierpniu dopiero. Faktycznie już prawie maj nam się zrobił, ja chciałabym mieć wszystko kupione przed upałami letnimi żeby z brzuchem później nie latać po sklepach, to muszę się streszczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz uslyszalam ,ze na dlugi weekend majowy bede miala gosci...na grilla zjada od rana .....Jeju a tak bym chciala pobyc tylko z moja rodzinka ...maz pracuje ost.bardzo duzo ,taka praca...a tu kuzwa nie ma jak ..jestem wsciekla i zalamana ... 🤢 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pracy...w sobote ide jesli to moge nazwac praca,pieniadze za to biore 😜 fotografuje ślub,na szczescie cywilny wiec mniej lazenia,pstrykania ale mysle ze to moje ostatnie zlecenie w tym roku,jednak fotograf musi byc zawsze na wszystko przygotowany i bardzo kreatywny w plenerach juz tak nie poskacze i nie powyginam sie aby stwotzyc ladne ujecie..skupie sie na bardziej przyziemnych rzeczach,owady,ptaszki,architektura itp. hehe no i czekam z niecierpliwoscia na mojego prywatnego,osobistego modela/modelke 🤪 🙃 🙃 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki! 🙂Dawno mnie tutaj nie było duzo pracy służbowej i domowej 😆 jak to mówią święta święta i po świętach a ja cieszę się bardzo bo kolejny etap za nami,teraz czeka mnie jeszcze w niedziele komunia siostrzenicy potem remont sypialni i salonu, koniec roku szkolnego syna i oczywiscie wakacje w które będę odliczac czas do narodzn naszej Milenki.Ja teraz ostro zabieram się za kompletowanie wyprawki a wy dziewczyny jak tam macie już co nieco?

Ja mam dużo ciuszków po koleżankach, wstępnie to przejrzałam, ale muszę przysiąść konkretniej i pospisywać sobie to, co muszę kupić jeszcze. I po mału kupować 🙂 Wózek mamy zamówiony, lóżeczko wybrane i kupimy w lipcu lub sierpniu dopiero. Faktycznie już prawie maj nam się zrobił, ja chciałabym mieć wszystko kupione przed upałami letnimi żeby z brzuchem później nie latać po sklepach, to muszę się streszczać 🙂


No ja ciuszków też mam ponadto po dwóch dzidziach ale wczoraj zdaliśmy sobie sprawę z mężem że takie duperele których jeszcze nie mamy trzeba kupic bo tak jak mówisz bedzie upał to nie bedzie chęci.A jaki wózek zamówiliście masz może linka?my też w sierpniu kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, w avatarze chwale się Tadziem! 😁
Ja też mam taką jakąś galaretę, głównie na udach, ale zauważyłam, że ona się bardziej uwidoczniła jak się zaczęłam wyjątkowo lenić, zaniedbałam ruch to i mam... Co wieczór jęczę mojemu i mu pokazuję, a on mówi, że spokojnie, po porodzie zrobię sobie nóżki jak talala 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asiulka to wspołczuję. My mamy plan leżeć kołami do góry!!Pewnie do znajomych na grilla jakiegoś się udamy, ale spokojnie i bez stresu 🙂

fajnie Agatka,tylko pozazdroscic..a do nas sie zjedza miescina,bo sie u nas dobrze czuja ,przyroda,lasek ,zalew ale nie ma czasu dla siebie ,dla nas ..Z poczatku mnie to cieszylo,ze sie dobrze czuja ,ale z czasem...tylko jakies wolne,juz sa zapowiedzi...przyjazdu ,a na mojej glowe ugoscic,i sie milo usmiechac,by wszyscy sie czuli dobrze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A juz uslyszalam ,ze na dlugi weekend majowy bede miala gosci...na grilla zjada od rana .....Jeju a tak bym chciala pobyc tylko z moja rodzinka ...maz pracuje ost.bardzo duzo ,taka praca...a tu kuzwa nie ma jak ..jestem wsciekla i zalamana ... 🤢 😠 😞



u mnie to samo :/ siostra zjeżdża z familią na cały weekend i zostaję potem na cały tydzień więc zaś zamieszania będzie ile wlezie ... nigdy mi to nie przeszkadzało ale w ciąży zrobiłam się wyjątkowo drażliwa na hałas i ruch w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki! 🙂Dawno mnie tutaj nie było duzo pracy służbowej i domowej 😆 jak to mówią święta święta i po świętach a ja cieszę się bardzo bo kolejny etap za nami,teraz czeka mnie jeszcze w niedziele komunia siostrzenicy potem remont sypialni i salonu, koniec roku szkolnego syna i oczywiscie wakacje w które będę odliczac czas do narodzn naszej Milenki.Ja teraz ostro zabieram się za kompletowanie wyprawki a wy dziewczyny jak tam macie już co nieco?

Ja mam dużo ciuszków po koleżankach, wstępnie to przejrzałam, ale muszę przysiąść konkretniej i pospisywać sobie to, co muszę kupić jeszcze. I po mału kupować 🙂 Wózek mamy zamówiony, lóżeczko wybrane i kupimy w lipcu lub sierpniu dopiero. Faktycznie już prawie maj nam się zrobił, ja chciałabym mieć wszystko kupione przed upałami letnimi żeby z brzuchem później nie latać po sklepach, to muszę się streszczać 🙂


No ja ciuszków też mam ponadto po dwóch dzidziach ale wczoraj zdaliśmy sobie sprawę z mężem że takie duperele których jeszcze nie mamy trzeba kupic bo tak jak mówisz bedzie upał to nie bedzie chęci.A jaki wózek zamówiliście masz może linka?my też w sierpniu kupimy 🙂

mam linka http://swiatpociech.pl/produkt-wozek-wielofunkcyjny-3w1-izzy-4baby,1791 ,jedyny"mankament"to fakt, że nie ma kół pompowanych. Ale znajomi mieli taki sam, we wrześniu rodził im się synek i byli bardzo zadowoleni. Martwiłam se, że dość mała gondola, ale im ze spokojem starczyła, więc mam nadzieję, że nam też. A że wóz nam się bardzo podobał , no i cena nie ukrywam też, to zamówiliśmy i największy wydatek z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka to wspołczuję. My mamy plan leżeć kołami do góry!!Pewnie do znajomych na grilla jakiegoś się udamy, ale spokojnie i bez stresu 🙂

fajnie Agatka,tylko pozazdroscic..a do nas sie zjedza miescina,bo sie u nas dobrze czuja ,przyroda,lasek ,zalew ale nie ma czasu dla siebie ,dla nas ..Z poczatku mnie to cieszylo,ze sie dobrze czuja ,ale z czasem...tylko jakies wolne,juz sa zapowiedzi...przyjazdu ,a na mojej glowe ugoscic,i sie milo usmiechac,by wszyscy sie czuli dobrze 😮


Asiulka, a nie mogłaś powiedzieć, że wyjeżdżacie np? Miałabyś ciszę i spokój, w końcu też macie prawo do leniuchowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.


dokładnie szkoda sobie roboty dokładać , ja jak tylko się dowiem co mam w brzucholu to od razu uderzam na zakupy 🙂 , mimo że mam mnóstwo ubranek na pewno coś dokupię nowego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A juz uslyszalam ,ze na dlugi weekend majowy bede miala gosci...na grilla zjada od rana .....Jeju a tak bym chciala pobyc tylko z moja rodzinka ...maz pracuje ost.bardzo duzo ,taka praca...a tu kuzwa nie ma jak ..jestem wsciekla i zalamana ... 🤢 😠 😞



u mnie to samo :/ siostra zjeżdża z familią na cały weekend i zostaję potem na cały tydzień więc zaś zamieszania będzie ile wlezie ... nigdy mi to nie przeszkadzało ale w ciąży zrobiłam się
wyjątkowo drażliwa na hałas i ruch w domu


U mnie jest podobnie co gorsze wiele znajomych się tak zagościło, że oszczędzają na telefonie i nie powiadomią że, nas nawiedzą. Miałam tylko spokój przez pierwsze trzy miesiące ciąży kiedy się fatalnie czułam i musiałam leżeć, a teraz jak się dowiedzieli, że jest już ok to ...plaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.

No i racja 🙂Swoja droga jak mozna tak zapuscic ciuszki dla noworodka..??? 😮Ja mialam po corce kilka jak nowe ...Ale od kolezanki jednej dostalam i czesc z tych ciszkow bylo po mojej corci (oddalam jej kiedys jak urodzila )i musze stwierdzic,ze makabra...plamy,a w takim spiworku polarkowym (niegdys byl bielutenki)zamek rozpirdzielony i szare ,zapuszczone,a do tego masa plam ....flejtuch a fu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A juz uslyszalam ,ze na dlugi weekend majowy bede miala gosci...na grilla zjada od rana .....Jeju a tak bym chciala pobyc tylko z moja rodzinka ...maz pracuje ost.bardzo duzo ,taka praca...a tu kuzwa nie ma jak ..jestem wsciekla i zalamana ... 🤢 😠 😞



u mnie to samo :/ siostra zjeżdża z familią na cały weekend i zostaję potem na cały tydzień więc zaś zamieszania będzie ile wlezie ... nigdy mi to nie przeszkadzało ale w ciąży zrobiłam się
wyjątkowo drażliwa na hałas i ruch w domu


U mnie jest podobnie co gorsze wiele znajomych się tak zagościło, że oszczędzają na telefonie i nie powiadomią że, nas nawiedzą. Miałam tylko spokój przez pierwsze trzy miesiące ciąży kiedy się fatalnie czułam i musiałam leżeć, a teraz jak się dowiedzieli, że jest już ok to ...plaga.

To ja Was rozumiem jak nikt...nie wiem jak temu zaradzic...moze powiem,ze wyjezdzamy,ale jakos klamac nie umiem a bym potem myslala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A juz uslyszalam ,ze na dlugi weekend majowy bede miala gosci...na grilla zjada od rana .....Jeju a tak bym chciala pobyc tylko z moja rodzinka ...maz pracuje ost.bardzo duzo ,taka praca...a tu kuzwa nie ma jak ..jestem wsciekla i zalamana ... 🤢 😠 😞[/quote

u mnie to samo :/ siostra zjeżdża z familią na cały weekend i zostaję potem na cały tydzień więc zaś zamieszania będzie ile wlezie ... nigdy mi to nie przeszkadzało ale w ciąży zrobiłam się
wyjątkowo drażliwa na hałas i ruch w domu


U mnie jest podobnie co gorsze wiele znajomych się tak zagościło, że oszczędzają na telefonie i nie powiadomią że, nas nawiedzą. Miałam tylko spokój przez pierwsze trzy miesiące ciąży kiedy się fatalnie czułam i musiałam leżeć, a teraz jak się dowiedzieli, że jest już ok to ...plaga.

To ja Was rozumiem jak nikt...nie wiem jak temu zaradzic...moze powiem,ze wyjezdzamy,ale jakos klamac nie umiem a bym potem myslala....


Co do kłamania to też mi się za bardzo nie udaje, zresztą jak robią niezapowiedziane naloty to i tak wiedzą, czy jesteśmy czy nie. Choć czasami po mojej minie powinni widzieć że za szcześliwa to nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...