Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
szotka napisał(a):
No to może spróbujcie poszukać jakiś wad mieszkania np.o tu coś odpada tu trzeba poprawić i wtedy mówicie kurcze bardzo nam się podoba ale ciężko bedzie przy tej ilości prac zapłacić aż tyle bo nie starczy nam na te poprawki.Kombinujcie.Pokręćcie trochę nosem.Może pomoże.


Jest parę takich rzeczy, ale generalnie mieszkanie jest cacane i nie ma w nim nic poważnego, do czego można się przyczepić... No nic, wiele zależy od właścicieli.


pokręć trochę nosem 🙂 może się uda coś opuścić 😜 chyba że właściciele będą twardo stali przy swoim :/ to może być problem .


Postaram się, może nawet będę przekonująca 😜 😁
Koleś jest spoko, już raz się z nim widzieliśmy przy oglądaniu mieszkania, ale wtedy nie było jego żony, a ona jest ponoć, uwaga, psychologiem sprzedaży 😮 Będzie rzeź...



hehe to żeby Ci drożej nie wcisnęła 😜 hehe 🙂
pościel fajna , ja mam jedną od siostry z baldachimem ale też myślę o drugim komplecie na zmianę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeżeli chodzi o pościele to nie kupuję, mam 4 od kuzynki (wyglądają jak nówki) i 2 całkowicie nowe, nie używane. Więc mam 6 i odpuszczę sobie dokupienie. Tylko chyba do wózka też trzeba będzie coś kupić ,pościel jakąś czy coś. Nawet taką znalazłam http://www.kochanydzidzius.pl/pl/p/Posciel-do-wozka-Zamek-blekitny/1302 ale sama nie wiem, może śpiworek jakiś byłby lepszy. Co Wy na to dziewczyny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas wystepuje konflikt serologiczny,ja mam O Rh- mój S B Rh+ podczas porodu podaja zastrzyk immunologiczny i po sprawie 😉 gorzej z drugą ciążą czy aby przeciwciała nie zaatakuja płodu ale to tylko w przypadkach porodu,pekniecia wod płodowych itp tez jest mozliwosc wtedy przetoczenia krwi tyle sie orientuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
A co do pościeli, to ja chyba kupię ze trzy stąd:
http://allegro.pl/posciel-3-el-100x135-nowe-piekne-wzory-i1577140887.html


Ale cudeńko ta pościelka ... i jaka dobra cena ... no ja sobie też zamówię ... bo nie opłaca się szyc jeśli cena jest taka niska ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A co do pościeli, to ja chyba kupię ze trzy stąd:
http://allegro.pl/posciel-3-el-100x135-nowe-piekne-wzory-i1577140887.html


Ale cudeńko ta pościelka ... i jaka dobra cena ... no ja sobie też zamówię ... bo nie opłaca się szyc jeśli cena jest taka niska ...


Pościel fajna oby tylko była z dobrego materiału bo jesli jest to jakiś sztuczny materiał to może uczulac maleństwo i nie bedzie przepuszczac powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A co do pościeli, to ja chyba kupię ze trzy stąd:
http://allegro.pl/posciel-3-el-100x135-nowe-piekne-wzory-i1577140887.html


Ale cudeńko ta pościelka ... i jaka dobra cena ... no ja sobie też zamówię ... bo nie opłaca się szyc jeśli cena jest taka niska ...


No oby hee ale napisali że 100 % bawełna wiec chyba powinno byc dobrze ...

Pościel fajna oby tylko była z dobrego materiału bo jesli jest to jakiś sztuczny materiał to może uczulac maleństwo i nie bedzie przepuszczac powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sssssssssssssssssppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaćććććććććććććććććććć!!!!
Was tez tak morzy sen??
Karolinka ,teraz na polsacie mowia,ze u nas w Zielonej lasy podpalaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂 Dawno tu nie zaglądałam, i mam straszne zaległości 🤔 Postaram się nadrobić na dniach 😎 Nie wiem czy był poruszany temat szkoły rodzenia - mnie pani w SR zapisała dopiero na czerwiec - zajęcia czerwiec i lipiec. nie za późno ? jak myślicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Cześć kochane 🙂 Dawno tu nie zaglądałam, i mam straszne zaległości 🤔 Postaram się nadrobić na dniach 😎 Nie wiem czy był poruszany temat szkoły rodzenia - mnie pani w SR zapisała dopiero na czerwiec - zajęcia czerwiec i lipiec. nie za późno ? jak myślicie ?


Myślę że ... to dobry czas .... ja bede chodzic w czerwcu tez ... oby tylko upałów nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fakt i współczuję , bo ja to się własnie też zastanawiałam tak by to rozwiązac jak by co my mamy windę ,ale moja mama tak miala ze mną hee najpierw mnie zanosiła do domu a pozniej szła po zakupy i wozek do piwnicy , ale przechlapane troszkę się kochana nanosisz ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zamieniamy właśnie mieszkanie i ogólnie to czeka mnie remont na dniach 🤢 piwnicy niestety nie będzie, sąsiadów nie znam ( czy rano wózek będzie na miejscu czy też nie) więc fajnie byłoby jakby mała od razu na nóżkach chodziła 😎 Zazdroszczę windy 🙂 A ty Karolinko masz już wózek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam upatrzony http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=351 cały czas myslę tylko nad kolorkiem , jest fajny bo jest gondolka dośc długa na nogi a to będzie zima więc samo opatulenie dzidzi trochę miejsca zajmie , a poza tym ma większe koła jak by co na śnieg , piach i takie tam i ma regulowane amortyzatory na nasze wspaniałe dziury w chodnikach ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super wóz 🙂 ja też koniecznie chcę duże pompowane koła na nasze chodniki i na wieś do rodziców ( automatycznie wózek będzie ciężki), myślałam nad x-landerem ale jakiś taki mały mi się wydaje, i Roan Marita też mi się podoba ( właśnie przez spore rozmiary gondoli i przyzwoitą cenę). Jeszcze czasu troszkę mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Zamieniamy właśnie mieszkanie i ogólnie to czeka mnie remont na dniach 🤢 piwnicy niestety nie będzie, sąsiadów nie znam ( czy rano wózek będzie na miejscu czy też nie) więc fajnie byłoby jakby mała od razu na nóżkach chodziła 😎 Zazdroszczę windy 🙂 A ty Karolinko masz już wózek ?


No to fakt mąż albo będzie znosił Tobie wózek codziennie , albo będziesz musiała zapinac np . do kaloryferów , bo tak to różnie bywa ... A swoją drogą to podziwiam Cię że teraz zdecydowaliście się na zmianę mieszkanka bo to ogromny wysiłek , my też planujemy wreszcie na swoje ale to chyba dopiero jak dzidzi będzie miało około roczku bo tak to ciężko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Super wóz 🙂 ja też koniecznie chcę duże pompowane koła na nasze chodniki i na wieś do rodziców ( automatycznie wózek będzie ciężki), myślałam nad x-landerem ale jakiś taki mały mi się wydaje, i Roan Marita też mi się podoba ( właśnie przez spore rozmiary gondoli i przyzwoitą cenę). Jeszcze czasu troszkę mamy 🙂


O to był mój typ ten Roan , prezentuje się bosko jest taki dostojny i elegancki klasyka , ale ja niestety jako większości samotna , i zmotoryzowana muszę miec szybko i wygodnie do samochodu , i nie za ciężko właśnie też ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...