Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
A i termin porodu sie cofnął na 28,08,2011



mam nadzieję że mój termin też się przybliży choć o kilka dni 🙂 już tak się nie mogę doczekać chwili jak będę miała dzidzie ze sobą .
Twój już napewno do końca będzie chodził z Tobą jak mu się tak bardzo spodobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczęta 🙂 Już po wizycie i usg, tatusiowi bardzo się podobało to co zmajstrował, jeśli jeszcze nie miałyście na tym etapie usg to powiem ze wszystko pięknie widac, jak rusza buzią, ssa paluszek, wierci się itp, mozna paluszki odroznic, a i najważniejsze moje maleństwo zdrowe jak ryba i zadne jajeczka tam nie urosły, wiec zostaje Oleńka 🙂 Przemek uradowany aż wyskoczył z gabinetu


SUPER że wszystko jest oki z Oleńką 🙂 nie potrzebnie się denerwowałaś 🙂
ojoj jak fajnie że już tak widać 🙂 ja mam za tydzień usg także też będę podziwiać kruszynkę moją ....ajjjj się nie mogę doczekać a mój mi już zapowiedział że się zwolni chwilę z pracy żeby być z nami 🙂 Kochany ... niewiem jak bym dała radę czasami bez niego tak mocno mnie wspiera i się troszczy



Fajnie, niech idzie zobaczyć, dla tatusia to super doświadczenie, moj cały czas przezywa jak to mala bużką rusza, bo akurat ziewała jak byliśmy i ssała palec, a Przemek sie smieje ze tam taka nuda jest ze ziewa, a ja mu na to że miał bliżniaki zrobić to by się dzieci bawiły a nie nudziły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂 🙂Widziała że rozmawiałyscie o butelkach ja miałam dla syna 6 lat temu z Aventu a teraz dla córci kupiłam z TOMMEE TIPPEE antykolkową ze wskazówką w środku która pokazuje czy mleczko czy herbatka nie jest za gorąca koszt 25 zł. 150 ml.Fajna jest .U mnie dzis ciepły dzień chodz słoneczko ucieka za chmurki.Lece się zbierac jadę kupic sukienkę bo w niedzielę komunia siostrzenicy.Miłego dnia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂 🙂Widziała że rozmawiałyscie o butelkach ja miałam dla syna 6 lat temu z Aventu a teraz dla córci kupiłam z TOMMEE TIPPEE antykolkową ze wskazówką w środku która pokazuje czy mleczko czy herbatka nie jest za gorąca koszt 25 zł. 150 ml.Fajna jest .U mnie dzis ciepły dzień chodz słoneczko ucieka za chmurki.Lece się zbierac jadę kupic sukienkę bo w niedzielę komunia siostrzenicy.Miłego dnia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Własnie wróciłam od lekarza,babka przepisała mi tylko ALERMED raz dziennie na wieczór mam brać,dała mi równiez skierowanie do alergologa aby zrobic testy dzisiaj bede dzwonić i sie zapytam czy w ciazy moge je zrobić. Myśle żeby jeszcze sobie zaparzać rumianek i go wdychać w dodatku krzyż mnie zaczał boleć straaaasznie 😞 nienawidze tak sie czuć,chce zeby juz mi to przeszło buuuuuu 😞 😞 a co do butelek ja bede kupowac Dr Brown's a


🥴 na pewno przejdzie szybciutko !!! taki nasz los że trzeba cierpieć :/ ale za to jakim kosztem 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczęta 🙂 Już po wizycie i usg, tatusiowi bardzo się podobało to co zmajstrował, jeśli jeszcze nie miałyście na tym etapie usg to powiem ze wszystko pięknie widac, jak rusza buzią, ssa paluszek, wierci się itp, mozna paluszki odroznic, a i najważniejsze moje maleństwo zdrowe jak ryba i zadne jajeczka tam nie urosły, wiec zostaje Oleńka 🙂 Przemek uradowany aż wyskoczył z gabinetu


SUPER że wszystko jest oki z Oleńką 🙂 nie potrzebnie się denerwowałaś 🙂
ojoj jak fajnie że już tak widać 🙂 ja mam za tydzień usg także też będę podziwiać kruszynkę moją ....ajjjj się nie mogę doczekać a mój mi już zapowiedział że się zwolni chwilę z pracy żeby być z nami 🙂 Kochany ... niewiem jak bym dała radę czasami bez niego tak mocno mnie wspiera i się troszczy



Fajnie, niech idzie zobaczyć, dla tatusia to super doświadczenie, moj cały czas przezywa jak to mala bużką rusza, bo akurat ziewała jak byliśmy i ssała palec, a Przemek sie smieje ze tam taka nuda jest ze ziewa, a ja mu na to że miał bliżniaki zrobić to by się dzieci bawiły a nie nudziły


hehe mój też cwaniakował że będą bliźniaki 🙂 , na szczęście jest jedno i oby zdrowiutko rosło do samego końca . I mój po pierwszym USG też z takim podnieceniem opowiadał jak maluch podskakiwał i namiętnie się obracał pupą do nas że lekarz nie wiedział jak go wymierzyć hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
U nas ciężko z terminem bo Przemek pracuje a wizyty ustalaja tak jak jest i ciezko zeby dalo rade w takim czasie co by mogl pojsc, A i nie mogłam uwierzyć ale mała ma już 0,5kg


to już kawał malucha 🙂 heh , jak tak opowiadasz to aż się kręcę z niecierpliwością na następne USG ....jeszcze tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
[color=red][/color] Pamiętajcie o witaminach!!!!!!!!!!!! Bo ja brałam jak pamiętałam ostatnio i sie krew popsuła, grozi anemia, nie zdawałam sobie sprawy, że to aż tak ważne, teraz już nie opuszcze ani jednej no i żelazo


Madziu nawet nie strasz bo ja jem witaminki co drugi dzień bo nadrabiam warzywami i owocami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
U nas ciężko z terminem bo Przemek pracuje a wizyty ustalaja tak jak jest i ciezko zeby dalo rade w takim czasie co by mogl pojsc, A i nie mogłam uwierzyć ale mała ma już 0,5kg


to już kawał malucha 🙂 heh , jak tak opowiadasz to aż się kręcę z niecierpliwością na następne USG ....jeszcze tydzień 🙂


Ja już też się nie mogę doczekac następnego Usg ale ja mam w domku płytę z filmem mojej dzidzi więc co chwila oglądamy .Oczywiscie dołączam się do gratulacji 🙂 🙂( 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój M. co jakiś czas wspomina chudą pupinę naszego maluszka, kurczę dziewczyny, jakbym mogła to bym wam wrzuciła ten filmik co mamy, tam wszystko widać, nie tyle paluszki co kosteczki paluszków, niezły ten doktorek miał sprzęt, nie dość że mi zaglądał do brzucha to jeszcze Tadziowi wszystko w środku oglądał, szok!
Madzia no widzisz, nerwy były niepotrzebne, duża już ta twoja pociecha 0,5 kg nono, Tadeo miał w 20tyg. 311 gram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też brakuje żelaza, mimo że biorę witaminy i jem dużo warzyw i owoców, po prostu nie chce się wchłaniać. Teraz lekarz przepisał mi dodatkowo żelazo... i powiedział że jak się nie poprawi to zastrzyki... ale mam nadzieję że tego uniknę. A z żelazem to zawsze miałam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Mi też brakuje żelaza, mimo że biorę witaminy i jem dużo warzyw i owoców, po prostu nie chce się wchłaniać. Teraz lekarz przepisał mi dodatkowo żelazo... i powiedział że jak się nie poprawi to zastrzyki... ale mam nadzieję że tego uniknę. A z żelazem to zawsze miałam problem.


ale są przecież tabletki które się zażywa dodatkowo przy żelazie na jego wchłanianie zapytaj o nie lekarza ja je brałam kiedyś bo od lat choruje na anemie rok w rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

witam w środę 🙂

jej, czuje się z 2 kg ciężasza, czuję jak mi brzuch wisi 😞 mam wizytę w poniedziałek, az się boję stanąc na wagę.
Być może jutro jade do rodziców, czeka tam na mnie reklamówka ciuszków, przywiozę je już do domu i poukładam w szafie 🙃 musze zrobic spis w excelu co już mam dla malucha, żeby nie było tego za dużo. Ciuszków w ogóle nie będę kupować. nie dość, że są po Grzesiu ( krążą jeszcze po rodzinie), to oprócz nich mam z 6 reklamówek po kolejnych 4 maluchach ( tak sie złożyło, ze pojawiły sie w rodzini razem 🙂 ) więc nie byłoby sensu kupowac nowych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi ale jaki piękny, ja bede miec podobny 😉 🤪 🤪
(tzn na dzien dzisiejszy , mam obiecane od tatuska) 🙂
bardzo podoba mi sie taki styl marynarski tylko kształt mniejszy i bardziej okrągły i jeszcze do tego zażyczyłam sobie biało-niebieska kokardkę umieszczoną gdzies na wózku . 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuchatki 🙂
Wczoraj wróciłam dopiero ze świąt -pogode mieliśmy w kratke ,ale humory nam dopisywały 🙂myślałam ,ze moze moje maleńswto zacznie dawać znak osobie ,ale niestety nadal u mnie cisza-leniuszek mały.Brzuszek mam najedzony na maksa 🙂W piatek idziemy na usg juz nie mogę sie doczekać 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ło matko! chyba najdroższy wózek jaki widziałam 😮 😮
http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-balmoral-silver-cross-kolor-white-navy-dostawa-gratis-p-2407.html

jest droższy niż moje auto i męża razem wzięta, no masakra jaka cena 🤔 😲


Ło matko!! Cena zaporowa, ale jaki ciężki - 37 kg. Weź taki wtargaj na 4 piętro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...