Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny co do skurczy to owszem miewam ale bardziej upierdliwe niż bolesne. a dzis od rana czuje bóle tak jak na okres i czuje jak mi sie wiązadła powiększają, a maluch jeszcze do tego tak szaleje że niezbyt to miłe, ale zjadłam teraz cos położyłam sie na chwilke pogłaskałam brzuszek i przeszło 😁 mam nadzieje że nie wróci .
wiecie co.. obawiam się że do ślubu bede miała rozwarcie i co wtedy? mój gin mi każe sie oszczędzać, leżeć , ale nic nie wspominał żebym miała jakiekolwiek..
myślicie że to możliwe żebym miała skoro tak dbam o siebie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ten ból podobny do okresowego to i mnie męczy.Czasami potrafi mnie wyłączyć na pół dnia.Pomaga mi tylko leżenie na boku.Ale zauważyłam że po tym bólu mam jakieś małe przełomy że tak powiem.Za pierwszym razem jak mnie tak wyłączyło to na drugi dzień z piersi mi zaczęło lecieć.Innym razem po bólu poczułam dzidzię pierwszy raz.Myślę że to przez dawkę hormonów i wzrost macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mnie uspokoiłyście, bo mnie właśnie dziś boli tak okresowo. Nie mocno, ale upierliwie!Przy okazji latam co chwilę do kibelka, i oglądam papier, czy przypadkiem nie ma plamienia jakiegoś...No ale skoro też tak macie, to już się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski u Was też jest tak gorąco dzisiaj??Ja wybrałam się do sklepu i myślałam, że nie dojdę do chaty z powrotem. No masakra normalnie...a lato dopiero przed nami 🙂


u mnie tez jest starsznie gorąco ledwo doszlam po syna do szkoly i z powrotem ,a teraz jeszcze musze sie ruszyc do przedszkola po coreczke mojej siostry i mam nadzieje ze nie padne 🙂a no masakra i to na maksa .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam problem;/ znów 😞
boje sie teraz że mogę miec stan przedrzucawkowy;/
czuje takie swędzenie na całym ciele , delikatne jakby mnie muszki ( przecinki) gryzły, ... czytałam że w ciązy może swędzieć ale tylko brzuch;/ czytałam cos o tym stanie i do tego tez mam teraz kłopot ze wzrokiem coś mi sie psuje, ale ciśnienie lekarz mi nic nie powiedział że mam złe,,, mam dylemat czy zawracać głowę lekarzowi teraz, czy poczekać te 7 dni na umówioną wizytę i wtedy z nim o tym porozmawiać.. a jestem taka ze niechętnie latam do lekarza z każdym duperelkiem co mnie martwi..
doradźcie co mam robic. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym odczekała jeszcze, wzrok po 20 tyg podobno może być gorszy-ma to związek z hormonami, czy czymś, a swędzenie może być wynikiem nerwów, stresu itp. Ja jak się denerwuję to mnie wszystko swędzi od razu ( nawet jak w ciąży nie byłam) i nie czytaj za dużo, bo niepotrzebnie się nakręcasz . Ja też czytałam, poźniej wydawało mi się że mam wszystkie objawy pasujące do danej dolegliwości...Ja bym poczekała do jutra, jak będziesz nadal mieć wątpliwości to zadzwoń do gina-będziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dziewczyny mam problem;/ znów 😞
boje sie teraz że mogę miec stan przedrzucawkowy;/
czuje takie swędzenie na całym ciele , delikatne jakby mnie muszki ( przecinki) gryzły, ... czytałam że w ciązy może swędzieć ale tylko brzuch;/ czytałam cos o tym stanie i do tego tez mam teraz kłopot ze wzrokiem coś mi sie psuje, ale ciśnienie lekarz mi nic nie powiedział że mam złe,,, mam dylemat czy zawracać głowę lekarzowi teraz, czy poczekać te 7 dni na umówioną wizytę i wtedy z nim o tym porozmawiać.. a jestem taka ze niechętnie latam do lekarza z każdym duperelkiem co mnie martwi..
doradźcie co mam robic. 😞


moim zdaniem zadzwoń do niego i poradź się, opisz objawy - w koncu on jest po to by odpowiedziec na Twoje każde nurtujące pytanie. Bo Twoje objawy rzeczywiście mogą nie być błahe ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja dzisiaj od siostry dostałam rożek dla dzidzi i powiem wam że po komuni którą mamy z mężem u jego brata bo zaczne kupowanie wyprawki dlamnie i malca na wszelki wypadek jak by był wcześniej poród skóra mnie tęż strasznie swędzi ale stosuje specjalny balsam który jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i można go kupić w rossmanie balsam jest z serii babydream cena tego balsamu ok.14 zł jest też z tej serii krem na brodawki i cena ok. 10 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dziewczyny mam problem;/ znów 😞
boje sie teraz że mogę miec stan przedrzucawkowy;/
czuje takie swędzenie na całym ciele , delikatne jakby mnie muszki ( przecinki) gryzły, ... czytałam że w ciązy może swędzieć ale tylko brzuch;/ czytałam cos o tym stanie i do tego tez mam teraz kłopot ze wzrokiem coś mi sie psuje, ale ciśnienie lekarz mi nic nie powiedział że mam złe,,, mam dylemat czy zawracać głowę lekarzowi teraz, czy poczekać te 7 dni na umówioną wizytę i wtedy z nim o tym porozmawiać.. a jestem taka ze niechętnie latam do lekarza z każdym duperelkiem co mnie martwi..

Jak coś cię martwi to dzwoń do lekarza. lepiej być upierdliwą pacjentką niż popełnić "grzech zaniechania ".
doradźcie co mam robic. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak przy okazji to zazdroszczę, że w otoczeniu macie młode mamy i dostajecie w spadku różne rzeczy 🙂 ja niestety jestem pierwsza w rodzinie a moje 2 przyjaciółki są prawie tak samo jak ja w ciąży więc się pokrywa 🥴 no więc nawet bodziaka nie dostałam ... Wszystko trzeba kupić a tu jeszcze ten remont 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
A tak przy okazji to zazdroszczę, że w otoczeniu macie młode mamy i dostajecie w spadku różne rzeczy 🙂 ja niestety jestem pierwsza w rodzinie a moje 2 przyjaciółki są prawie tak samo jak ja w ciąży więc się pokrywa 🥴 no więc nawet bodziaka nie dostałam ... Wszystko trzeba kupić a tu jeszcze ten remont 🤔

ja dostałam nowiuśki rożek chociaż mam już prawie 6-cio letniego siostrzeńca moja rodzinka będzie mi nowe rzeczy kupować a troszkę dostane używanych rzeczy a pozatym to z mężem teraz musimy sporo kasy władować na wykończenie całego mieszkania nad teściami


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestało mnie już swędzieć to teraz mnie kuje coś w piersi 😁 nie ma co, żyje sobie kolorowo. 😜 ale nie bede już czytać takich pierdół obiecałam to sobie niedawno żyło mi sie lżej a dziś zajrzałam i od razu wszystkie choroby mam. 🙃
a dzis jedziemy jeszcze rozwieźć resztę zaproszeń , a jutro z rana ide przymierzać suknie ślubne ( wybrana już mam z katalogu) ale pójdę sobie do wypożyczalni po przymierzam taki fason jak bede ogólnie wyglądać, bo po co szyć skoro moge wyglądać jak beza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Chyba taki dzień dzisiaj jest. Mnie od rana brzuch bolał, a teraz mnie serce kłuje. Tak że kobitki oby do września 🙂 🙂 🙂


hee ja się pocieszam że już połowa za nami ... a najlepsze przed nami ... tzn . ta przyjemniejsza połowa 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zawaliłam wróciłam właśnie z badań i tak byłam przejęta tą nowa lekarka i wszystkim tym co mówiła i robiła że zapomniałam zapytać co ma miedzy nóżkami nasze maleństwo jak wyszłam z gabinetu to mój mi przypomniał i teraz muszę czekać do 25 maja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...