Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczór mamusiom
ja wczoraj i dziś cały dzień zdychałam(kolokwialnie mówiąc)dopadł mnie jakiś wiruch miałam ból gardła no i mam wielką opryszczkę (normalka u mnie jest conajmniej 2 razy w roku)
teraz jest już lepiej przespałam wieczór więc teraz podczytuję sobie,
obejrzałam Wasze zdjęcia dziewczyny super pomysł
poszukam jakiegoś to też wrzucę bo na tym profilowym słabo mnie widać 😆
DOBREJ NOCKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,wpadłam na chwile sie przywitać i wstaje sie ogarnąc i juz zjesc rosółek. Dzisiaj obiad szybciej w związku z beatyfikacją naszego kochanego Papieża,więc obowiązkowo przed telewizorem 🙂

Nie jestem pewna czy od kilku dni z rana mi twardnieje brzuch ale w sumie nie cały tylko zawsze z jednej strony,najczesciej to jest lewa. czy po prostu dzidzia tak sie w nocy układa ? nie mam przy tym zadnych skurczy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurczę dziewczyny... tydzień mnie nie było i tyle do nadrobienia, że nie jestem w stanie tego zrobić 🙂

wpadłam by powiedzieć dzień dobry, życzyć miłego dnia i pochwalić się, że już wszystkie egzaminy mam zdane 🙂 także tylko pracę do końca trzeba napisać i wakacje 🙂

co tam u was się działo jak mnie nie było? dalej opowiadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂 U mnie też piękny dzień się zapowiada, trzeba będzie glebnąć się na leżaczku pod drzewkiem 🙂Ale z tym poczekam, aż się bardziej ociepli 🙂A teraz idę z pieskiem 🙂 Ania gratuluję zdanych egzaminów, a obrona kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 😉 macie racje co do slubu, zbyt wiele wymagam 🙂 dzis mam krawcowa umówioną a jeszcze musimy isc do spowiedzi przed ślubnej.. boje sie troche co ksiądz powie na ciąże... ale i tak musze to przetrwać 🙂 buxka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzucholki 🙂 a u mnie na polu masakra jakaś 😠 10 stopni i do tego zachmurane niebo jak cholera , mam nadzieje że tylko nie będzie lać i może coś się przejaśni.
Anczes gratuluję pozdawanych egzam. 🙂
Leer nie przejmuj się swoim , oni tak mają ... a to wszystko spowodowane jest tym że ich móżdżki zajmują małą powierzchnie pod czaszką 😜 hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny 😉 macie racje co do slubu, zbyt wiele wymagam 🙂 dzis mam krawcowa umówioną a jeszcze musimy isc do spowiedzi przed ślubnej.. boje sie troche co ksiądz powie na ciąże... ale i tak musze to przetrwać 🙂 buxka 😘

Leer to daj znać jak Ci wypadła spowiedz bo mnie to też czeka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski!!!!
POgoda taka sobie nie wiadomo czy bedzie padało czy nie .....Oczywiscie swoj dzien zaczełam od spotkania z PANEM KLOPEM 🤪 🤪 🤪, myslałam ze sie wykoncze.Wziełam tabletke i szybko szybko zeby zdazyc do koscioła na 8.30 nie zagryzłam zadna kanapka i tak sie to wszytsko skonczyło .
Laski co do spodowiedzi to słyszałam na jakiego ksiedza sie trafi , ja z moim M bylismy u młodego 1.5 m-c przed slubem , wiec powiedział nam zebysmy do slubu zachowali czystosc .....Nic nie pytał , nic nie krzyczał trwało to z 5 min , ale słyszałam z opowiesci kolezanek , ze niektorzy daja ostro czadu.Szczerze czasmi nie rozumiem dlaczego oni sie tak wtrącaja się w czyjes zycie , dla mnie powinni normalnie miec zony dzieci i nie byłoby problemu ( przeciez to normalny facet , a same wiecie, ze faceci potrzebują 🙂 🙂 🙂) , pozniej wychodzi ze maja dzieci,pedofile itp....
Leer nie przejmuj sie tym , ze narzeczony Ci w niczym nie pomaga , tacy są faceci , u nas to ja wszytsko przygotowałam , a moj M tylko sie tym zgadzał .Czyli jak widac kazdy facet tak samo do tego podchodzi .....Oni wychodza z załozenie , ze gdyby oni cos wybrali to i tak zrobiłybysmy to po swojemu .Wiec wola na wszytsko patrzec z boku i przytakiwac ... 🙂 🙂 🙂 🙂Kochana wiec sie nie denerwuj ,bo nerw pieknosci szkodzi..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum_2011_wrzesien.html

tu sa nasze tzn wrzesniowiczek podfora
tam jest min podforum pt fotografie wrzesniowiczek


o dziękuje. nie pomyślałam żeby tam szukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Brzucholki 🙂 a u mnie na polu masakra jakaś 😠 10 stopni i do tego zachmurane niebo jak cholera , mam nadzieje że tylko nie będzie lać i może coś się przejaśni.
Anczes gratuluję pozdawanych egzam. 🙂
Leer nie przejmuj się swoim , oni tak mają ... a to wszystko spowodowane jest tym że ich móżdżki zajmują małą powierzchnie pod czaszką 😜 hehe 😉


u mnie tez dziś ok 10 stopni. do tego deszcz pada , a z psem trzeba było wyjść. dobrze ze sam nie miał ochoty biegać i się pośpieszył 😉 co jest dziwne bo to rasa z ADHD a jakby tego było mało to on jeszcze młody , bo tylko 6 miesięcy ... ale cale szczęście ze dziś nie przesadza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej co tam dziewczyny ja z moim m byliśmy wczoraj u jego siostry na grilu i piłam małe 0,33 l piwo gingersa nic nie zaszkodzi dziecku jak się napije małego piwka no i oczywiście mojemu się w nocy zachciało i mnie obudził na seks długo tego nie robiliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...