Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja cały czas byłam przekonana że to dziewczynka ale lekarz zbił mnie z tropu i sama się łapię że mówię do brzuszka w rodzaju męskim
to moje pierwsze dziecko nie ma znaczenia czy bedzie chłopak czy dziewczynka mąż myślał raczej o dziewczynce ale myślę że tak samo bedzie szczęśliwy jak będzie synek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
no jasne że gramy same wskakują 🙂 🙂,i ja się tym wcale nie przejmuję,23tc mi się zaczął i mam 7,5kg na plusie 🙂 🙂wzorowo uważam 😁 😁hihi


i takie podejście mi się strasznie podoba 🙂 ja po ostatniej wizycie też się nie przejmuje już wagą , najważniejszy maluch ... a po porodzie sobie poradzimy prędziutko ze zbędnymi kg 🙂


dokładnie ja też tak uważam 🙂maluszek najważniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Mariolcia kochana jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz i sie nie przemeczasz.....Ja to Twoj lekarz , ktory sie o Ciebie martwi 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za troskę, nie leżę cały czas, trochę siedzę, przemieszczam się w domku i na balkonik. Można zwariować, to jak takie małe więzienie. Ale lepszy domek niż szpital 🙂 Czuję się dobrze, mężuś wyręcza jak nigdy 🙂 Czuję się jak pączuszek w masełku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia kochana jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz i sie nie przemeczasz.....Ja to Twoj lekarz , ktory sie o Ciebie martwi 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za troskę, nie leżę cały czas, trochę siedzę, przemieszczam się w domku i na balkonik. Można zwariować, to jak takie małe więzienie. Ale lepszy domek niż szpital 🙂 Czuję się dobrze, mężuś wyręcza jak nigdy 🙂 Czuję się jak pączuszek w masełku 🤪


to super że samopoczucie ok 🙂 i super że mężulek wyręcza i pozwala Ci wypoczywać 😉 na pewno szybko wrócisz do formy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia kochana jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz i sie nie przemeczasz.....Ja to Twoj lekarz , ktory sie o Ciebie martwi 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za troskę, nie leżę cały czas, trochę siedzę, przemieszczam się w domku i na balkonik. Można zwariować, to jak takie małe więzienie. Ale lepszy domek niż szpital 🙂 Czuję się dobrze, mężuś wyręcza jak nigdy 🙂 Czuję się jak pączuszek w masełku 🤪


to super że samopoczucie ok 🙂 i super że mężulek wyręcza i pozwala Ci wypoczywać 😉 na pewno szybko wrócisz do formy !

Biedny teraz będzie posucha...
Malstep super brzusio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia kochana jak sie czujesz mam nadzije ze lezysz i sie nie przemeczasz.....Ja to Twoj lekarz , ktory sie o Ciebie martwi 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za troskę, nie leżę cały czas, trochę siedzę, przemieszczam się w domku i na balkonik. Można zwariować, to jak takie małe więzienie. Ale lepszy domek niż szpital 🙂 Czuję się dobrze, mężuś wyręcza jak nigdy 🙂 Czuję się jak pączuszek w masełku 🤪


to super że samopoczucie ok 🙂 i super że mężulek wyręcza i pozwala Ci wypoczywać 😉 na pewno szybko wrócisz do formy !

Biedny teraz będzie posucha...
Malstep super brzusio 🤪


heh niech sobie nie myśli że jego rola skończyła się na zrobieniu malucha 😜 teraz musi dbać i to ze zdwojoną siłą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
no jasne że gramy same wskakują 🙂 🙂,i ja się tym wcale nie przejmuję,23tc mi się zaczął i mam 7,5kg na plusie 🙂 🙂wzorowo uważam 😁 😁hihi

Ja mam prawie 7 na plusie a dopiero wjechałam w 19 tc... Wiem, ze mój gin będzie marudził, że za dużo. Ale co ja mam robić? Przecież nie zacznę się odchudzać jak niektóre mamuśki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
malstep napisał(a):
no jasne że gramy same wskakują 🙂 🙂,i ja się tym wcale nie przejmuję,23tc mi się zaczął i mam 7,5kg na plusie 🙂 🙂wzorowo uważam 😁 😁hihi

Ja mam prawie 7 na plusie a dopiero wjechałam w 19 tc... Wiem, ze mój gin będzie marudził, że za dużo. Ale co ja mam robić? Przecież nie zacznę się odchudzać jak niektóre mamuśki...

ale co to za problem....potem wszystko zrzucimy,przynejmniej ja mam taki zamiar,a teraz nie żałuję sobie niczego,jem na co mam ochotę 🙂 całe życie się odchudzam i wszystkiego sobie żałowałam,żeby tylko nie przytyć,ciąża to jedyny okres kiedy nie muszę o to dbać,a jeśli jeszcze robię to dla dzidzi to w ogóle jest git 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki torszke mnie nie bylo ale swieta wyjazd itd,
u mnie tez na plusie z 64kg nagle zrobilo sie 72 ... najgorsze ze nie moge sie opanowac mam ogromny apetyt 😞
z sb na dzisiaj mialam okropna noc obudzil mnie straszny bol brzucha to chyba przez kielbase z grila poprostu jezdzilo mi w brzuchu bylo mi nie dobrze szkoda gadac myslalam ze sie wykanczam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
letka82 napisał(a):
malstep napisał(a):
no jasne że gramy same wskakują 🙂 🙂,i ja się tym wcale nie przejmuję,23tc mi się zaczął i mam 7,5kg na plusie 🙂 🙂wzorowo uważam 😁 😁hihi

Ja mam prawie 7 na plusie a dopiero wjechałam w 19 tc... Wiem, ze mój gin będzie marudził, że za dużo. Ale co ja mam robić? Przecież nie zacznę się odchudzać jak niektóre mamuśki...

ale co to za problem....potem wszystko zrzucimy,przynejmniej ja mam taki zamiar,a teraz nie żałuję sobie niczego,jem na co mam ochotę 🙂 całe życie się odchudzam i wszystkiego sobie żałowałam,żeby tylko nie przytyć,ciąża to jedyny okres kiedy nie muszę o to dbać,a jeśli jeszcze robię to dla dzidzi to w ogóle jest git 😁 😁

Ja już się z mężem dogadałam, że po porodzie jak przyjdzie wiosna na godzinkę będę wyskakiwała na rower a on będzie miał czas dla pociechy 😉 Ciekawe ile z tego wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815
co do bólu brzuszka po ciężkim jedzeniu to ja miałam tak w noc po świętach że prawie po ścianach chodziłam
pół nocy szukałam nospy w domku a jak już znalazłam to ból minął
ale myślę sobie że jak jest naprawde silny ból to nie ma się co zastanawiać tylko nospa (bezpieczna wiadomo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
no jasne że gramy same wskakują 🙂 🙂,i ja się tym wcale nie przejmuję,23tc mi się zaczął i mam 7,5kg na plusie 🙂 🙂wzorowo uważam 😁 😁hihi


i takie podejście mi się strasznie podoba 🙂 ja po ostatniej wizycie też się nie przejmuje już wagą , najważniejszy maluch ... a po porodzie sobie poradzimy prędziutko ze zbędnymi kg 🙂


dokładnie ja też tak uważam 🙂maluszek najważniejszy

ja też się z tym zgadzam!!! każda z nas przybiera na wadze w innym tepie i nie ma co słuchać tych które póki co przytyły mniej bo to się może szybko zmienić 😉 poza tym 6 czy 7 kg to nie jest dużo!!!! jak na ten moment ciąży oczywiście 🙂

Kahlanik: GRatulacje i czekamy na relacje jak było!!! Dałaś rade? Mam nadzieję, ze było tak jak sobie to wymarzyłaś!!!!

Malstep: Brzuszek uroczy 🙂 też bym już taki chciała ale mój jeszcze musi trochę podrosnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO... a co do tycia i jedzenia,właśnie o 21.30 wpierniczyłam dużego zająca wielkanocnego z czekolady 😁 😁pychota......a Franek mnie pewnie zaraz za niego pokopie od środka,zawsze jak zjem coś słodkiego w dużych ilościach to mnie kopie mocno 😁 😁kocham to 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
OOO... a co do tycia i jedzenia,właśnie o 21.30 wpierniczyłam dużego zająca wielkanocnego z czekolady 😁 😁pychota.....

a ja dla odmiany po słodkim cieście dziś 2 ogóry kiszone 🙂-przed ciążą też mialam takie zawirowania smakowe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
malstep napisał(a):
OOO... a co do tycia i jedzenia,właśnie o 21.30 wpierniczyłam dużego zająca wielkanocnego z czekolady 😁 😁pychota.....

a ja dla odmiany po słodkim cieście dziś 2 ogóry kiszone 🙂-przed ciążą też mialam takie zawirowania smakowe 😁 😁


hehe...właśnie uświadomiłam sobie że na godzinę przed zjedzeniem tego słodkiego zająca,też jadłam ogórki kiszone 🤪 🤪
to są dopiero jaja z tymi naszymy smakami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki wiedzą co dobre 😁
A teraz po intensywnym dniu na świeżym powietrzu (odgruzowywanie podwórka u przyjaciół - "niech się święci 1 maja") udaję się na zasłużony odpoczynek z książką. Może moje Dzieciątko popływa mi na dobranoc, bo dzisiaj szalało aż miło. Takie fajne uczucie jak Cię coś gilga od środka, dzisiaj Dziecię miało ewidentnie poglądy prawicowe, czyli okupowało prawy boczek. Może jutro przejdzie na lewicę albo centrum?
Dobranoc Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 wpadłam bo mam pytanie... czy wam też leci krew z nosa? Mi od trzech dni leci rano i wieczorem albo w południe 😞 wiem, że to jest normalne ale także wyczerpujące zarazem... 😮

ja nadal na plusie 3 kg i 78 cm w obwodzie 🙂 od trzech tygodni nic się nie zmienia... przed ciążą także miałam problemy z tyciem także wydaje mi się, że dużo nie przytyje


obronę mam w czerwcu ale dokładny termin nie znany bo mój promotor już od 2 miesięcy wszystkie seminaria odwołuje 😞

dobranoc kochane 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej 🙂 wpadłam bo mam pytanie... czy wam też leci krew z nosa? Mi od trzech dni leci rano i wieczorem albo w południe 😞 wiem, że to jest normalne ale także wyczerpujące zarazem... 😮
:


to normalne, spokojnie 🙂 do tego moga jeszcze krwawić dziąsła, ja pod koniec ciązy ta mialam 🙂

Trzymajcie kciuki, jutro mam wizyte na 16.20 - wieczorkiem wpadne napisac co i jak

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaapierdziu,az mi sie w oczach mieni,nadrobilam wszystko uf.... ,chwile mnie nie bylo,a tu nadrapane ,ze hoho ,dzieki Bogu byl weekend -itak mniej jak na Brzuszkow mozliwosci hehe
MADZIA winszuje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia 🤪
Kasia -trzymam kciuki (juz przez sen heh)
Maliwinkamasz bardzo paradny domek dla Franka 🙂swietnie wygladasz 😘
Czarna -mialas racje majowkowalam przy Karmi 🤪
Mariolka jestem z Ciebie dumna,ze tak dbasz o Was 😘
Asiudo 6tego maja juz bliziutko 😎 🙂
Agatka przecudne fotki 🙂-a co do tych mdlosci,to wspolczuje Ci serdecznie 🤔
Wszystkie fotki eleganckie-Marta-fajniusi brzusio wow! 🤪-jak masz lenia goń na L4-dolacz do nas nierobów 🤪 🤪
A co do kilosow,to przed swietami mialam 7kg na plusie ,a teraz boje sie stawac na wage...
Głodomory mnie męczą ...nie wiem czy nie udam sie do kuchni...ale po nocach palaszowac -to juz bedzie przegiecie .. ☺️Kurde niewiem czy usne ..
Spijcie smacznie Brzuchatki ,trzymajcie sie pępków 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...