Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czasami to wolałabym zwymiotować i żeby mi przeszło niż się mordować nie wiedzieć ile 😮 ehh te uroki ciąży . Chyba się położe na małą sjestę 😜 bo pogoda sexualno-barowa heh

Wyszłam na chwilę zrobić zdjęcia ogrodu zasypanego śniegiem (wreszcie przestało padać), a tak to też cały dzień spędzam w pozycji horyzontalnej i nadrabiam filmy i seriale na które nie miałam czasu jak było słonecznie. Nic mi się nie chce, Wam też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czasami to wolałabym zwymiotować i żeby mi przeszło niż się mordować nie wiedzieć ile 😮 ehh te uroki ciąży . Chyba się położe na małą sjestę 😜 bo pogoda sexualno-barowa heh

Wyszłam na chwilę zrobić zdjęcia ogrodu zasypanego śniegiem (wreszcie przestało padać), a tak to też cały dzień spędzam w pozycji horyzontalnej i nadrabiam filmy i seriale na które nie miałam czasu jak było słonecznie. Nic mi się nie chce, Wam też?


mega leń ale to wszystko wina pogody 😠 maj i śnieg no ładnie dupneło zjawiskiem 😜 🤪
a miał być taki piękny weekend majowy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Dziewczny, dzidzia mi chyba w brzuszku dokazuje, co jakiś czas jest teraz PUK i to nie są jelita 😁

Wkoncu Kasiu 🤪gratulacje !!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki.....
U mnie pogoda tragedia , super majówka .....
Jezeli chodzi o ZGAGE mi to nawet mleko juz nie pomaga , nie mowiac o mleczku z apteki......Ja chyba niedługo w ogole nic nie bede jadła , bo co bym nie zjadła od razu mam zgaga ....SZOK!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Dziewczny, dzidzia mi chyba w brzuszku dokazuje, co jakiś czas jest teraz PUK i to nie są jelita 😁

Wkoncu Kasiu 🤪gratulacje !!!! 😎


no i od tamtej pory cisza.
Może jak posiedzę przed kompem chwile to znów kopnie.. jak nie to czekam cierpliwie dalej 🙂
ja juz chce usg i chce zobaczyć te jajeczka 😁 bo jak będzie pipka, to mój Grześ będzie jedynym "samcem" wśród 6 kuzynek i swojej siostry 😁 ale to nie znaczy, że pipki nie pokocham, bo pokocham jak własne 🙂

wróciłam niedawno z ogrodu, mimo słońca jest b.zimny wiatr i mnei wywiało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam mamuśki.....
U mnie pogoda tragedia , super majówka .....
Jezeli chodzi o ZGAGE mi to nawet mleko juz nie pomaga , nie mowiac o mleczku z apteki......Ja chyba niedługo w ogole nic nie bede jadła , bo co bym nie zjadła od razu mam zgaga ....SZOK!!!!!

Mi na zgagę pomagały migdały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki
pogoda masakra... 🤢
kasia gratuluje kopniaczka 🙂 rozkreci sie :P
ja i moja cora brzuszkowa w kiepskim- spiacym nastroju. chyba lenistwo nas dopadlo.
moze faktycznie poprosze gina o l4 juz 🙂
odliczam dni do piatku wieczora- wowczas prenatalne ...
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
I ja moge sie pochwalić dzisiaj pierwszymi kopniakami,wczesniej dzieciatko delikatniej sie wiercilo a teraz coraz bardziej daje o sobie znac 🤪 🙃 🙃 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A mój Pływaczek coś się uspokoił... Już drugi dzień nie daje się namierzyć...Może zbiera siły by mocniej dać o sobie znać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
I ja moge sie pochwalić dzisiaj pierwszymi kopniakami,wczesniej dzieciatko delikatniej sie wiercilo a teraz coraz bardziej daje o sobie znac 🤪 🙃 🙃 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A mój Pływaczek coś się uspokoił... Już drugi dzień nie daje się namierzyć...Może zbiera siły by mocniej dać o sobie znać??


Pewnie tak ... bo mój pływaczek tez od wczoraj coś leniuchuje heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Kochanie cały czas mówi o jakiejs małej niespodziance,usunał archiwum żebym nie przelukała na jakie strony wchodzil zapomnial o zamknietych kartach jakie wczesniej wybieral i odkryłam że to chyba jest stetoskop,ale fajny do słuchania serduszka naszego maleństwa i tego jak sie wierci 🤪 nic nie bede wspominac,aby nie popsuc niespodzianki ale mam nadzieje ze to jest to o czym mysle 🤪 🙂 🙂 letka moja dzidzia tez jest dzisiaj leniwa no w miare,wczoraj prawie wogole nie dawala o sobie znaku ale jak sie juz obudzi to nie da sie tego nie czuc 🙂 Może zapadła w jednodniowy sen zimowy i czeka na cieplejsze dni kiedy mama pojdzie na spacerek hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
22 tydzień 🙂 i teraz poza totalnym roztargnieniem chyba wszystko ok. ale pierwsze 3 miesiące w łóżku i zagrożenie - wracam do żywych i strasznie się cieszę , że mogę Was poznać i posłuchać co powinnam wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartynaW napisał(a):
22 tydzień 🙂 i teraz poza totalnym roztargnieniem chyba wszystko ok. ale pierwsze 3 miesiące w łóżku i zagrożenie - wracam do żywych i strasznie się cieszę , że mogę Was poznać i posłuchać co powinnam wiedzieć 🙂


Najważniejsze, że już jest dobrze! A my tutaj sobie wypisujemy różne takie... I potrzebne i śmieszne rzeczy. Jednym słowem jest wesoło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartynaW napisał(a):
22 tydzień 🙂 i teraz poza totalnym roztargnieniem chyba wszystko ok. ale pierwsze 3 miesiące w łóżku i zagrożenie - wracam do żywych i strasznie się cieszę , że mogę Was poznać i posłuchać co powinnam wiedzieć 🙂


To fajnie że już wszystko dobrze ... a te 3 miesiące w łóżku to współczuję ... ale czego sie nie robi dla dzidzi .. a znasz już płec ??? na kiedy masz termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chłopak 😉 ale 10maja usg ma to potwierdzić....wszystko na to wskazuje. Termin na 6 września i przyznaję, że teraz chyba dopiero pierwszy szok minął i zaczynam zabierać się do wyboru łóżeczka, wózka itd. Ciągle się jednak obawiam, że zapeszę kupując to za wcześnie.... Wy już kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...